Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:18:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем при отчитането на воени точки по време на война  (Прочетена 6420 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #15 -: Декември 16, 2014, 15:03:21 »

Да ясно ми е в какво положение си не си нито първия а съм сигурен че няма да и да си последния пак имаш късмет че анджи ти прави проверка а не Ваня ..... и да напишеш 10000 поста обаче файда няма ... съвета ми е въоръжи се с търпение и ако има проблем искай компенсация  *ok*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #16 -: Декември 16, 2014, 15:10:18 »

Ае да се укротите малко, че ми се струва, че сте киселки и да зачакате проверката от Админите, може ли ? Smiley

За всичко трябва време, така че бъдете търпеливи ! Благодаря.
Активен

xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #17 -: Декември 16, 2014, 15:24:29 »

з несъм кисел.............просо за 1-ви път ми се случва да нямам армия и се бия срещу брутални армии а аз воени мога да докарам само с бутане и палене........и неискам да гъба война защото никога несъм губил..........и от там искам просто 1-на проверка , а на каталунеца ще му отговора когато ми стигнe нивото.което предполагам нема да стане никога че той ирае версия 6 а аз 5
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #18 -: Декември 16, 2014, 15:29:30 »

з несъм кисел.............просо за 1-ви път ми се случва да нямам армия и се бия срещу брутални армии а аз воени мога да докарам само с бутане и палене........и неискам да гъба война защото никога несъм губил..........и от там искам просто 1-на проверка , а на каталунеца ще му отговора когато ми стигнe нивото.което предполагам нема да стане никога че той ирае версия 6 а аз 5
http://prntscr.com/5hfr7n   Лек ден и успех с нивото  Grin
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #19 -: Декември 16, 2014, 15:42:07 »

приателио неси уцелил човека ..........повярвай ми  Smiley
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #20 -: Декември 16, 2014, 15:44:09 »

и ще пиша докато неполуча адекватен отговор..............защото въпроса е принципен а не дали аз искам да спама ...има проблем искам отговор-ясно и просто Sad
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #21 -: Декември 16, 2014, 16:55:33 »

 *gamer*
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #22 -: Декември 16, 2014, 17:11:12 »

В битките срещу rybakowski в 00:32 и срещу szymcys в 03:04 сте получили 8 военни точки, а в битката срещу pata1409 в 13:33 сте получили 32 военни точки. В действителност, в резултата на войната се отчита правилния брой точки. Военните точки в битките в съюза се представени грешно поради визуален проблем.
princessdara не печели военни точки срещу szymcys в битките от 02:54 и 02:55 ч. защото е атакувал извън позволения обхват на нетни точки x2.
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #23 -: Декември 16, 2014, 17:34:36 »

Ясно ми е че аз не печеля военни точки но не са и отчетени и във играта и не е визуален бъг защото 3 пъти съм ги смятала. Ако искате вземете си едно калкулаторче и почнете да смятате битка по битка военните точки, които би трябвало да имаме във войната. Никой не говори за лични военни а само за военните във войната. От тези битки военни точки не са присъдени във войната, както и от битката по седмицата са дадени само 8 военни точи (пак повтарям) във войната докато личните са били 32. Това не е само визуален бъг изглежда и калкулатовчетата ви са сдали багажите.
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #24 -: Декември 16, 2014, 17:50:55 »

ака, айде да незаварате темата че става интересно как по време на война не ни отчита никакви воени..........и как аз като съм в обхват бутам крепост 7 и ми дава 8 воени както в играта така и в класирането че ние следим ...........и оправете си проблема и ни върнете воените че аз ще ви опровергая с факти за всиччко дето съм писал
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #25 -: Декември 16, 2014, 17:53:07 »

ака, айде да незаварате темата че става интересно как по време на война не ни отчита никакви воени..........и как аз като съм в обхват бутам крепост 7 и ми дава 8 воени както в играта така и в класирането че ние следим ...........и оправете си проблема и ни върнете воените че аз ще ви опровергая с факти за всиччко дето съм писал
Тази битка като я отвориш ти дава на теб лични 32 но в съюзното на войната дава 8 и сумарно пак са 8 но видиш ли има визуален бъг. Визуален бъг има за хора които са виждали калкулатор само визуално без да са го докосвали никога.
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #26 -: Декември 16, 2014, 17:54:00 »

В битките срещу rybakowski в 00:32 и срещу szymcys в 03:04 сте получили 8 военни точки, а в битката срещу pata1409 в 13:33 сте получили 32 военни точки. В действителност, в резултата на войната се отчита правилния брой точки. Военните точки в битките в съюза се представени грешно поради визуален проблем.
princessdara не печели военни точки срещу szymcys в битките от 02:54 и 02:55 ч. защото е атакувал извън позволения обхват на нетни точки x2.

нищо тогава не се отчете , и сега преди малко аз бутам 7-ца и пак дава 8-точки стига се излагахте ..или вече поляци , бразилци и други нейм се отчитат правилно битките кото губят в zashtita
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #27 -: Декември 16, 2014, 18:00:14 »

и темата е за войната демек какво се отчита там.............а там или не се отчита или се заниява отчета примерно крепост7-8т.повярвайте ми имал съм стращно много войни ама това е безобразие
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #28 -: Декември 16, 2014, 18:08:33 »

www.youtube.com/watch?v=RvhlmOkeHa8                        това е поздрав за всички бг-играчи...............и пойелание към екипа.бъдете честни *stop*
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #29 -: Декември 16, 2014, 18:37:02 »

Ще проверим отново, ще Ви уведомя за резултата.
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!