Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:17:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няколко предложения  (Прочетена 1075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
miass
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Декември 21, 2014, 22:47:27 »

Първото ми предложение се отнася за транспортните станции - защо не ги направите както са си във версия 5, т.е. когато се транспортира ресурс да не се налага всеки път да се отваря наново транспортната станция, защото е много досадно и другото за тях, да направите така, че когато се цъкне да се транспортира цялото дърво, да речем, да се взима и наличното количество от колониите и военните пунктове, а не да се налага да се транспортира отделно от тях. Същото се отнася и за събирането на армията - когато се натисне копчето за събиране на полева, гарнизон, колички това да се отнася за навсякъде, а не само за провинциите. Друго за армията - когато се събира или разпределя армия по или към провинциите и другите гарнизони, както и когато се пуска атака, прозореца с мисията да си остане отворен, а не автоматично да се минимализира, защото когато стане това, трябва отново да се отвори за да се натисне моментно преместване, примерно.... Друго предложение, не толкова важно, но мисля че не е трудно да се направи е, цветовете на съюзните влияния да са в по-контрастни цветове, защото в момента са доста приливащи и почти нищо не се разбира http://prntscr.com/5jex01
Още едно предложение - когато се отиде в тронна зала, го направете пак като във версия 5 - цвета на сградите и проучванията, които в момента се вдигат да са да речем в червено, т.е. различен от черното цвят и по този начин да разбираш къде в момента се вдига да речем крепост, ферма, къща.....  и къде вече е построено.
Следващото ми предложение е, доклада и битките и симулациите да е отново като във версия 5 - да е нагледно показано какво се случа по време на битката, а и също когато отидеш да буташ крепост, дали тя вече е бутната или ти я буташ, в смисъл не това да се вижда само на шпионския доклад, а и на самата битка, с риск да стана досадно, но както е във версия 5  *rose*
А и още нещо, защо когато имаш специален ресурс подробни карти, бонуса се отнася само за търговската, военната и колониалната логистика, но не и за васалната - нали пак е логистика ?
 Ами май за момента е това от мен  *rose*
 
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 22:51:32 от miass » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2015, 22:37:52 »

Уцелили си моментите,но и аз колко пъти съм предлагал да се насочат нещата към версия 5,е и номадите-нека има имперци,но който иска да играе имперец да го избира,а който иска номад да цъка върху номад-версия 5,за 100-тен път се повтарям,ама няма кой да ме чуе беше върха на играта,обновен,но и балансиран дизайн,две раси,огромен избор за методи на игра,тук нещата с толкова стереотипни,че нямам думи,а и нещата,които си ги казал също са много досадни,като добавим и бъговете,които са ежедневни играта става невъзможна за играене.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2015, 14:04:59 »

Благодаря Ви за предложенията, подкрепям повечето от тях, ще ги опиша и предам за обсъждане.
За доклада се търси от дълго време решение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!