Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:46:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: diamanti  (Прочетена 2452 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
baderman
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Декември 21, 2014, 14:45:55 »

za6to nemoje dase kopuvat diamanti sas sms

/Моля, пишете на Кирилица/
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 22:00:04 от Th3l3g3nD » Активен
ATAKYBAM
Гост
« Отговор #1 -: Декември 21, 2014, 15:06:30 »

Имаш възможност да купиш диаманти чрез съобщение, ако живееш извън България.
На въпросът "защо не може" - предполагам няма голяма печалба, макар че познавам хора пращали по 200-300 лв за диаманти от изпратено/и съобщения
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 15:10:29 от ATAKYBAM » Активен
nikifor77
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2014, 19:49:36 »

Та опция  е махната  защото  фирмата не печели от нея не щото  няма кои да праща  даже  хич не са тея дето ще  пратят от телефоните а родителите без да му мислят  ами щото  има някво правело     за защита а протебрителите  и  ако  на 24   часа  направеш голяма сметка от  такиз есемеси операторите  не презнават  сметката    щото  я смятат за кражба  че някои друг  ти е пращал тея есемеси   и   фирмата ти е дала диямати и ти си  и  изхабил     а те е могат земат  1 стотинка  ако дадени   абонат не се обади а оператора и ифицално е  презае  а такиз бодали  няма  като  разберат  че може да не  платят  нашите  хора  не презнават нищо  за тва няма  има  таказ опция   а  ако е сте  забелязали  почти  сичко големи  български саитове за игри  също  са я махнали по тая пречина .
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 08:01:01 от nikifor77 » Активен
ATAKYBAM
Гост
« Отговор #3 -: Декември 21, 2014, 20:07:57 »

Та опция  е махната  защото  фирмата е печели от нея е щото  няма кои да праща  даже  хич е са тея дето ще  пратят от телефоите а родителите без да му мислят  ами щото  има някво правело     за защита а протебрителите  и  ако  на 24   часа  направеш голма сметка от  такиз есемеси операторите  не презнават  сметката    щото  я смятат за кражба  че някои друг  ти е пращал тея есемеси   и   фирмата ти е дала диямати и ти си  и  изхабил     а те е могат земат  1 стотинка  ако дадени   абонат не се обади а оператора и ифицално е  презае  а такиз бодали  няма  като  разберат  че може да не  платят  нашите  хора  не презнават нищо  за тва няма  има  таказ опция   а  ако е сте  забелязали  почти  сичко големи  български саитове за игри  също  са я махнали по тая пречина .
Значи по твоята логика, ако направя примерно 2.000 лева сметка операторът няма да ми признае сметката,  няма да платя нищо?Huh?
Бре аз ако знаех, че така било да съм взел телефона, да съм пратил 100-200 съобщения и да мина гратис  Wink *hahaha*
Доколкото съм запознат собствениците имат право да слагат тези "информационни услуги", когато предупредят потребителите си.  Tongue
Помня доброто старо време, когато правих клипове за "Хак на диаманти", в това време си чаках диамантите  и всичко си беше безплатно.
Ако искате скрипт или хак за диаманти - кредитната карта и информацията за нея  Wink Grin
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 20:13:54 от ATAKYBAM » Активен
nikifor77
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2014, 07:56:49 »

Не по моята  наче  тва го казвам  от личен опит  в една друга игра не казвам имато щото ще се сметне за реклама пуснах есемеси за  200 лева    рунда почна  и нямах  пари на картата да  земем веднага кредите и  така  бях  си 1 ви в топа и  като стана месец    админа ми писа аз се познавах с него тои  беше и сапсвеник на играта  че не му ги презнавали по тва правело на зашита   и  операторите казали че само ако  аз им кажа  че  съм ги направел щели му платят  и  аз понеже се бях  наиграл   и  не ги платих     и   админа ми  делна аканта     и после махна  есемес  опцията  за тва    че така е  не  съм  го измислел   еи така.
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 08:01:49 от nikifor77 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!