Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:43:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо се случва това?  (Прочетена 3336 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SantaCruz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #15 -: Декември 07, 2014, 02:24:01 »

Поради същата причина като горната спрях да играя преди 3-4 години, не помня точно колко. Същото стана и с имперски герой... сега просто ми доскуча и реших да пробвам подобренията, но вече е прекалено комерсиализирана, за да доставя "старото" удоволствие.
Активен
Generala_76
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #16 -: Декември 12, 2014, 01:31:36 »

Преди години когато играех империята си мислех че глупостите на създателите на играта се далжът на неопитността им. Но след толкова години се убеждавам че не е така! Не може активен играч като мен в момента да е с 5 ниво шпионаж и 7 контра и да не може да шпионира каса с 400 нетни точи.Остава да ми каже някой че всичките му точки са само от вдигане на контрашпионажа!!!
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #17 -: Декември 12, 2014, 21:57:23 »

Така ще ти кажат приятелю
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Декември 12, 2014, 22:11:16 »

Преди години когато играех империята си мислех че глупостите на създателите на играта се далжът на неопитността им. Но след толкова години се убеждавам че не е така! Не може активен играч като мен в момента да е с 5 ниво шпионаж и 7 контра и да не може да шпионира каса с 400 нетни точи.Остава да ми каже някой че всичките му точки са само от вдигане на контрашпионажа!!!
Стига бе.Ами импрератора може да има 3 нива вроден талант+още 3 да е вдигнал.Напълно нормално е.Непозволени средства се изполват и то масово и без последствия,но не обвинявайте некомпетентноста и некадърноста си с тях.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #19 -: Декември 13, 2014, 01:43:27 »

http://prntscr.com/5g5gfg Ето ти нагледен пример как на 256 нетни можеш да имаш 5 контра сега си представи че императора има и вродено умение контрашпионаж 3,4 или 5 нива ами в свят по 10 до сутринта ще вдигне сам още само от това че е губернатор не виждам защо на 400 нетни да няма по-голяма контра от теб.Не го слушай Казанджиев той така и не се научи да борави с уменията на великите хора не можа да разбере и как да превземе крепост 7 в новата версия и само дебне някой да отвори тема за да плюе и да тъгува по номадите във версия 5 колко велик бил и т.н.Не разбирам след като играе там и не може да помогне със съвет или обяснение защо постоянно пише глупости в теми засягащи версия 6.Ето ти го същия на сутринта http://prntscr.com/5ga0nv с 9 нива контра на 340 нетни до заветните 400 нетни за който говориш спокойно може да е с 11 ниво контрашпионаж и то без да има вроден талант. Wink
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 12:15:23 от legacy » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #20 -: Декември 13, 2014, 16:54:16 »

Абе ей с....,аз не играя версия 6 въобще бе.....-никога не съм я играл никога няма да я играя-много лесно се развивам и във версия 6,просто разликата е че във версия 6 всичко е стереотипно и има хора,които играят с много диаманти-във версия 5 съм печелил и без,а тук просто не става-не ми се хвали колко си разбирач-във версия 6 или плащаш и играеш или не го правиш и оставаш в невъзможност да се конкурираш Tongue Grin

/Забранено е да обиждате във форума/
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 17:08:47 от Th3l3g3nD » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 13, 2014, 18:34:41 »

Абе ей с....,аз не играя версия 6 въобще бе.....-никога не съм я играл никога няма да я играя-много лесно се развивам и във версия 6,просто разликата е че във версия 6 всичко е стереотипно и има хора,които играят с много диаманти-във версия 5 съм печелил и без,а тук просто не става-не ми се хвали колко си разбирач-във версия 6 или плащаш и играеш или не го правиш и оставаш в невъзможност да се конкурираш Tongue Grin

/Забранено е да обиждате във форума/
Вземи спри да пишеш за неща, които не разбираш. Ако 6-цата е стереотипна, то 5-цата, при която се правеше само по един вид войска за двете раси незнам каква трябва да е. Битка ли си печелил в 5-ца без диаманти не разбрах или рийлм? 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #22 -: Декември 14, 2014, 16:12:54 »

Вземи спри да пишеш за неща, които не разбираш. Ако 6-цата е стереотипна, то 5-цата, при която се правеше само по един вид войска за двете раси незнам каква трябва да е. Битка ли си печелил в 5-ца без диаманти не разбрах или рийлм? 

   *hahaha*  А ти защо реши че във 6-цата е по-различно ?
Да вземеш за приложиш собствения си пост към себе си Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 14, 2014, 16:32:21 »

   *hahaha*  А ти защо реши че във 6-цата е по-различно ?
Да вземеш за приложиш собствения си пост към себе си Wink
Никой не ти е виновен, че стигаш само до тежки коне. Някои хора и без камъни стигат до паладини  *pardon*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #24 -: Декември 14, 2014, 16:41:26 »

Никой не ти е виновен, че стигаш само до тежки коне. Някои хора и без камъни стигат до паладини  *pardon*

Какво се занимаваш с "професори", които нямат 1 изкарана ера Wink
Единият философства във форума, как в6 била еди си каква, без да я е играл, а другият постоянно в мод, дори във в5, когато играехме заедно. Още тогава Хамелеончето не беше доволен от разни неща. За пореден път ще го напиша, че което не става с акъл, става с много акъл.

А, който няма акъл да пробва, да помисли -размисли и да види, че не е необходимо само диаманти, ще се убеди в думите ми. Бива един път да помрънкате, ама това ви е във всяко мнение, във всяка тема.

Хамелеонче, виждам, че в бг17 си в мод, та ако имаш повече време за писане -имаш си една тема в Общи приказки -може да продължиш да спамиш там и да си мрънкаш, съобразно правилата на форума. Smiley
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!