Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:39:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли свят, където има ограничение на диамантите до 2.000 ?  (Гласуването приключва: Февруари 07, 2106, 09:28:15 )
Да
Не

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къщичката, където стадото стой бавно се руши, руши  (Прочетена 1325 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ATAKYBAM
Гост
« -: Декември 21, 2014, 20:58:31 »

Интересно ми е да видя какво ще каже добитъка, които храни месоядеца, затова съм пуснал анкетата.
Много добре разбирам че свят без диаманти няма да има никога но поне ограничение ще може ли да направите?
Вече скриптовете разбиха и продължават да чупят стената на ИО но имате някакъв шанс да върнете НАС ИГРАЧИТЕ във играта.
ДЪЛГО ВРЕНЕ ЧАКАМ, ЧАКАМ ПРОМЯНА НО ТЯ НЕ ДОЙДЕ, ДОРИ ВСЕКИ ДЕН ХОРАТА НАМАЛЯВАТ ЗАРАДИ ПРЕКАЛЕНО УБИВАЩИТЕ ИНТЕРЕСА КЪМ ИГРАТА ПРАВИЛА И СРЕДСТВА...
НАДЯВАМ СЕ НЯКАКЪВ НОРМАЛЕН И СПОСОБЕН АДМИНИСТРАТОР ДА ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСЪТ МИ - има ли шанс да се ограничат диамантите поне във 1 свят или не???
АДМИН, моля Ви отговорете най-нормално и не се криите като сляп.
Извинете ме за главните букви, но съм го направила за да се вижда важния текст.
ДОРИ ВРАГОВЕТЕ СЕ ОПЛАКВАТ ОТ НЕДОСТИГ НА ИГРАЧИ СНИМКА ----------- http://prntscr.com/5jdoj2
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 21:12:56 от ATAKYBAM » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Декември 21, 2014, 21:16:32 »

Интересно ми е да видя какво ще каже добитъка, които храни месоядеца, затова съм пуснал анкетата.
Много добре разбирам че свят без диаманти няма да има никога но поне ограничение ще може ли да направите?
Вече скриптовете разбиха и продължават да чупят стената на ИО но имате някакъв шанс да върнете НАС ИГРАЧИТЕ във играта.
ДЪЛГО ВРЕНЕ ЧАКАМ, ЧАКАМ ПРОМЯНА НО ТЯ НЕ ДОЙДЕ, ДОРИ ВСЕКИ ДЕН ХОРАТА НАМАЛЯВАТ ЗАРАДИ ПРЕКАЛЕНО УБИВАЩИТЕ ИНТЕРЕСА КЪМ ИГРАТА ПРАВИЛА И СРЕДСТВА...
НАДЯВАМ СЕ НЯКАКЪВ НОРМАЛЕН И СПОСОБЕН АДМИНИСТРАТОР ДА ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСЪТ МИ - има ли шанс да се ограничат диамантите поне във 1 свят или не???
АДМИН, моля Ви отговорете най-нормално и не се криите като сляп.
Извинете ме за главните букви, но съм го направила за да се вижда важния текст.
ДОРИ ВРАГОВЕТЕ СЕ ОПЛАКВАТ ОТ НЕДОСТИГ НА ИГРАЧИ СНИМКА ----------- http://prntscr.com/5jdoj2
Защо ти е админ да ти отговори ... тази тема се пуска и се говори почти нон стоп такъв свят няма и няма да има както се каза от един от екипа на ИО диамантите са част от играта  пример свят 177  иранеца от световното се пуска 10 дена след началото на ерата и за 2 седмици ко става мислиш ? http://prntscr.com/5jdq4y  Утре Ваня ще ти каже същото а именно че не се предвижда подобен свят  Smiley
Активен
ATAKYBAM
Гост
« Отговор #2 -: Декември 21, 2014, 21:29:04 »

Защо ти е админ да ти отговори ... тази тема се пуска и се говори почти нон стоп такъв свят няма и няма да има както се каза от един от екипа на ИО диамантите са част от играта  пример свят 177  иранеца от световното се пуска 10 дена след началото на ерата и за 2 седмици ко става мислиш ? http://prntscr.com/5jdq4y  Утре Ваня ще ти каже същото а именно че не се предвижда подобен свят  Smiley
Жалко Sad
Това ми е последната ера, ако има промяна /някакво чудо ще бъде/ може би ще се върна, както и голяма част от приятелите ми.
Благодаря за вниманието
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2014, 21:59:19 »

С всички акаунти ти е последна тема. За скриптовете -ти отговорих, че трябва време, за да се измисли какво да се направи
и да бъдат блокирани, ама си изтри акаунта. И 100 акаунта да направиш, Мариянчо, през това време -отговорът ще е един и същ.

Свят без диаманти ще е добра опция, за да може 1/2 форум да си премерят пи*ките и да се свърши с глупостите.
Да, ама не за момента -това е.
Активен

ATAKYBAM
Гост
« Отговор #4 -: Декември 21, 2014, 23:55:10 »

С всички акаунти ти е последна тема. За скриптовете -ти отговорих, че трябва време, за да се измисли какво да се направи
и да бъдат блокирани, ама си изтри акаунта. И 100 акаунта да направиш, Мариянчо, през това време -отговорът ще е един и същ.

Свят без диаманти ще е добра опция, за да може 1/2 форум да си премерят пи*ките и да се свърши с глупостите.
Да, ама не за момента -това е.
По-долу си пиша мнението, ако ме баннете или изтриете поста - то това само си можете...
 Мартине, не смятам, че имаш правото да казваш кога да си изтривам или кога не акаунтите.
Изтрил съм ги поради лични причини, които не те засягат по абсолютно никакъв начин.
Това, че си модератор и виждаш IP на всеки пак нищо не означава, оставаш си все единия потребител  Lips Sealed
За мен играта се превърна във пазар, където със пари може да си имаш всичко, дори да не играеш.
Достатъчно съм докладвал това и онова, омръзна ми вече да си губя времето в надежди за нещо по-добро.
Нашия скъп създател на скриптове си продава на свободно продуктите и няма кой да го спре, няма просто..
Просто ми е смешно как няколко месеца екипа не успя да премахне тоя скрипт за колонии, как не можа да спре скрипта за алармата.
Дори със извинение защитата от мултиакаунтинга във играта е нулев, защото един напреднал потребител може да премахне всяка забрана - забележете каква силна защита срещу много бройните акаунти на човек има.
Колкото и да желая - няма да се оправи тая игра, парите са важни не ОПИТА
По отношения на екипа и неговата работа - гледат да си взимат паричките /което е нормално/, не си вършат работата.
Дори разбрах, че тези диаманти, дето ги продава хелпъра се купуват от промоциите преди няколко дни.
Вече ми е ясно защо не се спират тези средства  *hahaha*

МУЛТИАКАУНТЪР МОЖЕ ДА СИ АТАКУВА ДОРИ СОБСТВЕНИТЕ СИ АКАУНТИ, АКО НЕ ЗНАЕТЕ - ВИЖДА СЕ КОЛКО ДОБРЕ СЪЗДАДЕНА ИГРА ИМАТЕ БРАВО  *hahaha*

Запомнете, че със всяка нова ера играчите намаляват и ще продължават.
Запомнете, че мултиакаунтинга може да си го позволят по-напреднали потребители и нищо не може да ги спре.
Запомнете, че скриптовете няма да бъдат спрени, а напротив - ще се правят нови и ще се продават като топъл хляб.
Очаквах много повече от този екип, но не става... невъзможно е без желание, без пари...

Вече ми се вижда много не бяла, а черна цялата мъгла.
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 00:19:43 от ATAKYBAM » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!