Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:56:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66078 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #195 -: Декември 01, 2014, 22:51:18 »

и ти ли се присъедини към нас, в стадото на слепите пастири?  Grin
никога несам бил пастир, нито сляп , играл сам стращно много верся 5 и просто сам реалист  Smiley
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #196 -: Декември 01, 2014, 22:52:40 »

Аз се чудя какво значи да излезеш срещу Гого, ама няма да се случи това  Wink ( може да бъркам, но играеш само в6)
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #197 -: Декември 01, 2014, 22:53:02 »

Да попитам Хриси - да ни покаже една класация във версия 5 където Дъ Год е №1 по нето   Wink  *rose*

и изобщо някъде - където е играл - реалми, номади, квалификации, световни



Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #198 -: Декември 01, 2014, 22:54:03 »

за галин само чест и почитаня -стращно ерудиран човек, уйасно добар играч-в икономически аспект вав верся 5 наи-добря  *stop*
благодаря за оценката  Smiley Просто съм имал възможността да надграждам като се уча от най-добрите.

Не се знае колко е най-добър срещу мен  Wink
Сигурен съм, че ще му спукам гумите, докато кара бързо  : *hihi*
може да се пробваме, но трябва да се установят някои правила, че без правила ще стане страшно  Grin

С риск и да го приемеш за заяждане - ти сбъднали си я детската мечта миналата година като "надви" над 100 пъти по-добри играчи и беше твоето?

Щот другият бургаски бек тази година пак надви и е доволен.  *hmm*
би ли пояснил? на недомлъвки няма как да отговоря. Ще се опитам да задам някои въпроси, на които ако се отговори и аз ще мога да дам съответно отговор на предходно зададения въпрос..
1. Коя ми е била детската мечта миналата година?
2. кой съм "надвил"?
3. кои са тези играчи, които са 100 пъти по-добри от мен?
4. Кой е другия бургаски бек? - това е бонус въпрос за награда Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #199 -: Декември 01, 2014, 23:13:51 »

Ще ви изпапкам всите Grin  Галин  не е лош,но когато трябваше да си ги премерим,запецна и избра друг път Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #200 -: Декември 01, 2014, 23:15:19 »

Ще ви изпапкам всите Grin  Галин  не е лош,но когато трябваше да си ги премерим,запецна и избра друг път Wink
Нали, двамата с него ще се избиете кой е по-честолюбив. Разликата е, че при него са само приказки  Grin Grin Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #201 -: Декември 01, 2014, 23:17:32 »

никога несам бил пастир, нито сляп , играл сам стращно много верся 5 и просто сам реалист  Smiley
Какво означава "стадото на слепите пастири" щеше да знаеш , ако имаше достъп до трибуната на националния отбор 2014  Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #202 -: Декември 01, 2014, 23:21:52 »

Да попитам Хриси - да ни покаже една класация във версия 5 където Дъ Год е №1 по нето   Wink  *rose*

и изобщо някъде - където е играл - реалми, номади, квалификации, световни
Ще си позволя аз да отговоря на въпроса. Въпросния индивид няма спечелено първо място по нето на каквато и да е ИО версия.

Ще ви изпапкам всите Grin  Галин  не е лош,но когато трябваше да си ги премерим,запецна и избра друг път Wink
не знам защо, обсъждаме заложбите на Галин и не мисля, че е предмет на темата. Май се изчерпиха двата лагера и на някои хора им трябва ново приключение  Grin

Нали, двамата с него ще се избиете кой е по-честолюбив. Разликата е, че при него са само приказки  Grin Grin Grin
като не отговори на въпросите си личи кой е силен само на приказки...
Активен

xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #203 -: Декември 01, 2014, 23:22:34 »

 добре де аз искам некои да кайе че разбира играта в икономически аспект по-добре от галин говора за верся 5 и не примерно дас бласка яко дям,анти и да отвара на екстра+ .....а като игра  Lips Sealed
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #204 -: Декември 01, 2014, 23:24:12 »

Да попитам Хриси - да ни покаже една класация във версия 5 където Дъ Год е №1 по нето   Wink  *rose*

и изобщо някъде - където е играл - реалми, номади, квалификации, световни




з ащо требва некаде да е номер 1-но при полойение че тои е отборен играч и нито си бие армята за пагон нито дига нето за класаця-галин е отборен играч
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #205 -: Декември 01, 2014, 23:26:24 »


като не отговори на въпросите си личи кой е силен само на приказки...
На първите три въпроса е редно да отговориш ти, тъй като си бил част от националния отбор миналата година и сам знаеш какви си ги вършил.
на 4-тия въпрос  - Old.School
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #206 -: Декември 01, 2014, 23:30:39 »

На първите три въпроса е редн ода отговориш ти, тъй като си бил част от националния отбор миналата година и сам знаеш какви си ги вършил.
на 4-тия въпрос  - Old.School
Аз знам какви съм ги вършил, но на твоите недомлъвки не мога да отговоря. А и тъй като ти не беше част от отбора не знам от къде черпиш информация какви съм ги вършил аз, кое е било моето и т.н... Отговори на въпросите, че от подмятанията и подхвърлянията ви ми е омръзнало.


п.п.: знаех си, че от Бургас сме само хубави хора  Tongue
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #207 -: Декември 01, 2014, 23:33:04 »

По -хубави от вас няма, честно !
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #208 -: Декември 01, 2014, 23:33:12 »

Аз знам какви съм ги вършил, но на твоите недомлъвки не мога да отговоря. А и тъй като ти не беше част от отбора не знам от къде черпиш информация какви съм ги вършил аз, кое е било моето и т.н... Отговори на въпросите, че от подмятанията и подхвърлянията ви ми е омръзнало.


п.п.: знаех си, че от Бургас сме само хубави хора  Tongue
Същия хъбавец си, лика прилика. Миналото световно изнесе една лекция как се харчат диаманти, на това същата история от друг бургаски бек... и все греда.

кажи си бре, ще ти олекне. Или ще ти засегне имиджа на неповторим патриот и родолюбец (гледам още не си се отървал от триколюра в аватара)
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #209 -: Декември 01, 2014, 23:33:31 »

добре де аз искам некои да кайе че разбира играта в икономически аспект по-добре от галин говора за верся 5 и не примерно дас бласка яко дям,анти и да отвара на екстра+ .....а като игра  Lips Sealed
Мога да мина всеки стига да имам желание  Wink
Тая година ще бачкам здравата икономика, а грабежите да носят парите, за да се развивам икономически ( аз за армия дето не ми дава нищо няма да вкарам никога) http://prntscr.com/5c7j2d http://prntscr.com/5c7jfj това е 65к акаунт + 6 цв, днеска пускам поне 8ца  Tongue
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 23:37:29 от mariqn.antonov33 » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!