Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:31:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за колонии...  (Прочетена 2540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DADO
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« -: Декември 10, 2014, 21:18:53 »

Свят 177, BAPHA... Не мога да пусна една колония в близост...Пренаселено е...
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2014, 01:05:46 »

Пренаселен свят??? Shocked.Това къде го видя бре?В тоя 177 едва ли има повече от триста активни играчи.Като навсякъде де от доста време насам.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2014, 01:10:04 »

Не е пренаселен просто са нагъсто ... и утре отговора на Ваня ще е да дигне логистика и да я направи по далече
ПС:Ваня ко стана с премахването на неактивни играчи и анексиране на техен терен минаха 3 месеца ??
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2014, 16:24:59 »


ПС:Ваня ко стана с премахването на неактивни играчи и анексиране на техен терен минаха 3 месеца ??

 Аз лично мога да кажа че опцията е достъпна и функционира !(Анексирах във зона на неактивен акаунт и той си изчезна във нищото Grin )
 Не знам обаче дали е съобразена тази опция със възможността да се правят колонии,търговски  и военни постове по същия начин както това е достъпно при анексиране !!!  Ако това не е взето под внимание е поредното недоглеждане  или късогледство от страна на екипа на ИО !;)
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2014, 16:34:21 »

Аз лично мога да кажа че опцията е достъпна и функционира !(Анексирах във зона на неактивен акаунт и той си изчезна във нищото Grin )
 Не знам обаче дали е съобразена тази опция със възможността да се правят колонии,търговски  и военни постове по същия начин както това е достъпно при анексиране !!!  Ако това не е взето под внимание е поредното недоглеждане  или късогледство от страна на екипа на ИО !;)

Добре пробвах да анексираш към играч който е мъртва каса и не е влизал в играта по малко от 14 дена ... ще успееш някоя др година може би Smiley когато е мъртва каса ок ама преди това ...... Smiley  а за военни постове колонии забрави такава опция няма а и надали ще има Smiley
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2014, 16:37:37 »

а за военни постове колонии забрави такава опция няма а и надали ще има Smiley

 Ти от позицията на член на екипа ли го каза това Grin
 Нека го кажат тия де трябва a не тия де нещо  предполагат ! Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Декември 12, 2014, 13:33:14 »

Не е пренаселен просто са нагъсто ... и утре отговора на Ваня ще е да дигне логистика и да я направи по далече
ПС:Ваня ко стана с премахването на неактивни играчи и анексиране на техен терен минаха 3 месеца ??

Промяната е въведена отдавна. Минали са 3 месеца, без да разберете. Тя се състои в това: ексклузивните зони на играчи, които не са влизали от 1 седмица в акаунта си и които имат само столица, могат да бъдат застъпвани от друг играч с цел анексиране. Промяната не засяга друг вид владения, засега.
« Последна редакция: Декември 15, 2014, 12:11:07 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #7 -: Декември 12, 2014, 13:41:56 »

Промяната е въведена отдавна. Минали са 3 месеца, без да разберете. Тя се състои в това: ексклузивните зони на играчи, които не са влизали от 2 седмици в акаунта си и които имат само столица, могат да бъдат застъпвани от друг играч с цел анексиране. Промяната не засяга друг вид владения, засега.

 Ами крайно време е да започнете да мислите мащабно а не на парче !
Като виждате че не може да се правят колонии от това пренаселване на териториите  вземете някакви мерки ! Или го направете достъпно това както е достъпно при анексиране или пък раздалечете самите акаунти на играчите от специалните ресурси ! Кое от двете ще предпочетете за играчите не е от голямо значение стига да имат достъп до колонизиране което им е най-изгодно !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #8 -: Декември 12, 2014, 16:47:09 »

Ами крайно време е да започнете да мислите мащабно а не на парче !
Като виждате че не може да се правят колонии от това пренаселване на териториите  вземете някакви мерки ! Или го направете достъпно това както е достъпно при анексиране или пък раздалечете самите акаунти на играчите от специалните ресурси ! Кое от двете ще предпочетете за играчите не е от голямо значение стига да имат достъп до колонизиране което им е най-изгодно !
WOW  каква изненада за пореден път се оказах прав  *beer*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Декември 12, 2014, 17:08:47 »

Ами крайно време е да започнете да мислите мащабно а не на парче !
Като виждате че не може да се правят колонии от това пренаселване на териториите  вземете някакви мерки ! Или го направете достъпно това както е достъпно при анексиране или пък раздалечете самите акаунти на играчите от специалните ресурси ! Кое от двете ще предпочетете за играчите не е от голямо значение стига да имат достъп до колонизиране което им е най-изгодно !

Като се анексира част от ексклузивната зона на друг играч, империята му изчезва, следователно се освобождава място.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #10 -: Декември 12, 2014, 18:22:28 »

Като се анексира част от ексклузивната зона на друг играч, империята му изчезва, следователно се освобождава място.
Да вземеш да поиграеш във реална обстановка  че да спреш да говориш глупости !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Декември 15, 2014, 12:10:51 »

Да вземеш да поиграеш във реална обстановка  че да спреш да говориш глупости !


Да вземете Вие по-добре да си мерите приказките, омръзна ми от Вашето отвратително, мрънкащо, обиждащо поведение. Нямам право да играя в "реална" обстановка, но за сметка на това играя в "нереална". Оборете ме и докажете, че написаното от мен може да се охарактеризира като "глупости".
Ако има каса до моята империя и специален ресурс, който бих искала да колонизирам, но не мога, тъй като колонията ще се залепи за ексклузивната зона на касата, и ако след 1 седмица неактивност на въпросната каса, успея да анексирам част от ексклузивната зона, империята изчезва, и тогава: не се ли освобождава място за колонията, която бих искала да основа?

Вие какво искате, всичко да е елементарно, лесно и без никаква трудност? Какъв би бил смисълът на играта тогава, ако всичко е поднесено на тепсия?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #12 -: Декември 15, 2014, 14:23:55 »

Да вземете Вие по-добре да си мерите приказките, омръзна ми от Вашето отвратително, мрънкащо, обиждащо поведение. Нямам право да играя в "реална" обстановка, но за сметка на това играя в "нереална". Оборете ме и докажете, че написаното от мен може да се охарактеризира като "глупости".
Ако има каса до моята империя и специален ресурс, който бих искала да колонизирам, но не мога, тъй като колонията ще се залепи за ексклузивната зона на касата, и ако след 1 седмица неактивност на въпросната каса, успея да анексирам част от ексклузивната зона, империята изчезва, и тогава: не се ли освобождава място за колонията, която бих искала да основа?

Вие какво искате, всичко да е елементарно, лесно и без никаква трудност? Какъв би бил смисълът на играта тогава, ако всичко е поднесено на тепсия?

  Grin Никой не иска нищо на тепсия !!!
 А това че ще анексираш залепена до теб провка на неактивен играч за да си освободиш място за колония е добра идея но я ми кажи колко хора се радват на такова щастие да имат в такава близост спец.ресурс Grin Grin Grin
 Това за което говориш би било много хубаво но само при положение че сте осигурили на всеки играч тази възможност ! Как да стане да си колонизира човек нормално спец ресурс на примерно 30 или 50 разстояние !?!?!?

 Та от гледна точка на гореизложеното как може да се нарече твоето мислене за тази игра ?
 Сама си отговори на въпроса Wink
   
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Декември 15, 2014, 14:37:46 »

Не виждам да сте ме оборили в контекста на въпросната промяна, а напротив, признавате, че написаното от мен е истина, а не "глупости">   "А това че ще анексираш залепена до теб провка на неактивен играч за да си освободиш място за колония е добра идея но я ми кажи колко хора се радват на такова щастие да имат в такава близост спец.ресурс"

Опитвате се да разводните темата и да отклоните вниманието на хората, но на всички е ясно, че не сте се сетили за този вариант и сте избързали с класификациите си по мой адрес. В такъв случай човек се извинява и си признава, че е сгрешил. Аз съм го правила много пъти в този форум, з-то съм правила много грешки, като всеки човек. Когато ме обиждат с право, свеждам глава и понасям вината си, но не и в този случай.

Нима искате да сложим по един специален ресурс до всяка империя, ей така, за да се радват хората на щастието си?
А не искате ли да Ви дадем на всички по една готова колония на разстояние 5 от империята, по един ТП, по един ВП и анексирани всички провинции от ексклузивната зона?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!