Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:16:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: varnata voiska  (Прочетена 1020 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krasi810
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Декември 11, 2014, 10:46:24 »

zdraveite igraq vav versiq 6 svqt 138.pusnax si voiskata po varvarski stan kpoito mi be6e na 1083 voiskata mi trqbva6e da se prebere okolo 11.00 a tq se e prebrala 4.46 za6to nie sme vav voina i polqcite sa q nasrali iskam si voiskata.za6to kogato prati6 voiska po kasa i nqkoi q razgrabi padnat i to4kite nikoi nemoje da i prati ataka a a atakata ne se vra6ta ima bitka bez zna4enie ot to4kite a s varvarskite stanove e taka trqbva po satn po koito e pratena ataka da ne moje da se puska druga ili da si ima bitka bez zna4enie ot atakite moje da ne vzeme ni6to no da ide do tam igra4ite raz4itat na tova vie precakvate igrata taka be xora pravq sef a voiskata se vra6ta bez pre4ina i q izbivat po vreme na voina sme Cry Cry Cry
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2014, 12:06:57 »

Нещо много си се объркал приятел.Първо пишеш в раздела на Световното първенство тук едва ли някой ще ти обърне внимание след като играеш в друг свят.И второ Варварския стан не е Изоставена империя / каса / по него могат да се пускат много атаки от различни играчи и който го разруши първи взема наградата.Останалите получават съобщение че стана е разрушен и армията им се връща независимо дали е стигнала до там или не.Което означава че становете не стават за сейф по тях има вероятност както в твоя случай някой да го удари и войската да се прибере по-рано от предвиденото.Извинявам се за израза но е меко казано глупаво при наличието на опция ОБХОД до 12ч да правиш сейф по варварски стан по време на война Wink Wink
Активен
krasi810
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2014, 12:46:07 »

....VERSIQ otkazvate igra4ite da igraqt s tezi promeni
« Последна редакция: Декември 11, 2014, 12:55:09 от Vania » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2014, 12:57:55 »

Отговорих Ви на личното съобщение, но ще го направя и тук. И legacy добре е обяснил. Ако варварският стан бъде разрушен, преди Вашата армия да го достигне, то тогава тя се връща в империята.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!