Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:13:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66236 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #210 -: Декември 01, 2014, 23:34:55 »

По -хубави от вас няма, честно !
За съжаление тъпърва набирам скорост  Sad
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #211 -: Декември 01, 2014, 23:35:21 »

  Smiley Дъ Год, доста пъти изказа мнения и разсъждения по време на това световното първенство, но нито един път не прочетох креативен съвет по отношение на съюзната стратегия, все пак имаш опит от 3 световни първенства, сигурно имаш опит поне в съюзните битки и стратегии


Да си призная, очаквах повече от теб като бивш национал, а ти се ограничи само да ни преразказваш страницата на световното, чак по едно време се усъмних че са сменили Галахад с теб, а той пише доста по интересно и поставя доста наболели проблеми на дневен ред  Smiley  

Сега разбирам че и нетна нямаш спечелeна, за военна не знам дали да питам Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #212 -: Декември 01, 2014, 23:36:05 »

Да ме прощава Галин,но от версия 5 с лекота мога да спомена поне 3-4ма играчи.Друга тема е че те едва ли държат на показност и са го доказали Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #213 -: Декември 01, 2014, 23:36:45 »

За съжаление тъпърва набирам скорост  Sad

То тук не може и да се спреш. Аз съм убеден !  Grin
Активен

tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #214 -: Декември 01, 2014, 23:44:17 »

Благодарение на всички писания в теми "Хроники на СП 2014" мога само да кажа, че съм бил напълно заблуден и българите ставаме само за едно - да се плюем един друг.
Поздравления.
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
gogata2013
Гост
« Отговор #215 -: Декември 01, 2014, 23:48:45 »

Благодарение на всички писания в теми "Хроники на СП 2014" мога само да кажа, че съм бил напълно заблуден и българите ставаме само за едно - да се плюем един друг.
Поздравления.
Айде хора, които не са ми виждали онлайн статистиката на акаунта на световното, нито писанията ми на обявления да не ме слагат под общ знаменател с разни бекове. Когато му е било времето съм правил каквото трябва, обаче тая дупка, дето я изкопаха в името на България - трябва да се запуши  *hmm*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #216 -: Декември 01, 2014, 23:52:01 »

Ей го бреее, Ванко дойде в цялото си величие. Дииий, Марусяяя  Grin
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #217 -: Декември 01, 2014, 23:55:48 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #218 -: Декември 01, 2014, 23:57:01 »

За съжаление тъпърва набирам скорост  Sad
Аз ти казах че след края на световното ще се засилиш ти бе , сигурен бях че няма да е и в играта Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #219 -: Декември 01, 2014, 23:59:30 »

По -хубави от вас няма, честно !
минимум  Grin
Бях забравил да те питам. Според твоите представи нашите представиха ли се достойно?

Да ме прощава Галин,но от версия 5 с лекота мога да спомена поне 3-4ма играчи.Друга тема е че те едва ли държат на показност и са го доказали Wink
Вие ме обсъждате покрай заяждането на някои хора... На мен не ми прече и си пиша наравно с вас  Grin Споменавайте. Аз не твърдя, че съм най-добрия и не съм го и твърдял, както и нямам намерение да изказвам такова мнение.

 Smiley Дъ Год, доста пъти изказа мнения и разсъждения по време на това световното първенство, но нито един път не прочетох креативен съвет по отношение на съюзната стратегия, все пак имаш опит от 3 световни първенства, сигурно имаш опит поне в съюзните битки и стратегии


Да си призная, очаквах повече от теб като бивш национал, а ти се ограничи само да ни преразказваш страницата на световното, чак по едно време се усъмних че са сменили Галахад с теб, а той пише доста по интересно и поставя доста наболели проблеми на дневен ред  Smiley  

Сега разбирам че и нетна нямаш спечелeна, за военна не знам дали да питам Wink
Защо трябва да давам съвети и да изказвам мнение на хора, които показаха, че знаят и могат всичко, на хора, които си мислят и са уверени в това, че съветите от мен са за коша. Лично аз нямам намерение да се хабя и да си губя времето в бесмислени за мен дейности.
Когато написах, че мога да им помогна и искам, но никой не ми е поискал помощта, единствен лидера към онзи момент Олдскул го направи. Той ме потърси и аз му отговорих. Но му казах, че няма да играя и общо взето не можах да помогна кой знае колко.
Всеки може да има очаквания към някого. Нарочно избрах ролята на Галахад, но няма как да бъда като него. Ние сме различни с него, виждаме нещата по различен начин, а и той е доста по еродиран от мен. Но след като не играя, не мисля, че можех да правя друго освен да преразказвам това, което случва на световното. Когато играех изказвах мнение за играта на отбора, за стратегиите и т.н. Отново ще се повторя без да коментирам отбора ме изкараха хейтър и рибка, и бургаски бек (това разчетох като някакъв опит за обида и провокация), и целенасочено и преднамерено не коментирам представянето на нашите национали тази година.
За военната класация вече се обърка. Имам 2 и то в истинското ИО, а не в диамантените версии, където можеш да си купуваш армия и да се правиш на велик...
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #220 -: Декември 02, 2014, 00:02:41 »

дърпай,дърпай Дявола за опашката...бягам за пуканки Grin
Ти си била нощната лампа на Гандалф явно Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #221 -: Декември 02, 2014, 00:03:21 »

Аз ти казах че след края на световното ще се засилиш ти бе , сигурен бях че няма да е и в играта Grin
Лошото при теб е ,че ти умре коня преди края. Ама кво да направиш, то кон диаманти яде ли?  Grin Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #222 -: Декември 02, 2014, 00:06:08 »

Жеков ти си абсолютна Легенда вече.Жива икона. Нещо като Раундъп..на фирмата Монсанто Grin Където мине,не никне Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #223 -: Декември 02, 2014, 00:06:15 »

минимум  Grin
Бях забравил да те питам. Според твоите представи нашите представиха ли се достойно?
Вие ме обсъждате покрай заяждането на някои хора... На мен не ми прече и си пиша наравно с вас  Grin Споменавайте. Аз не твърдя, че съм най-добрия и не съм го и твърдял, както и нямам намерение да изказвам такова мнение.
Защо трябва да давам съвети и да изказвам мнение на хора, които показаха, че знаят и могат всичко, на хора, които си мислят и са уверени в това, че съветите от мен са за коша. Лично аз нямам намерение да се хабя и да си губя времето в бесмислени за мен дейности.
Когато написах, че мога да им помогна и искам, но никой не ми е поискал помощта, единствен лидера към онзи момент Олдскул го направи. Той ме потърси и аз му отговорих. Но му казах, че няма да играя и общо взето не можах да помогна кой знае колко.
Всеки може да има очаквания към някого. Нарочно избрах ролята на Галахад, но няма как да бъда като него. Ние сме различни с него, виждаме нещата по различен начин, а и той е доста по еродиран от мен. Но след като не играя, не мисля, че можех да правя друго освен да преразказвам това, което случва на световното. Когато играех изказвах мнение за играта на отбора, за стратегиите и т.н. Отново ще се повторя без да коментирам отбора ме изкараха хейтър и рибка, и бургаски бек (това разчетох като някакъв опит за обида и провокация), и целенасочено и преднамерено не коментирам представянето на нашите национали тази година.
За военната класация вече се обърка. Имам 2 и то в истинското ИО, а не в диамантените версии, където можеш да си купуваш армия и да се правиш на велик...
Съвети давал, само Ванко се обърнал към него. еййй, титани бре, ванко му станало интересно как да си харчи камъните, ако ги е харчил по твой съвет - вземи млъкни, че за смях стана.  Grin Grin Grin

21к камъка изпука тоя титан - контра  при академия 4 вдига и се чуди защи толкоз камъни му гълта. пффффффф, титани бре. Алекс е за убиване, че не ви тегли една майна и не се спря да помага   Sad
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 00:09:46 от gogata2013 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #224 -: Декември 02, 2014, 00:06:19 »

минимум  Grin
Бях забравил да те питам. Според твоите представи нашите представиха ли се достойно?


Аз влизах да играя няколко дни и не довърших. В общи линии в повечето коментари наблегнах на едни неща, които липсваха. Играха хора без опит и нямаше от къде да ги знаят, но в същото време и не поискаха да им бъде помогнато или не се вслушаха в редица съвети.
Имах голямото желание в последния ден за нещо, което не се реализира, поради лични причини на определени играчи, за които писахме бая тук.
Надявам се догодина, ако има формат, то нашите играчи да имат опит и да знаят къде и за какво отиват. Smiley
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!