Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:50:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискриминация  (Прочетена 4733 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
f4kallbi4s
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #15 -: Декември 05, 2014, 01:26:32 »

Тази вечер получих доста интересна информация, 2-ма различни източника ми потвърдиха, че " Иперия Онлайн " има " политика " на популяризиране на играта в Саудитска Арабия. Те ми казаха, че играта е предоставила по 25К безплатни диаманта на играчи от тази страна с цел да и покажат колко по лесно е да се играе с диаманти и да ги накарат да купуват, тъй като играта в тази страна не е достатъчно популярна и няма приходи, а страната е изключително богата... Та въпроса ми драги администратори е до кога ще продължавате да си правите каквото искате в тази игра ?!? Това ваше действие е в абсолютен ощърб на абсолютно всички играчи - българи, румънци, сърби, хървати, турци, италианци, бразилци и въобще абсолютно всички играчи извън Саудитска Арабия. Оставете играчите, които не дават и една стотинка като мен за играта, но играчите които харчат хиляди евра за диаманти са изключително засегнати от това ваше действие. Тези играчи имат финансовата възможност да харчат пари в играта и го правят, те си купуват диаманти с пари ( не малко пари ), а вие с цел да рекламирате вашият продукт решавате да и създадете изкуствени съперници, които харчат повече диаманти от тях без да са дали и една стотинка... това не е ли подигравка с платежоспособните играчи, които за тяхна жалост са в страни които нямат толкова висок жизнен стандарт като Саудитска Арабия и няма да разполагат с преференции. Вашето действие драги администратори за мен е абсолютно подсъдно, вие не осигурявате еднакви права за всички ваши клиенти, едните са облагодетелствани само защото живеят в еди коя си страна, а другите не. Току що мой приятел румънец, който е изключително платежоспособен играч похарчил повече от 30-40К евро в вашата игра реши да се откаже, защото не смята че е редно той да плаща за количествата диаманти, а някой не... бъдете абсолютно сигурни, че той няма да е единствената " дойна крава " която ще загубите от тази ваша ВЪРХОВНА ПРОСТОТИЯ .
Не се чуди, хората искат да печелят, дори не им пука, че ще останат със 20 човека на свят...
Ако бях на мястото на другите  - направо напуснак, как може да има такива хора, дето с нищо не са помогнали, нито са дали да получат толкова диаманти? Сигурно са Виповете на ИО, то всъщност искат само пачки в устата и мир в главата собствениците и админите  *hihi*
Всеки ден става по-лош за играта, ама всичко си има край  Wink Grin
Активен
f4kallbi4s
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #16 -: Декември 05, 2014, 01:36:30 »

Ако имате линк - пращайте и аз да бия тия колички и да зимам 10м злато  *hahaha*
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #17 -: Декември 05, 2014, 12:19:33 »

Аз рядко пиша във форума, но пък тази тема няма да я пропусна. Само като видях, че и GARIO е писал и абсолютно нямаше начин да не се включа. Grin Доста тежки обвинения се хвърлят, уж подкрепени от "доказателства" и от "служители" на фирмата. В реалност обаче нищо друго освен думи не виждам и то те са лъжи и клевети. Приказки тип "немият казал на глухия, че слепият видял куция да тича". Написаното от теб просто не е истина! Защо не подкрепиш думите си с някакво реално потвърждение - нека примерно arab.queen (която междувпрочем играе от Мароко, а не Саудитска Арабия) или въпросният служител да застанат зад казаното от тях. Нека някой от получилите диаманти покаже съобщение (или каквото и да е) от "рекламната" ни кампания, с която сме му дали диамантите, едва ли сме им ги дали просто така без да отбележим защо. Нека някой от тях си предостави акаунта за оценка, ама да не се хвърлите да фалшифицирате скрийншоти щото веднага ще си проличат. Много лесно стана клеветенето в днешно време - хвърля се една виртуална бомба и айде. Смятам да те стимулирам допълнително в търсенето на истината и ще направим следното - ако успееш да докажеш на нещо друго освен думи във виртуалното пространство този "ущърб", който сме причинили на всички други, то аз ще ти дам персонално на теб 25000 диаманта и ще поднеса публичните си извинения в тази тема. Но ако не успееш ще си изтриеш мненията от темата и на тяхно място ти ще поднесеш своите извинения, защото лъжи тук не се толерират, особено в такъв мащаб. Срок от 1 седмица ми изглежда напълно реалистичен това да се случи. За да няма неяснота и лирически отклонения, описвам много кратко какво точно търсим - дадени ли са по 25000 диаманта на играчи от Саудитска Арабия или не са дадени. За това говорим, битки, кой колко злато е събрал и колко медала е взел, са съвсем различна тема, недей да разводняваш с тях. Това е.

Видях и пророческо мнение, че ще оставаме с 20 човека на свят и краят наближавал. Не се уморихте с тоя рефрен значи. За справка - подписа ми, предоставен специално от ясновидец GARIO. Станаха 4 години откакто оставаме с 20 играча, умираме, настъпва края ни и т.н. Не е сериозно това вече, наистина.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Декември 05, 2014, 12:40:13 »

Аз рядко пиша във форума, но пък тази тема няма да я пропусна. Само като видях, че и GARIO е писал и абсолютно нямаше начин да не се включа. Grin Доста тежки обвинения се хвърлят, уж подкрепени от "доказателства" и от "служители" на фирмата. В реалност обаче нищо друго освен думи не виждам и то те са лъжи и клевети. Приказки тип "немият казал на глухия, че слепият видял куция да тича". Написаното от теб просто не е истина! Защо не подкрепиш думите си с някакво реално потвърждение - нека примерно arab.queen (която междувпрочем играе от Мароко, а не Саудитска Арабия) или въпросният служител да застанат зад казаното от тях. Нека някой от получилите диаманти покаже съобщение (или каквото и да е) от "рекламната" ни кампания, с която сме му дали диамантите, едва ли сме им ги дали просто така без да отбележим защо. Нека някой от тях си предостави акаунта за оценка, ама да не се хвърлите да фалшифицирате скрийншоти щото веднага ще си проличат. Много лесно стана клеветенето в днешно време - хвърля се една виртуална бомба и айде. Смятам да те стимулирам допълнително в търсенето на истината и ще направим следното - ако успееш да докажеш на нещо друго освен думи във виртуалното пространство този "ущърб", който сме причинили на всички други, то аз ще ти дам персонално на теб 25000 диаманта и ще поднеса публичните си извинения в тази тема. Но ако не успееш ще си изтриеш мненията от темата и на тяхно място ти ще поднесеш своите извинения, защото лъжи тук не се толерират, особено в такъв мащаб. Срок от 1 седмица ми изглежда напълно реалистичен това да се случи. За да няма неяснота и лирически отклонения, описвам много кратко какво точно търсим - дадени ли са по 25000 диаманта на играчи от Саудитска Арабия или не са дадени. За това говорим, битки, кой колко злато е събрал и колко медала е взел, са съвсем различна тема, недей да разводняваш с тях. Това е.

Видях и пророческо мнение, че ще оставаме с 20 човека на свят и краят наближавал. Не се уморихте с тоя рефрен значи. За справка - подписа ми, предоставен специално от ясновидец GARIO. Станаха 4 години откакто оставаме с 20 играча, умираме, настъпва края ни и т.н. Не е сериозно това вече, наистина.
Ами че тя играта такава каквато беше преди 5г умря.Наверно ,отне и повече от година,но е мъртва.Версия 5 също пътува натам.В световете в които съм влизал верно няма повече от 100тина реални играчи.Версия 6 с неуредените си още бъгове взе да умира още с раждането си.Удължихте.Вярвам ще удължавате и още агонията на ИО,но това вече не е играта която привличаше стотици хиляди играчи.Въведете ограничение при регистрациите и пресечете мултиакаунта ако искате действително да я спасите.                                                                                                                                                П.П версия 6 е добро попадение.Изчитете я от бъговете и ще имате добра игра.
« Последна редакция: Декември 05, 2014, 12:44:10 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #19 -: Декември 05, 2014, 12:48:14 »

+Още 1 или 2 раси - за да има разнообразние в тактиката на лично и съюзно ниво Smiley
Активен
f4kallbi4s
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #20 -: Декември 05, 2014, 15:44:47 »

Аз рядко пиша във форума, но пък тази тема няма да я пропусна. Само като видях, че и GARIO е писал и абсолютно нямаше начин да не се включа. Grin Доста тежки обвинения се хвърлят, уж подкрепени от "доказателства" и от "служители" на фирмата. В реалност обаче нищо друго освен думи не виждам и то те са лъжи и клевети. Приказки тип "немият казал на глухия, че слепият видял куция да тича". Написаното от теб просто не е истина! Защо не подкрепиш думите си с някакво реално потвърждение - нека примерно arab.queen (която междувпрочем играе от Мароко, а не Саудитска Арабия) или въпросният служител да застанат зад казаното от тях. Нека някой от получилите диаманти покаже съобщение (или каквото и да е) от "рекламната" ни кампания, с която сме му дали диамантите, едва ли сме им ги дали просто така без да отбележим защо. Нека някой от тях си предостави акаунта за оценка, ама да не се хвърлите да фалшифицирате скрийншоти щото веднага ще си проличат. Много лесно стана клеветенето в днешно време - хвърля се една виртуална бомба и айде. Смятам да те стимулирам допълнително в търсенето на истината и ще направим следното - ако успееш да докажеш на нещо друго освен думи във виртуалното пространство този "ущърб", който сме причинили на всички други, то аз ще ти дам персонално на теб 25000 диаманта и ще поднеса публичните си извинения в тази тема. Но ако не успееш ще си изтриеш мненията от темата и на тяхно място ти ще поднесеш своите извинения, защото лъжи тук не се толерират, особено в такъв мащаб. Срок от 1 седмица ми изглежда напълно реалистичен това да се случи. За да няма неяснота и лирически отклонения, описвам много кратко какво точно търсим - дадени ли са по 25000 диаманта на играчи от Саудитска Арабия или не са дадени. За това говорим, битки, кой колко злато е събрал и колко медала е взел, са съвсем различна тема, недей да разводняваш с тях. Това е.

Видях и пророческо мнение, че ще оставаме с 20 човека на свят и краят наближавал. Не се уморихте с тоя рефрен значи. За справка - подписа ми, предоставен специално от ясновидец GARIO. Станаха 4 години откакто оставаме с 20 играча, умираме, настъпва края ни и т.н. Не е сериозно това вече, наистина.
Крум, не обичам да пиша на админи или да предсказвам, ама нали знаеш, че ако дойде някоя нова "Империя онлайн" със чисто нови промени в дизайн и правила няма да останат много. Нали приемаме, че другото ИО е много по-добър продукт, отколкото сегашния Ваш...
Играта си е направена много лесно, дори аз, които бачкам на свободна практика мога да си махна бановете на атаките.
Да не говорим за скриптовете, които са създадени от някой неизвестен пич, които си взима пари и продава на "биячите"  Wink
Пожелавам на екипа приятен ден, лека и мека   Wink Grin
Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края  Lips Sealed
« Последна редакция: Декември 05, 2014, 15:48:08 от f4kallbi4s » Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #21 -: Декември 07, 2014, 20:59:11 »

 

Видях и пророческо мнение, че ще оставаме с 20 човека на свят и краят наближавал. Не се уморихте с тоя рефрен значи. За справка - подписа ми, предоставен специално от ясновидец GARIO. Станаха 4 години откакто оставаме с 20 играча, умираме, настъпва края ни и т.н. Не е сериозно това вече, наистина.

 Жалко е колко неискрен може да е сам със себе си човек !?
Това че си вярвате  е добре но има и истини които стават видни и за оня слепия (как беше:
немият казал на глухия, че слепият видял куция да тича )

 Та тя тая приказка е написана май точно за ВАС! (Целия екип на ИО)
Казвам това защото бъговете и несъответствията във ваши продукт са така направени  че да вкарват играчите във умишлено заблуждение от което да се извличат максимални печалби ! И всеки уважаващ себе си играч в крайна сметка спира да дава пари да диаманти защото е прозрял пошлостта на цялата тая схема!

Вас ви крепи само едно и то е че има подрастващи които нямат какво да правят друго и по цял ден дремат на компютри и телефони за да си дават парите за играта !
 Казал съм го това не преди 4 години а много преди това ! И това дали ви харесва или не си е самата истина пък вие си отнемайте каквито и да било лицензи за пророчества всякакви Grin ( само не разбрах как точно отнемате нещо което не е подвластно на вашите възможности Grin)
  Дерзайте и успявайте както намерите за добре Smiley
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 21:18:13 от AgainHAMELEON » Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!