Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:53:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66080 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #345 -: Декември 02, 2014, 02:09:16 »

Ами лидерче ще трябва да поддържаме връзка  Cool !Може следващото да се набутаме за някой друг отбор и някои хора да си получат заслуженото!!!Нищо лично!
Давай смело Ко-па-ре, обеща тая година да ни полират, пък само лидерчето го отнсесе , догодина къде ше го скриеш?  Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #346 -: Декември 02, 2014, 02:09:50 »

Ами лидерче ще трябва да поддържаме връзка  Cool !Може следващото да се набутаме за някой друг отбор и някои хора да си получат заслуженото!!!Нищо лично!
За никой отбор няма как да се набутам повече
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #347 -: Декември 02, 2014, 02:11:25 »

За никой отбор няма как да се набутам повече
Ба, набутал си се.. толкова ти беше кеф да се дуеш , че се чудя как не се пръсна? кога 29 човека по спъсък требе да ти търпят простотийте?   Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #348 -: Декември 02, 2014, 02:12:17 »

Давай смело Ко-па-ре, обеща тая година да ни полират, пък само лидерчето го отнсесе , догодина къде ше го скриеш?  Grin Grin Grin
За разлика от тебе Аржентинска касо , аз съм си оставил армията за да я бие някой , нито съм се разбивал нито ме е пребивал и ограбвал някой . В къщи армия не съм прибирал още , не и от ИО ...
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #349 -: Декември 02, 2014, 02:15:24 »

Абе и да са и да неса поне едно е ясно банкет ще има за разлика от сега  Tongue
Как да седнеш на маса с такива хейтъри друже Smiley
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #350 -: Декември 02, 2014, 02:17:06 »

За разлика от тебе Аржентинска касо , аз съм си оставил армията за да я бие някой , нито съм се разбивал нито ме е пребивал и ограбвал някой .
*hahaha* *hahaha* *hahaha* Всички искахме да се возим на Руса, но Маруся е само една. мен никой не ме е пребивал, нито пък съм бил каса на някого за разлика от половината съюз , не и без твоето любезно съдействие. Докато аз се биех с 5-ма аржентинци с 300 диаманта, ти се скри и отебава съюза. На мен помощ ми не требе, проследих си енрикето, набутах го в минус, гътнах му поста и му минах през армията. Неща, които на теб дори и на сън няма да ти се привидят  Grin Grin Grin
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #351 -: Декември 02, 2014, 02:18:44 »

Гога ти не си у ред брато!Казах че моята цел е да не сте в топ 10 но се класирахте там за което ви поздравявам!Аз само казах че искам бг-тата да са без медал нишо повече и се получи!Не съм следял нищо защото знаех че ще е така!Ако играя ще е по страшно за вас повярвай ми!нищо лично но мразя такива хора като вас!Ние сме най-великите!Е нека видим ПРИЯТЕЛЮ!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #352 -: Декември 02, 2014, 02:20:14 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Всички искахме да се возим на Руса, но Маруся е само една. мен никой не ме е пребивал, нито пък съм бил каса на някого за разлика от половината съюз , не и без твоето любезно съдействие. Докато аз се биех с 5-ма аржентинци с 300 диаманта, ти се скри и отебава съюза. На мен помощ ми не требе, проследих си енрикето, набутах го в минус, гътнах му поста и му минах през армията. Неща, които на теб дори и на сън няма да ти се привидят  Grin Grin Grin
много лъжеш ти беее  Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #353 -: Декември 02, 2014, 02:21:30 »

Гога ти не си у ред брато!Казах че моята цел е да не сте в топ 10 но се класирахте там за което ви поздравявам!Аз само казах че искам бг-тата да са без медал нишо повече и се получи!Не съм следял нищо защото знаех че ще е така!Ако играя ще е по страшно за вас повярвай ми!нищо лично но мразя такива хора като вас!Ние сме най-великите!Е нека видим ПРИЯТЕЛЮ!!!
Няма твоя цел бре, ти не разбра ли , ако беше на Кинг Конг по-малкия брат Бразилия нямаше да ни остави 7-ми замък, не и по този левашки начин. Навивай се за догодина, земи си и Маруся, поне ше има къде сейв за ресурс да се прави  Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #354 -: Декември 02, 2014, 02:22:23 »

Гога ти не си у ред брато!Казах че моята цел е да не сте в топ 10 но се класирахте там за което ви поздравявам!Аз само казах че искам бг-тата да са без медал нишо повече и се получи!Не съм следял нищо защото знаех че ще е така!Ако играя ще е по страшно за вас повярвай ми!нищо лично но мразя такива хора като вас!Ние сме най-великите!Е нека видим ПРИЯТЕЛЮ!!!
Това световно няма нищо общо с знания и играене по ИО . Това е гавра с всички които нямат пари .
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #355 -: Декември 02, 2014, 02:24:00 »

Това световно няма нищо общо с знания и играене по ИО . Това е гавра с всички които нямат пари .
Бедни ми Йорик, защо така посърна на трети ден тогава?   Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #356 -: Декември 02, 2014, 02:25:01 »

Бедни ми Йорик, защо така посърна на трети ден тогава?   Grin Grin Grin
Беден си ти бе , аз имам  доста останали диаманти Wink
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #357 -: Декември 02, 2014, 02:27:51 »

И не съм посърнал щото съм нямал диаманти  , а видях че едно от правилата на играта е измама с цел да може да се купуват повече пакети , иначе пише че може по един сандък с 96 часовия да се отваря на ден , което е долна лъжа . Лично аз съм отворил 4 пакета .
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #358 -: Декември 02, 2014, 02:28:03 »

Беден си ти бе , аз имам  доста останали диаманти Wink
Да де, чукай си ги у главата заедно с остатъка от 550к паладини, щот си велик


https://www.youtube.com/watch?v=ATejtk87iGM


Иначе, понеже си полиглот и на 6 езика ти шепнат в ухото колко си велик - "Бедни ми Йорик" е от Хамлет  Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #359 -: Декември 02, 2014, 02:29:26 »

Да де, чукай си ги у главата заедно с остатъка от 550к паладини, щот си велик


https://www.youtube.com/watch?v=ATejtk87iGM
Каквото искам това ще си ги правя , за разлика от тебе бедни ми Йорик .
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!