Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:39:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще доживеем ли да видим справедливо Световно Първенство?  (Прочетена 8102 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« -: Ноември 30, 2014, 12:44:03 »

Драги екип на ИО ,
Вие превърнахте една от най любимите и достойни онлайн игри в едно пълно посмещище .
Водени от амбиции за развитие , доминация на пазарът и алчност вие сте напът да достигнете до своят неминуем крах!

Никой от нас не може да ви казва как да движете бизнесът си и да ви убеждава , че ако тенденцията се задържи , то рано или късно това ще доведе до тотален колапс на играта , но все пак искам да попитам още веднъж от името на всички играчи ( с изключениен на тези от Иран и Бразилия предполагам ):

Дали все пак не е възможно да се направи едно световно първенство  , в което всички играчи да имат равен старт и равни условия на игра за да може наистина да се разбере кои са най добрите нации в света ?

Толкова ли е трудно да се направи надпревара с вход при която всички играчи са равни и само техните умения и работа в екип биха им осигурили така бленуваната купа на шампионите?


Вероятно приходите от подобен формат ще са в пъти по малко , но ако продължавате в този дух е много вероятно в един или друг момент приходи въобще да няма защото Иранецът , Турчинът и и Бразилците  ще спрат да дават по 30к евро когато нямат конкуренция и могат да си гарантират мястото и с 2к евро !

Идеята която се е обсъждала не веднъж е да има входна такса за квалификациите , където всички получават равно количество диаманти и трябва планирано да решат как да ги използват за да стигнат до топ 30 и да се класират като играчи в световният отбор.
Същото може да важи и за самото световно. Равни диаманти и премиум за всички.
Само така бихте имали право да наречете форматът Световно първенство. Състезание в което всички нации се съревновават със еднакъв брой хора и еднакви привилегии.
Всичко друго е измишльотина!
Само когато всички играчи играят при еднакви условия може да се разбере кой е най добрият и шампионът да се нарече Гордо такъв!

А ставащото в моента може да се нарече единствено и само корупция! Играчите с пари ви подкупват купувайки диаманти за да може вие да им осигорите желаното място ( грозно сравненине , но факт ).


Нека чисто теоритично  предположим , че таксата за квалификациите е 30 евро и се регистрират 5 000 човека ( 5к е мимимумът от хора които ще се регистрират тъй като при равни шансове за успех всички играчи които обичат тази игра биха отделили тази сума знаейки , че е еднократна и знаейки , че реално ще могат да докажат какво могат ).
 
Та това са 150 000 евро ! Нима не са достатъчни !

И ако сега ви се струват малко понеже на сегашното световно сте изкарали 3 пъти по толкова , то изчакайте още година , две , три и помислете отново.

Рано или късно нещата ще се променят коренни и ако вие не се адаптирате своевременно то неизменно ще изгубите всичко което сте градили през тези години с много труд , желание и идеи.

Поздрави ,

Деян
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2014, 19:12:58 »

Според мен екипа на ИО няма право да залага името България на такъв пазар , където всичко зависи от това кой ще налее повече пари в играта .
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #2 -: Декември 01, 2014, 13:32:01 »

Според мен екипа на ИО няма право да залага името България на такъв пазар , където всичко зависи от това кой ще налее повече пари в играта .
Пич, накратко викаш "вие българите не струвате, бягайте от играта", нали?
Ако ги няма българите и обикновените играчи всичките дето се мислят за "добри", когато цъкат с диаманти няма да влязат в тая игра.
Парите са си пари и няма да се стигне дониктде с диаманти, използвани без акъл.
Това, че диамантите оказват някакво влияние е вярно, дори по-слабите с малко диаманти лесно могат да начибат "големците, въпреки труднонстите  bgflag
Браво на БГ отбора и догодина по-добре да се представим  bgflag
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2014, 14:34:07 »

Това, че диамантите оказват някакво влияние е вярно, дори по-слабите с малко диаманти лесно могат да начибат "големците, въпреки труднонстите  bgflag

Ние с теб май сме гледали/играли на различно световно първенство , защото това на кеото аз играх , Иранецът направи 150м нето след като унищожи армия за поне още 30м.

Играчите които отваряха само съндъци до 100 без да дават диаманти за каквото и да е друго направиха около 2м нето а тези които отваряха само 10 часов и съндък до 4-ри стигнаха 600к нето ( а въпросните играчи познават играта повече от добре ).

Няма да споря за това как и колко влияние оказват диамантите защото за мен дори повдигането на този въпрос е смешен и нелеп.

Моят призив е към екипът и той е да намерят начин на което и да е от следващите световни първенства да бъдат справедливи към всички  играчи та дори и това да им струва намален приход от това първенство.
В крайна сметка те са тези които са решили да организират формат който да нарекат Световно Първенство в който да се излъчи най добрият от най добрите.
Е да ама не. В случаят печели най богатият от най богатите.

Няма да пиша повече по темата защото знам , че желанието ми това да бъде дори най малкото обсъдено от отговорните за това лица е точно толкова голям колкото да получа писмо от умрял.

Поздрави и успех!
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 16:31:16 от didoqwert » Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
gogata2013
Гост
« Отговор #4 -: Декември 01, 2014, 14:37:52 »

Успех и на теб, Деяне, и хиляди благодарности за усилията ти в помощ на българиският отбор  *beer* *bravo* *bravo*
Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2014, 15:10:57 »

Иранецът дали не е отворил 3цифрено число 48 часа добив сандъци Smiley
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2014, 16:27:56 »

Иранецът дали не е отворил 3цифрено число 48 часа добив сандъци Smiley
Поне по 4 сандъка с 96 часовият на ден е отварял ,Това прави по 3200лв  на 2 дена , нещо такова .
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 16:29:34 от Old.School » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Декември 01, 2014, 17:00:12 »

Най-накрая кинтите победиха уменията и моженето. Най-накрая екипа успя да докара тази надпревара до мерене само и единствено на кредитни карти. За нас е гадно, за фирмата е жътва. Не си мислете че хора, вкусили тирамису ще ви кусат малеби. Каквото и да им предлагаме няма да стане защото сит на гладен вяра няма и апетита идва с яденето.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Декември 01, 2014, 17:06:59 »

Драги екип на ИО ,
Вие превърнахте една от най любимите и достойни онлайн игри в едно пълно посмещище .
Водени от амбиции за развитие , доминация на пазарът и алчност вие сте напът да достигнете до своят неминуем крах!

Никой от нас не може да ви казва как да движете бизнесът си и да ви убеждава , че ако тенденцията се задържи , то рано или късно това ще доведе до тотален колапс на играта , но все пак искам да попитам още веднъж от името на всички играчи ( с изключениен на тези от Иран и Бразилия предполагам ):

Дали все пак не е възможно да се направи едно световно първенство  , в което всички играчи да имат равен старт и равни условия на игра за да може наистина да се разбере кои са най добрите нации в света ?

Толкова ли е трудно да се направи надпревара с вход при която всички играчи са равни и само техните умения и работа в екип биха им осигурили така бленуваната купа на шампионите?


Вероятно приходите от подобен формат ще са в пъти по малко , но ако продължавате в този дух е много вероятно в един или друг момент приходи въобще да няма защото Иранецът , Турчинът и и Бразилците  ще спрат да дават по 30к евро когато нямат конкуренция и могат да си гарантират мястото и с 2к евро !

Идеята която се е обсъждала не веднъж е да има входна такса за квалификациите , където всички получават равно количество диаманти и трябва планирано да решат как да ги използват за да стигнат до топ 30 и да се класират като играчи в световният отбор.
Същото може да важи и за самото световно. Равни диаманти и премиум за всички.
Само така бихте имали право да наречете форматът Световно първенство. Състезание в което всички нации се съревновават със еднакъв брой хора и еднакви привилегии.
Всичко друго е измишльотина!
Само когато всички играчи играят при еднакви условия може да се разбере кой е най добрият и шампионът да се нарече Гордо такъв!

А ставащото в моента може да се нарече единствено и само корупция! Играчите с пари ви подкупват купувайки диаманти за да може вие да им осигорите желаното място ( грозно сравненине , но факт ).


Нека чисто теоритично  предположим , че таксата за квалификациите е 30 евро и се регистрират 5 000 човека ( 5к е мимимумът от хора които ще се регистрират тъй като при равни шансове за успех всички играчи които обичат тази игра биха отделили тази сума знаейки , че е еднократна и знаейки , че реално ще могат да докажат какво могат ).
 
Та това са 150 000 евро ! Нима не са достатъчни !

И ако сега ви се струват малко понеже на сегашното световно сте изкарали 3 пъти по толкова , то изчакайте още година , две , три и помислете отново.

Рано или късно нещата ще се променят коренни и ако вие не се адаптирате своевременно то неизменно ще изгубите всичко което сте градили през тези години с много труд , желание и идеи.

Поздрави ,

Деян

Ще предам предложението Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #9 -: Декември 01, 2014, 17:08:35 »

Ще предам предложението Ви.
Няма лошо, ама да не отиде в черната дупка, както повечето....  Sad
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Декември 01, 2014, 17:22:30 »

Предлагам също така да направите една виртуална зала, хей като тази дето закачихте знамената на Бразилия, Хърватия и Иран, в която по години да се виждат световните, сребърни и бронзови медалисти.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #11 -: Декември 01, 2014, 18:26:10 »

Добър ден!Най-накрая ме отключиха след несправедливия ми Бан от форума и техническите  проблеми!То се видя че правилата във форума не са еднакви за всички но това е истината в нашата България!За милиони няма закони,за кокошка няма прошка!Сега малко да попиша за така хубавото и справедливо световно!
Спор няма че бразилците играят с много диаманти,но са най-добрите играчи на тази версия!Това е най-сплотения и стойностен отбор в цялата история на ИО!Многократно съм се включвал в разговорите им и мога да кажа че те се забавляват-няма интриги и караници за разлика от БГ отбора!Още на втория ден от квалификациите те имаха дискусия от около 30 човека и се опознаваха!Аз поне 3 пъти питах за някаква наша скайп дискусия но всички отговаряха иронично и обясняваха как разбирали играта и как изкарвали по 2М паладина  Shocked Shocked Shocked!!!Да ама те изкарвали по толкова във версия 5!В последствие се оказа че 80% от бг отбора не са помирисвали версия 6!Ами като не сте играли защо се бутахте да играете?Огромна лъжа е че с 10 часов доход и отваряне на храма до 4 се правят 500-600к нето!В мегаблица играя редовно така и си изкарвам фаланги и ел.стрели без проблем!Преди да се откажа тотално да играя за БГ Ви обясних някои неща но кой да слуша!Убеден съм че дори и хората с позиции не са били 24 часа онлайн,което е недопустимо!Когато ви казах че трябва да има разговор постоянно вие ми се изсмяхте и дори един ме заплаши с БАН!Някой каже ли ми го това яхвам метлата и откачам!Но за мен сте се представили достойно!Аз очаквах да сте доста по-назад в класирането!Наистина ви поздравявам!Имам една молба!Елате да поразцъкаме малко в мегаблица да видите за какво става на въпрос и да потренирате малко за следващото световно!Очаквам ви с нетърпение-най-вече лимбизето,лидерчето и човека с бана! Tongue Tongue Tongue
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
gogata2013
Гост
« Отговор #12 -: Декември 01, 2014, 18:35:07 »

Добър ден!Най-накрая ме отключиха след несправедливия ми Бан от форума и техническите  проблеми!То се видя че правилата във форума не са еднакви за всички но това е истината в нашата България!За милиони няма закони,за кокошка няма прошка!Сега малко да попиша за така хубавото и справедливо световно!
Спор няма че бразилците играят с много диаманти,но са най-добрите играчи на тази версия!Това е най-сплотения и стойностен отбор в цялата история на ИО!Многократно съм се включвал в разговорите им и мога да кажа че те се забавляват-няма интриги и караници за разлика от БГ отбора!Още на втория ден от квалификациите те имаха дискусия от около 30 човека и се опознаваха!Аз поне 3 пъти питах за някаква наша скайп дискусия но всички отговаряха иронично и обясняваха как разбирали играта и как изкарвали по 2М паладина  Shocked Shocked Shocked!!!Да ама те изкарвали по толкова във версия 5!В последствие се оказа че 80% от бг отбора не са помирисвали версия 6!Ами като не сте играли защо се бутахте да играете?Огромна лъжа е че с 10 часов доход и отваряне на храма до 4 се правят 500-600к нето!В мегаблица играя редовно така и си изкарвам фаланги и ел.стрели без проблем!Преди да се откажа тотално да играя за БГ Ви обясних някои неща но кой да слуша!Убеден съм че дори и хората с позиции не са били 24 часа онлайн,което е недопустимо!Когато ви казах че трябва да има разговор постоянно вие ми се изсмяхте и дори един ме заплаши с БАН!Някой каже ли ми го това яхвам метлата и откачам!Но за мен сте се представили достойно!Аз очаквах да сте доста по-назад в класирането!Наистина ви поздравявам!Имам една молба!Елате да поразцъкаме малко в мегаблица да видите за какво става на въпрос и да потренирате малко за следващото световно!Очаквам ви с нетърпение-най-вече лимбизето,лидерчето и човека с бана! Tongue Tongue Tongue
Държанието ти беше инфантилно. В бг съюза нямаше да издържиш и 3 дни без да се разпсуваш и да ни отсвириш, така че не виждам загуба от отсъствието ти. И тук дори не става въпрос за качествата ти като играч.
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #13 -: Декември 01, 2014, 18:40:17 »

Добър ден!Най-накрая ме отключиха след несправедливия ми Бан от форума и техническите  проблеми!То се видя че правилата във форума не са еднакви за всички но това е истината в нашата България!За милиони няма закони,за кокошка няма прошка!Сега малко да попиша за така хубавото и справедливо световно!
Спор няма че бразилците играят с много диаманти,но са най-добрите играчи на тази версия!Това е най-сплотения и стойностен отбор в цялата история на ИО!Многократно съм се включвал в разговорите им и мога да кажа че те се забавляват-няма интриги и караници за разлика от БГ отбора!Още на втория ден от квалификациите те имаха дискусия от около 30 човека и се опознаваха!Аз поне 3 пъти питах за някаква наша скайп дискусия но всички отговаряха иронично и обясняваха как разбирали играта и как изкарвали по 2М паладина  Shocked Shocked Shocked!!!Да ама те изкарвали по толкова във версия 5!В последствие се оказа че 80% от бг отбора не са помирисвали версия 6!Ами като не сте играли защо се бутахте да играете?Огромна лъжа е че с 10 часов доход и отваряне на храма до 4 се правят 500-600к нето!В мегаблица играя редовно така и си изкарвам фаланги и ел.стрели без проблем!Преди да се откажа тотално да играя за БГ Ви обясних някои неща но кой да слуша!Убеден съм че дори и хората с позиции не са били 24 часа онлайн,което е недопустимо!Когато ви казах че трябва да има разговор постоянно вие ми се изсмяхте и дори един ме заплаши с БАН!Някой каже ли ми го това яхвам метлата и откачам!Но за мен сте се представили достойно!Аз очаквах да сте доста по-назад в класирането!Наистина ви поздравявам!Имам една молба!Елате да поразцъкаме малко в мегаблица да видите за какво става на въпрос и да потренирате малко за следващото световно!Очаквам ви с нетърпение-най-вече лимбизето,лидерчето и човека с бана! Tongue Tongue Tongue
Като толкова харесваш любимите си бразилци - почвай да учиш техния език, бягай в техния форум, бягай в техните съюзи.  *freak*
Ние няма какво да тренираме в тоя блиц, защото имаме предостатъчно опит, само че ти си на мнение "които има най-много той е най-добрия и опитен" няма да коментирам...
Бан във форума не се получа просто така...  *pardon*
Псувните са гадател за човек, които не може да се изразява по нормален и образован начин, ама вие като сте били с групичките в училище така става...  *hahaha*
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #14 -: Декември 01, 2014, 18:53:07 »

Моето държания?Аз отговорих на твой пост където ти ми казваш  (ще обясня със стрелки) -бегай у <<<---- и аз ти отговорих!Но да за БГ състезателя няма БАН а за обикновения потребител има!Никъде не съм писал за качествата ми на играч просто казах че и с малко диаманти може да се направи нещо!И дали съм щял да издържа ти неможеш да знаеш защото не ме познаваш като човек!И ако си мислиш че мълча и на бразилците жестоко се лъжеш!Аз на никой не давам евала и те заради това си ме уважават!Но нали ние българите сме си горди дай да се понапсуваме да си премерим възможностите пък тогава да помислим за последствията!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!