Imperia Online България  
Април 23, 2024, 21:47:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66312 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #360 -: Декември 02, 2014, 02:33:12 »

Останах само с вас двамата, непризнатите таланти, не че не ми е интересно, но баровете в центъра на София предлагат и по-добри забавления. убеждавайте се взаймно как не можете един без друг и какви главозамайващи резултати ще постигнете за Казахстан   Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #361 -: Декември 02, 2014, 02:36:36 »

Останах само с вас двамата, непризнатите таланти, не че не ми е интересно, но баровете в центъра на София предлагат и по-добри забавления. убеждавайте се взаймно как не можете един без друг и какви главозамайващи резултати ще постигнете за Казахстан   Grin Grin Grin
Само като си помисля че може да ме пуснат да играя  с такива хора като тебе и се отвращавам . Нямам никакво желание за Световни , очаквам догодина да поемете вие нещата и да е на 1 място България , или на 15 е по-очаквано ако се включите  *hahaha*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #362 -: Декември 02, 2014, 02:39:15 »

Само като си помисля че може да ме пуснат да играя  с такива хора като тебе и се отвращавам . Нямам никакво желание за Световни , очаквам догодина да поемете вие нещата и да е на 1 място България , или на 15 е по-очаквано ако се включите  *hahaha*
Нали , представи си кефа да те пунат срещу такива като мен? давайте с Ко-па-ра мислете стратегия от сега, която да включва поне 2 сандъка нс 96-часов   Grin Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #363 -: Декември 02, 2014, 02:42:54 »

Къна, скивай сеир батка. Удри уйно с двете цеви, укьо е у Либия.Плюнки фръчът, дреп и цифки. Кажи им ние с теб га се плювахме колко културни бехме и каква ерудираност лъхаше от позивните ни, и стихове и дитирамби и сонети. Глей са ко стаа. Нем,а грация, нема завоалирана псувня, нема студена бира и връла ракия.

Цитат
Нямам претенции , не съм играл срещу всички хора . Но съм по-добър от всичките вас които познавам , и то в пъти .

Тихо, не дразни богът в мен и не кощунствай за да не бъдеш осъден за ерес и отведен до мястото за екзекуции, където ще гориш на този свят и чрез псалмопеене на брадати певици ще преминеш в другия, където геената огнена ще бъде твой приют. :evil4:

Най добрия съм аз и който твърди обратното е еретик и следва аутодафе. Точка.
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 02:45:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #364 -: Декември 02, 2014, 02:43:39 »

Защо ви го оставили и ала бала!За всяко едно нещо си има причини!Но стига вече толкова за тая вечер!Аз лично се забавлявах доста!Пръснах се от смях!Благодаря на всички за шоуто!Извинявам се ако съм засегнал някой!Прости трябва да се научим всички ние да бъдем единни както всички останали нации,но уви ние БЪЛГАРИТЕ сме горди и не падаме лесно на гърба си!Ние сме свикнали да доубием полу-мъртвия!Такива са ни гените!За мен тая дискусия тая вечер е един пореден урок!Надявам се и за вас да е така!Лека вечер и със здраве!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #365 -: Декември 02, 2014, 02:50:19 »

Къна, скивай сеир батка. Удри уйно с двете цеви, укьо е у Либия.Плюнки фръчът, дреп и цифки. Кажи им ние с теб га се плювахме колко културни бехме и каква ерудираност лъхаше от позивните ни, и стихове и дитирамби и сонети. Глей са ко стаа. Нем,а грация, нема завоалирана псувня, нема студена бира и връла ракия.

Тихо, не дразни богът в мен и не кощунствай за да не бъдеш осъден за ерес и отведен до мястото за екзекуции, където ще гориш на този свят и чрез псалмопеене на брадати певици ще преминеш в другия, където геената огнена ще бъде твой приют. :evil4:

Най добрия съм аз и който твърди обратното е еретик и следва аутодафе. Точка.
имам предвид тия дето пюят , че съм ги виждал на какво са способни Grin за тези които не съм виждал как играят не давам оценки аз , рано или късно ги взимам с мен в ада   *rose*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #366 -: Декември 02, 2014, 02:57:13 »

Кощунство, как ще ме вземеш на място, създадено от мен за такива като теб. Нареждам ти - от днес нататък ще вдигаш ръка и ако аз от висините я забележа и съм на кеф ще благоволя да ти разреша участие, при условие че си смирен, пълзящ на колене и молещ за прошка- иначе съд, Торквемада, кладата, ръжена и геената. Знаеш как е. Смири се, примири се, бъди разумен, набожен и десет дена поред Отче Наш сутрин обед и вечер. Робе мой.Капиш? :evil3: :evil4:
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 03:05:49 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #367 -: Декември 02, 2014, 13:17:02 »

Кощунство, как ще ме вземеш на място, създадено от мен за такива като теб. Нареждам ти - от днес нататък ще вдигаш ръка и ако аз от висините я забележа и съм на кеф ще благоволя да ти разреша участие, при условие че си смирен, пълзящ на колене и молещ за прошка- иначе съд, Торквемада, кладата, ръжена и геената. Знаеш как е. Смири се, примири се, бъди разумен, набожен и десет дена поред Отче Наш сутрин обед и вечер. Робе мой.Капиш? :evil3: :evil4:
Grin *ok*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #368 -: Декември 02, 2014, 20:49:24 »

Тази вечер ще мълчите ли? Grin  Да направят сега админите едно Европейско първенство,без онези акули,да е интересно във форума. Нашите искат реванш Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #369 -: Декември 03, 2014, 01:04:46 »

То бива европейско, но да го направят без диаманти - само уменията и тактиките да са важни. С диаманти ... тъпо. *freak*
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
gogata2013
Гост
« Отговор #370 -: Декември 03, 2014, 13:24:33 »

Тази вечер ще мълчите ли? Grin  Да направят сега админите едно Европейско първенство,без онези акули,да е интересно във форума. Нашите искат реванш Grin
*freak*  майтап, майтап, ама на голо.... *stop*
Активен
bayTasho
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #371 -: Декември 03, 2014, 15:05:08 »

От цялата работа става ясно, че България е най-добра в ИО. Да играеш срещу всички, включително и срещу себе си и да се класираш в 10-ката си е отлично постижение  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #372 -: Декември 03, 2014, 16:33:38 »

 Grin Grin Grin Нали...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #373 -: Декември 04, 2014, 00:35:27 »

 Grin Grin Grin Grin  *ok*



От цялата работа става ясно, че България е най-добра в ИО. Да играеш срещу всички, включително и срещу себе си и да се класираш в 10-ката си е отлично постижение  Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #374 -: Декември 04, 2014, 13:20:59 »

Всичко казано в 2 изречения  Grin Grin
Активен

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!