Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:31:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #240 -: Декември 02, 2014, 00:22:53 »

Това че не горя от желание да ставам известен и да се показвам някъде , не значи че Английския ми е лош Wink

И не намирам морална причина за хленчене по тази линия, ако ме разбираш ?!?!  Wink

Можеше да излезеш и да защитиш името Българско, ама ... причини 300 ще си намериш:)
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #241 -: Декември 02, 2014, 00:26:24 »

Това че не горя от желание да ставам известен и да се показвам някъде , не значи че Английския ми е лош Wink
Нали, почти забравих скрийнивете с нетните точки и ЦВ-тата. Понеже "не гориш" от желание. Малиии, на 6 езика говорел, две приказки не можа да направиш с дригите нации на световното.  Позьор  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #242 -: Декември 02, 2014, 00:27:20 »

Съвети давал, само Ванко се обърнал към него. еййй, титани бре, ванко му станало интересно как да си харчи камъните, ако ги е харчил по твой съвет - вземи млъкни, че за смях стана.  Grin Grin Grin

21к камъка изпука тоя титан - контра  при академия 4 вдига и се чуди защи толкоз камъни му гълта. пффффффф, титани бре. Алекс е за убиване, че не ви тегли една майна и не се спря да помага   Sad
все повече ми заприличваш на някоя жена... все една и съща песен я въртиш на различни грамофони. За жалост става все по изтъркана и злонамерена...

По повод на това какво съм си писал с Олдскул е между нас двамата, но не съм му казвал какво да прави в малкото разменени лични съобщения между нас. Съветите ми бяха общи и най-вече за помирение с вас Wink

А, евалата за военните, боец си значи  Grin  Сигурно от класиките ще да е, ама версия 5 не винаги е била толкова комерсиална та не знам там що не си се изявил нито по нето нито по военни  Wink

Но сигурно си печелил поне реалм във версия 5 и 6 , защо не даде съвет за съюзната стратегия , да почерпят от опитата ти момчетата и момичетата от националния отбор
Иначе съвета ти нямам идея какъв е но ще да е бил ялов като гледаме резултата Smiley
 
и какво правиш в неистинското ИО, та и съвети даваш  *rose*
 
Точно така боец класик.
Във версия 5 спечелването на реалм е отборна игра и не зависи от един човек. Не е като военната класация, където може да играеш сам срещу цялата карта.
Версия 6 не играя и нямам намерение да играя. Не я харесвам по ред причини...
Съвети всеки може да дава, но дали някой ще се вслуша в тях е друга работа, а още по-друга е дали ще успее да се реализират тези съвети напрактика Wink
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #243 -: Декември 02, 2014, 00:29:59 »

все повече ми заприличваш на някоя жена... все една и съща песен я въртиш на различни грамофони. За жалост става все по изтъркана и злонамерена...

По повод на това какво съм си писал с Олдскул е между нас двамата, но не съм му казвал какво да прави в малкото разменени лични съобщения между нас. Съветите ми бяха общи и най-вече за помирение с вас Wink
Точно така боец класик.
Във версия 5 спечелването на реалм е отборна игра и не зависи от един човек. Не е като военната класация, където може да играеш сам срещу цялата карта.
Версия 6 не играя и нямам намерение да играя. Не я харесвам по ред причини...
Съвети всеки може да дава, но дали някой ще се вслуша в тях е друга работа, а още по-друга е дали ще успее да се реализират тези съвети напрактика Wink
Де да знам защо той беше запомнил само темата за диамантената прахосмукачка.... Grin Grin Grin

И ако още веднъж се наречеш боец класик ше те перна зад врата - играл си единствено в забравения от Бога свят 3, дет играчите се брояха на пръстите на кьорав касапин
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #244 -: Декември 02, 2014, 00:31:05 »

Де да знам защо той беше запомнил само темата за диамантената прахосмукачка.... Grin Grin Grin

И ако още веднъж се наречеш боец класик ше те перна зад врата - играл си единствено в забравения от Бога свят 3, дет играчите се брояха на пръстите на кьорав касапин
  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Grin Grin
Унищожителен коментар  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #245 -: Декември 02, 2014, 00:32:33 »

И не намирам морална причина за хленчене по тази линия, ако ме разбираш ?!?!  Wink

Можеше да излезеш и да защитиш името Българско, ама ... причини 300 ще си намериш:)
С какво да го защитя ? Да изляза и да кажа в отбора има 2-3 човека които постоянно саботират играта на отбора , за безкрайните си плакания на трибуната че искат те да са лидери , за това че отказаха 4-5 човека да играят за да не им четат глупостите ,  за това как аз местя армия а някакъв командир я връща , за това че обявяваме срока за дарение на армия и същите хора (и други ) не си даряват армията , след това не я даряват понеже трябвало да се издържа , за това че всички са голямата работа до момента в който не ги накараш (оставиш) да свършат нещо и се усерат ли ? За мен 5 човека играха от отбора и те не са тези които посочваш ти . И кво да говоря с Отон , неприятен ми е от първата му изява още която гледах .. Аз съм известен извън играта приятелю и то между доста умни и успели хора , няма кво да се сравнявам с ...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #246 -: Декември 02, 2014, 00:33:19 »

четох , четох и немога да ви разбера ....ясно е че се провали отбора по ред причини ... ясно беше че и друго неможеше да се очаква в тази версия  ....  но такова плюене не бях очаквал  .... вземете се спрете най накрая ...всичко е свършило и ако можете погледнете напред  .... що за отбор ..а едно време след първенството се събирахме на една маса да пийнем и поговорим ...вие сега в нета ще се изядете  ..... СПРЕТЕ СЕ и НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ ПОВЕЧЕ  ,,,, те това е един съвет от мен
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gogata2013
Гост
« Отговор #247 -: Декември 02, 2014, 00:34:58 »

четох , четох и немога да ви разбера ....ясно е че се провали отбора по ред причини ... ясно беше че и друго неможеше да се очаква в тази версия  ....  но такова плюене не бях очаквал  .... вземете се спрете най накрая ...всичко е свършило и ако можете погледнете напред  .... що за отбор ..а едно време след първенството се събирахме на една маса да пийнем и поговорим ...вие сега в нета ще се изядете  ..... СПРЕТЕ СЕ и НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ ПОВЕЧЕ  ,,,, те това е един съвет от мен
Можеше Хане, можеше, ама са "по-големи" от съветския съюз  *pardon*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #248 -: Декември 02, 2014, 00:35:24 »

С какво да го защитя ? Да изляза и да кажа в отбора има 2-3 човека които постоянно саботират играта на отбора , за безкрайните си плакания на трибуната че искат те да са лидери , за това че отказаха 4-5 човека да играят за да не им четат глупостите ,  за това как аз местя армия а някакъв командир я връща , за това че обявяваме срока за дарение на армия и същите хора (и други ) не си даряват армията , след това не я даряват понеже трябвало да се издържа , за това че всички са голямата работа до момента в който не ги накараш (оставиш) да свършат нещо и се усерат ли ? За мен 5 човека играха от отбора и те не са тези които посочваш ти . И кво да говоря с Отон , неприятен ми е от първата му изява още която гледах .. Аз съм известен извън играта приятелю и то между доста умни и успели хора , няма кво да се сравнявам с ...

А, значи причината била друга -ясен ми е вече този казус Smiley
А, до известността -въобще не я коментирам. Smiley
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #249 -: Декември 02, 2014, 00:35:52 »

Де да знам защо той беше запомнил само темата за диамантената прахосмукачка.... Grin Grin Grin

И ако още веднъж се наречеш боец класик ше те перна зад врата - играл си единствено в забравения от Бога свят 3, дет играчите се брояха на пръстите на кьорав касапин
За перването зад врата те призовавам да дойдеш до Бургас да го направиш. Ето даже заради теб ще кажа аз съм БОЕЦ КЛАСИК. Навремето когато станах първи по военни света не беше забравен от бога. Понякога се чудя дали си вярваш сам на глупсотите, които пишеш...


  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Grin Grin
Унищожителен коментар  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
клакьор Wink
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #250 -: Декември 02, 2014, 00:38:35 »

За перването зад врата те призовавам да дойдеш до Бургас да го направиш. Ето даже заради теб ще кажа аз съм БОЕЦ КЛАСИК. Навремето когато станах първи по военни света не беше забравен от бога. Понякога се чудя дали си вярваш сам на глупсотите, които пишеш...

 клакьор Wink
Не каза, защо още се подвизава трикольора в аватара ти след миналогодишното световно.

ПП.Свят 3 винаги е бил забравен от Бога (или поне от "Боговете" на класиките), така че все още си много далече от БОЕЦ КЛАСИК.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #251 -: Декември 02, 2014, 00:39:47 »

За перването зад врата те призовавам да дойдеш до Бургас да го направиш. Ето даже заради теб ще кажа аз съм БОЕЦ КЛАСИК. Навремето когато станах първи по военни света не беше забравен от бога. Понякога се чудя дали си вярваш сам на глупсотите, които пишеш...

 клакьор Wink
Нямам търпение да започне следващото световно с всичките тия майстори на ИО Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #252 -: Декември 02, 2014, 00:42:07 »

Не каза, защо още се подвизава трикольора в аватара ти след миналогодишното световно.

ПП.Свят 3 винаги е бил забравен от Бога (или поне от "Боговете" на класиките), така че все още си много далече от БОЕЦ КЛАСИК.
Чакам те в Бургас Wink да дойдеш да си мъж и на живо, а не само на клавиатурата пред компа, което го доказваш не особено умело....

Не разбирам защо е това с трикольора? Нямаш вече какво да измислиш и си търсиш нова тема на заяждане, но точно тази е доста жалка, доста ниско падаш, даже и ти.
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #253 -: Декември 02, 2014, 00:43:37 »

Чакам те в Бургас Wink да дойдеш да си мъж и на живо, а не само на клавиатурата пред компа, което го доказваш не особено умело....

Не разбирам защо е това с трикольора? Нямаш вече какво да измислиш и си търсиш нова тема на заяждане, но точно тази е доста жалка, доста ниско падаш, даже и ти.
Той там се чувства у дома Wink
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #254 -: Декември 02, 2014, 00:45:31 »

Като пораснеш някой ден ще почнеш и ей такива да слушаш

http://www.beatport.com/track/flip-to-the-oldschool-original-mix/5970612 [:-}
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!