Imperia Online България  
Април 18, 2024, 19:32:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66234 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #165 -: Ноември 30, 2014, 23:13:19 »

Мога да ти кажа, че помогнаха с друго, което ти не си видял. Писали сме редица време с хърватски играчи, с английски, с турски и т.н. за да можем да обсъдим бъдещи планове за координирани атаки, които да помогнат на държавите. Недей да пренебрегваш дипломацията. Играта е нищо пред дипломацията, човек, ако имаш и малко опит, де. Имай в предвид, че сме си загубили камара време за това, защото повече играчи не разбират добре английски, не играят в международни светове и всичко става с връзки, обяснения и т.н. Румънците ни отрязаха, защото сме дали на Иран замъците без бой. Реално срещу такава мощ -нямаше как да се борим, предвид прослойката, която участва в изданието от наша страна.

Объркването при Зези за времето, се е получило, защото не е рефрешнал страницата. Получава се забавяне на часовника, когато не се опреснява и за това подложи на атаката така нелепо -шанс. И да го виним, и да не го виним -замъкът иранеца щеше да си го вземе.

Върви слух, че бразилците са му помагали, до колко е вярно това -не зная.

 
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #166 -: Ноември 30, 2014, 23:15:47 »

Защо не взехме замък, съм го написал в тази тема. В интерес на истината никой нямаше и да разбере ,че сме имали шанс за полския замък , ако не го бях написал(от 30 човека съюз по това време бяхме трима на линия). Ти няма как да ни убедиш без доклади от шпионаж ,че сме имали шанс за бразилски, турски, ирански или нечий замък. Нямахме доклади, щот първия офицер реши да събира злато с палежи и ти нищо не направи по въпроса.
Още в груповата фаза ти се каза - никой няма да ти припира за поста, но си признай, че нямаш никакъв опит със съюзна армия  и да оставиш това нещо на други хора. Е, не прие тогава и си сложи свои хора, както и слагаше хора на постове без те да са го искали и против тяхното желание.
Първия ми офицер е купил доста повече диаманти от по-голямата част от отбора , но за жалост Кика няма петролен кладенец за да вдига по 30-40 нива шпионаж на ден . Не знам какво ми се е казало , и двамата имахте голямо желание да сте лидери въпреки че нямахте възможност да направите нужните проучвания , ама за едното да кажеш че си бил лидер ... Опит със съюзна армия нямам , казвал съм го и друг път (със сигурност ще засека атаки разминаващи се с 1-2 сек ) , за това я оставих на вас да я движите , но вие не пожелахте да сте командири , общо взето никой нямаше желание да е командир щото е отговорна позиция . На офицерските постове съм сложил хората които купиха най-много диаманти , естествено че те ще имат повече ресурс и ще могат да се справят по-добре от хора без диаманти. Преди да започне световното не съм познавал никой от отбора и няма как да отгатна кой какво може , то един нямаше дето да не разбира на думи Wink
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #167 -: Ноември 30, 2014, 23:21:43 »

Мога да ти кажа, че помогнаха с друго, което ти не си видял. Писали сме редица време с хърватски играчи, с английски, с турски и т.н. за да можем да обсъдим бъдещи планове за координирани атаки, които да помогнат на държавите. Недей да пренебрегваш дипломацията. Играта е нищо пред дипломацията, човек, ако имаш и малко опит, де. Имай в предвид, че сме си загубили камара време за това, защото повече играчи не разбират добре английски, не играят в международни светове и всичко става с връзки, обяснения и т.н. Румънците ни отрязаха, защото сме дали на Иран замъците без бой. Реално срещу такава мощ -нямаше как да се борим, предвид прослойката, която участва в изданието от наша страна.

Объркването при Зези за времето, се е получило, защото не е рефрешнал страницата. Получава се забавяне на часовника, когато не се опреснява и за това подложи на атаката така нелепо -шанс. И да го виним, и да не го виним -замъкът иранеца щеше да си го вземе.

Върви слух, че бразилците са му помагали, до колко е вярно това -не зная.

 
опитали да направят нещо ама не успели , пак .. За Зези нищо не съм казал .
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 23:28:35 от Old.School » Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #168 -: Ноември 30, 2014, 23:26:23 »

Аз мнението не съм си го променил -видях ти изпълненията в трибуна и мога да ти кажа, че се хванах за главата. Играл съм в много светове, много години и ти
ме шокира. С всякакви играчи съм играл, но лидерът в такава душевна дупка не ми е изпадал до сега.
Неговото не дупка - то е направо клоака  Wink
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 23:30:47 от Klute_1 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #169 -: Ноември 30, 2014, 23:29:51 »

опитали да направят нещо ама не успели , пак ..

Как да успеят, като ти раздели отбора ? Хората, които бяха с позиции в съюза, ти лизаха задни*а, останалите бяха просто "редници".
Или правиш съюза 1 цяло, или не очаквай нищо от него. За тия дни, от както се смени лидера -друго имаше как да стане, ако не бяхте си задържали армиите.

Твърдоглав си. Но не винаги мнението на шефа, е правилно. Хубаво е да слушаш хората.
Разбрах, че сме колеги в бизнеса -така че това е основно правило и там Wink
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #170 -: Ноември 30, 2014, 23:34:05 »

Как да успеят, като ти раздели отбора ? Хората, които бяха с позиции в съюза, ти лизаха задни*а, останалите бяха просто "редници".
Или правиш съюза 1 цяло, или не очаквай нищо от него. За тия дни, от както се смени лидера -друго имаше как да стане, ако не бяхте си задържали армиите.

Твърдоглав си. Но не винаги мнението на шефа, е правилно. Хубаво е да слушаш хората.
Разбрах, че сме колеги в бизнеса -така че това е основно правило и там Wink
Отбора не съм го разделил аз , тъй като не съм се кандидатирал никога за никакъв та да си търся поддръжници . Не знам кого имаш предвид че ми е лизал задника , аз не знам за такова нещо . и изобщо какво означава хората с позиции в национален отбор ? Може би имаш предвид хората с по-големи задължения към отбора ?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #171 -: Ноември 30, 2014, 23:40:00 »

Ами, редно е като се дават позиции, самите играчи да имат своите задължения към отбора, а ти като лидер, е редно да го следиш това -дали се справят със задълженията.
Играта не е толкова сложна материя, просто трябва да се пречупи човек и да мисли за отбора, а не за себе си. Ако ще играе човек индивидуално, по -добре да играе сам и да не влиза в съюзи или такъв тип форуми, като СП. Smiley
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #172 -: Ноември 30, 2014, 23:41:16 »

Ами, редно е като се дават позиции, самите играчи да имат своите задължения към отбора, а ти като лидер, е редно да го следиш това -дали се справят със задълженията.
Играта не е толкова сложна материя, просто трябва да се пречупи човек и да мисли за отбора, а не за себе си. Ако ще играе човек индивидуално, по -добре да играе сам и да не влиза в съюзи или такъв тип форуми, като СП. Smiley

Хората дадоха всичко от себе си , но както казах вече нямат петролни кладенци .
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #173 -: Ноември 30, 2014, 23:41:31 »

Хахаха, тоя седнал СЕГА да говори за ЗАДЪЛЖЕНИЯ към ОТБОРА!
Човекът, който открадна от отбора 8 000 диаманта и не свърши нищо, освен поразии със съюзната хазна и с назначенията на важни за играта ни постове?
Човекът, който като видя, че с пари не може да се мери с други играчи просто се оака от шубе и спря да играе?
Човекът, който влизаше по 2 часа на ден в играта - за да отвори малко сандъчета и да напише една камара простотии по трибуната?
Човекът, който накара останалите да се дарят до грам и да разорят акаунтите си за вземането на поне 2 ненужни замъка? Замъци, които нито можеше да опази, нито да развива?
Човекът, който дори си извади работниците от мините, за да не внася данък в съюзната хазна?
Човекът, кой два пъти заявяваше, че не иска да е лидер и после два пъти гласуваше сам за себе си, когато някой друг се съгласяваше да поеме тази отговорност?
 Ти ли ще ми говориш за задължения и отговорност, бе? Я чиба!
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #174 -: Ноември 30, 2014, 23:57:40 »

Хахаха, тоя седнал СЕГА да говори за ЗАДЪЛЖЕНИЯ към ОТБОРА!
Човекът, който открадна от отбора 8 000 диаманта и не свърши нищо, освен поразии със съюзната хазна и с назначенията на важни за играта ни постове?
Човекът, който като видя, че с пари не може да се мери с други играчи просто се оака от шубе и спря да играе?
Човекът, който влизаше по 2 часа на ден в играта - за да отвори малко сандъчета и да напише една камара простотии по трибуната?
Човекът, който накара останалите да се дарят до грам и да разорят акаунтите си за вземането на поне 2 ненужни замъка? Замъци, които нито можеше да опази, нито да развива?
Човекът, който дори си извади работниците от мините, за да не внася данък в съюзната хазна?
Човекът, кой два пъти заявяваше, че не иска да е лидер и после два пъти гласуваше сам за себе си, когато някой друг се съгласяваше да поеме тази отговорност?
 Ти ли ще ми говориш за задължения и отговорност, бе? Я чиба!
Пак ли ти бе , човекът дето не може да каже с какво е допринесъл лично за да се класираме ...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #175 -: Декември 01, 2014, 00:02:15 »

*scratch* това да не е поредната провокация? Аз без да ги коментирам ме изкараха хейтърска рибка  *xxx* не ми се мисли, ако се разпиша какво ще стане  Grin
Аз казах, че представянето на нашите национали няма да коментирам, защото не съм взел участие... Това е моята офиална позиция от седмици насам Cool
Не,не беше провокация.Наистина исках да напишеш,но щом си решил.Като си помисля че няколко пъти писах на Цвето да помага-добре че не ме чу-щеше да ме псува на почивки сега Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #176 -: Декември 01, 2014, 00:06:20 »

Поздравления на Българският отбор за това че се борихте и не се предадохте ...за положението в което сте били 8 място не е чак толкова зле-аз лично тайно се надявах да се вмъкните в топ три но уви...
Беше ясно че ще е така и така ще бъде винаги , даже и да имате 1 милион диаманти винаги ще се намери някой или някои в  които ще се покаже " Бай Булгар" и ще започнат да се взимат грешни решения касаещи ЦЕЛИЯТ ОТБОР винаги става така ... не първи път няма и да е последен Grin

П.п някой да не се засетне не визирам никой от тоя тим ...говоря по принцип   Wink
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #177 -: Декември 01, 2014, 00:12:23 »

Igorzg je bulgarska skola Lips Sealed stari defender v4 Kiss
Друже ти жив ли си бре *beer*
Поздравления добре се представихте 2013 и 2014 страхотна стратегия  Smiley
Активен

igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #178 -: Декември 01, 2014, 04:27:18 »

Ziv sam brate Grin igram samo svetovna prvenstvo drugo ne mogu da  igram Grin hodim samo svetovna da dobivam medala Grin mnogo hvala na cestitkama moj priatel iz Defender i druga godina hodimo na medala pokazivamo druga strategija Grin Grin
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #179 -: Декември 01, 2014, 04:34:19 »

Ja znam kako da sledece svetovno prvenstvo pobjedi Bulgaria Grin Grin napravite transfer kupite mandjo35 da igra za vas Grin Grin Grin i imate sigurna zlatna medala Grin postavimo mu Bg flaga i sve udarimo Grin  bgflag  Grin *hahaha* kazivate da je to golema greska(bug) u igra  Grin
ne moje se greska (bug )da popravi Grin i edino tako moje da se igra Grin
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 04:56:39 от igorzg » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!