Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:54:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66273 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #180 -: Декември 01, 2014, 07:58:57 »

Ja znam kako da sledece svetovno prvenstvo pobjedi Bulgaria Grin Grin napravite transfer kupite mandjo35 da igra za vas Grin Grin Grin i imate sigurna zlatna medala Grin postavimo mu Bg flaga i sve udarimo Grin  bgflag  Grin *hahaha* kazivate da je to golema greska(bug) u igra  Grin
ne moje se greska (bug )da popravi Grin i edino tako moje da se igra Grin
Хърватино, успех и другата година идвам при вас, защото е време и аз да взема от тази торта  Wink
Липсват ми старите ери с вас, хърватите  Cry
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #181 -: Декември 01, 2014, 08:47:38 »

опитали да направят нещо ама не успели , пак .. За Зези нищо не съм казал .
Как да успеем бре? Как да се свържем с когото и да е било? Нали един час след като ви кажa, че съм направил контакт ще тръгнат атаки към съюза? Две седмици не можа да вземеш решение с кой да се свържем и да натискаме за коалиция: ще гледа, ще прецени... Световното мина той още не може да обмисли и прецени с кого да се коалираме. Мислител....

Хората дадоха всичко от себе си , но както казах вече нямат петролни кладенци .
Не ми обяснявал как всички дали всичко от себе си - на финалите онлайна беше 2 пъти по-малък отколкото в груповата фаза, благодарение единствено на дезорганизаията, която направи. Никой не знаеше какво да прави, имахме замъци, един прост график на дежурствата нямаше, почнахме храмове и крепости да вдигаме с архитектура 17 на строителя. Строителят тръгнал вади елит преди да е оправил архитектурата, изследователят тръгнал спай да дига вместо първия офицер, който за чудо ще се борел, дипломатът се опитва графици за командирите да прави.... пълна каша благодарение на твоето перчене в първите дни, как си успял да се задържиш в 2х на бразилците с абсолютно глупаво харчене и цъкане на сандъци, вместо да си подредиш къщата.

Ей заради такива действия искахме да те сменим в групите, не щот бленуваме за лидерския пост, ама толкоз ти акъла да го разбереш. Дарил 300к тежки в съюзната армия, дарил 200кк рес в хазната и станал велик крепител на съюза.   Разказа играта и в груповата и във финалите на 20 акаунта с безумните си квоти за войска, два дена не могат да се оправят след събирането на армия на кило, щот няма кой да ви сметне с кво се бие NPC замък, или ако някой външен ви е изпратил симулация с армия да го отсвирите без да погледнете какво ви е дал.
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 11:46:54 от gogata2013 » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #182 -: Декември 01, 2014, 11:49:19 »

стига сте се карали бре момци , квот станало такова , сваршило е вече , че ставаме за смех вийте тоя харватина как злоратства и се кефи , в тоя састав и това класиране е добро ако галин, каната, гергаран и да неизброявам повече играеха щеше да е друго но както вече казах те знаеха какво ще стане че вече с уменя нищо не става и с игра а на нас там ни е силата  защото имаме хас неспирни атаки тормозене на противника в блока дарjане под атака 24h в денонощието да немоjе да се харчат дяманти ,и други no  господа админите се погриjиха тя работи да станат не изпалними и отказаха добрите играчи от тia форуми като световното защото всичко е вапрос на пари , така че от тук-натам ще е така на световните , за това не се караите нема смисал , че само се излагаме, щом hana е бил 1-ин от наи-добрите ни играчи не искам да коментирам повече верно има амбиця човека дава и пари за дяманти но дотам......... и все пак заслуjава уваjение че се е пробвал да направи нещо както и всички дето сте играли , стиснете си рацете и другя пат по-добре  Smiley
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #183 -: Декември 01, 2014, 11:56:18 »

стига сте се карали бре момци , квот станало такова , сваршило е вече , че ставаме за смех вийте тоя харватина как злоратства и се кефи , в тоя састав и това класиране е добро ако галин, каната, гергаран и да неизброявам повече играеха щеше да е друго но както вече казах те знаеха какво ще стане че вече с уменя нищо не става и с игра а на нас там ни е силата  защото имаме хас неспирни атаки тормозене на противника в блока дарjане под атака 24h в денонощието да немоjе да се харчат дяманти ,и други no  господа админите се погриjиха тя работи да станат не изпалними и отказаха добрите играчи от тia форуми като световното защото всичко е вапрос на пари , така че от тук-натам ще е така на световните , за това не се караите нема смисал , че само се излагаме, щом hana е бил 1-ин от наи-добрите ни играчи не искам да коментирам повече верно има амбиця човека дава и пари за дяманти но дотам......... и все пак заслуjава уваjение че се е пробвал да направи нещо както и всички дето сте играли , стиснете си рацете и другя пат по-добре  Smiley
Ти пак не разбра - човекЪТ се опита да направи нещо за себе си, не за Съюза, още пък по-малко за Отбора. Като четеш какво е била обстановката в отбора ,за какви Умения говориш въобще?

Все ми е тая какво пишат хърватите, направиха си стратегията и си играха до край , с нищо не са ни виновни.

ПП. Аз ще си пиша каквото преценя, най-малкото защото съм бил псуван на майка и обиждан 2 седмици и не съм се отказал да играя за съюза. Много ме кефите като ми излизате с декларации как трябва да мълча.  *crazy* Ако искате да ви подложа на същото за един ден и после да ви давам акъли да мълчите, а?
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 12:04:55 от gogata2013 » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #184 -: Декември 01, 2014, 12:14:27 »

извиняваи ако сам те засегнал нещо , не те карам да малчиш , а аз визирах хана дето е станал лидер накрая не 1-вят ви лидер дето неси дарил армята на саюза и си разпуснал работниците.... за тази постапка няма какво да каjа , мисалта ми беше друга че колкото и да се карате нищо няма да се промени световното е сваршило , явно не е имало организаця при вас от самото начало .така че резултата даjе моjе да се каjе че е и добар
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #185 -: Декември 01, 2014, 12:18:59 »

извиняваи ако сам те засегнал нещо , не те карам да малчиш , а аз визирах хана дето е станал лидер накрая не 1-вят ви лидер дето неси дарил армята на саюза и си разпуснал работниците.... за тази постапка няма какво да каjа , мисалта ми беше друга че колкото и да се карате нищо няма да се промени световното е сваршило , явно не е имало организаця при вас от самото начало .така че резултата даjе моjе да се каjе че е и добар
Хана стана лидер защото не се беше карал с никой и беше компромисен вариант, тъй като и двете страни го подкрепяха и можеше да се проведе нормален разговор с него. Ама едната си остана с буковата глава- дори и него бойкотира.

Можеше и повече, можеше и по-малко. Добрият резултат е следствие на неща извън съюза.
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 12:33:56 от gogata2013 » Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #186 -: Декември 01, 2014, 19:49:06 »

 Grin Бразилците най-накрая доживяха да станат световни шампиони в тази игра  Grin ... сладурите ...  *hahaha*





Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #187 -: Декември 01, 2014, 21:21:06 »

Grin Бразилците най-накрая доживяха да станат световни шампиони в тази игра  Grin ... сладурите ...  *hahaha*
Сбъднаха детската си мечта  Grin  *beer* *beer* *beer*
Активен

xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #188 -: Декември 01, 2014, 21:48:08 »

за галин само чест и почитаня -стращно ерудиран човек, уйасно добар играч-в икономически аспект вав верся 5 наи-добря  *stop*
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #189 -: Декември 01, 2014, 22:10:22 »

за галин само чест и почитаня -стращно ерудиран човек, уйасно добар играч-в икономически аспект вав верся 5 наи-добря  *stop*
Не се знае колко е най-добър срещу мен  Wink
Сигурен съм, че ще му спукам гумите, докато кара бързо  : *hihi*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #190 -: Декември 01, 2014, 22:12:46 »

Не се знае колко е най-добър срещу мен  Wink
Сигурен съм, че ще му спукам гумите, докато кара бързо  : *hihi*
требет ти първо 150 евра за нет, който поддържа 6-цата и тогаз  Grin Grin Grin
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #191 -: Декември 01, 2014, 22:14:40 »

требет ти първо 150 евра за нет, който поддържа 6-цата и тогаз  Grin Grin Grin
Ахх ти си бил тука ли бе  Grin
Днеска пуснах тото и спечелих, ама се чудя кво да правя толкова милиони евра  Sad
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #192 -: Декември 01, 2014, 22:15:22 »

Сбъднаха детската си мечта  Grin  *beer* *beer* *beer*
С риск и да го приемеш за заяждане - ти сбъднали си я детската мечта миналата година като "надви" над 100 пъти по-добри играчи и беше твоето?

Щот другият бургаски бек тази година пак надви и е доволен.  *hmm*
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 22:26:27 от gogata2013 » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #193 -: Декември 01, 2014, 22:31:56 »

Не се знае колко е най-добър срещу мен  Wink
Сигурен съм, че ще му спукам гумите, докато кара бързо  : *hihi*
явно неми проследи мисалта галин е наи-добар в икономическото развитие в играта .......според мен.....а като боец сахто не е лош.......да ти кайа честно предполагам че ако излезнете на дуел нема да има интрига
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #194 -: Декември 01, 2014, 22:46:42 »

явно неми проследи мисалта галин е наи-добар в икономическото развитие в играта .......според мен.....а като боец сахто не е лош.......да ти кайа честно предполагам че ако излезнете на дуел нема да има интрига
и ти ли се присъедини към нас, в стадото на слепите пастири?  Grin
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!