Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:44:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66100 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #150 -: Ноември 30, 2014, 22:29:25 »

Господин Лидер,ако дадете някакво обяснение защо не се дарихте и то да звучи правдоподобно оправдавайки ви,аз обещавам да имам/да си изкарам Бан и това да ви донесе удовлетворение.

Няма такава причина,но ще ми е интересно да се напънете да я измислите.Армията ти Жеков,защо?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #151 -: Ноември 30, 2014, 22:30:14 »

Виж сега, сметки се правят след дарена армия. Но, ти реши да не дариш още преди ние да говорим с лидерите на държавите.
И, защо не дари ? Защото 2-ма ти били криви. А, ти колко човека направи криви с псувните в трибуна и с безобразното ти поведение ?
--> ти се изложи пред цяла България не за друго, а защото не игра за България, а игра за себе си.

Тая игра, като цяло, не е индивидуална, Каручка. Тази игра, е екипна. Много хляб ще има да изядеш, защото само с диаманти и биене в гърдите -не става.
Виждам, виждам и мисля да не те вземам тебе за пример . Преди малко каза " Чакахме да се дарите определени хора, за да направим атака с една от държавите. ". Явно с какъвто се събереш такъв ставаш . А за банчето нещо измисли ли набързо или ?
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #152 -: Ноември 30, 2014, 22:33:39 »

Господин Лидер,ако дадете някакво обяснение защо не се дарихте и то да звучи правдоподобно оправдавайки ви,аз обещавам да имам/да си изкарам Бан и това да ви донесе удовлетворение.

Няма такава причина,но ще ми е интересно да се напънете да я измислите.Армията ти Жеков,защо?
Ти имаш проблем с четенето или разбирането , щото аз вече два три пъти казах защо не съм я дарил . И пак не бих я дал на някой да я разкарва безцелно из картата , не че и да бяха взели по някакво чудо замък нещо се променяше в класирането .
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #153 -: Ноември 30, 2014, 22:35:26 »

Виждам, виждам и мисля да не те вземам тебе за пример . Преди малко каза " Чакахме да се дарите определени хора, за да направим атака с една от държавите. ". Явно с какъвто се събереш такъв ставаш . А за банчето нещо измисли ли набързо или ?

Отговаряш ми с някакви заучени фрази, което не помага на никой от четящите темата в момента. Видимо не можеш да защитиш позицията си.
За бана -отговорил съм вече.  Wink
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #154 -: Ноември 30, 2014, 22:36:38 »

И да се карате, и да не се карате ще ви поздравя с химна на ИО https://www.youtube.com/watch?v=UwQRw8ZAxi8  Grin Tongue
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #155 -: Ноември 30, 2014, 22:38:09 »

 Grin Grin Grin Как разбра, че е безцелно, като не знаеше никоя държава с каква армия разполага? Ей, PhD по теория на общи лаф си, спор няма.  Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #156 -: Ноември 30, 2014, 22:38:26 »

Отговаряш ми с някакви заучени фрази, което не помага на никой от четящите темата в момента. Видимо не можеш да защитиш позицията си.
За бана -отговорил съм вече.  Wink
отговарям ти с промененото ти мнение за 2 минути . Да беше изтрил на тоя на който съм цитирал писането ,а не на мен да слагаш банове че съм го цитирал .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #157 -: Ноември 30, 2014, 22:40:45 »

Галине,я направи една безпристрастна ретроспекция на изминалото Световно.Да видим аз ли не съм наред,или Лидера е играл друга игра Grin
Щото аз влизайки от голям дъжд на вятър направих повече за този Национален от него-не пречех Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #158 -: Ноември 30, 2014, 22:42:52 »

Grin Grin Grin Как разбра, че е безцелно, като не знаеше никоя държава с каква армия разполага? Ей, PhD по теория на общи лаф си, спор няма.  Grin Grin Grin
Видях крайния резултат Стефане
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #159 -: Ноември 30, 2014, 22:44:56 »

Видях крайния резултат Стефане
Ем, бихме , нали видя, що да е безцелно тогава?  Grin Grin Grin

Не е като да я оставим в сборен или дома да я изколят бразилците  Grin Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #160 -: Ноември 30, 2014, 22:47:17 »

Ем, бихме , нали видя, що да е безцелно тогава?  Grin Grin Grin

Не е като да я оставим в сборен или дома да я изколят бразилците  Grin Grin Grin
Можехте да вземете един замък поне .
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #161 -: Ноември 30, 2014, 22:47:23 »

отговарям ти с промененото ти мнение за 2 минути . Да беше изтрил на тоя на който съм цитирал писането ,а не на мен да слагаш банове че съм го цитирал .

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26.0%22%20target=%22_blank Прочети ги, може би ще са ти от полза.

Аз мнението не съм си го променил -видях ти изпълненията в трибуна и мога да ти кажа, че се хванах за главата. Играл съм в много светове, много години и ти
ме шокира. С всякакви играчи съм играл, но лидерът в такава душевна дупка не ми е изпадал до сега.

Дай оценка за реализираните ти планове ? Какво не успя да направиш, защо не успя да го направиш ? Какво искаше още да се случи?
--> надявам се да не ми отговориш с фрази -няма да ми кажеш нищо с тях, знам ги Smiley
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #162 -: Ноември 30, 2014, 22:52:20 »

Галине,я направи една безпристрастна ретроспекция на изминалото Световно.Да видим аз ли не съм наред,или Лидера е играл друга игра Grin
Щото аз влизайки от голям дъжд на вятър направих повече за този Национален от него-не пречех Grin
*scratch* това да не е поредната провокация? Аз без да ги коментирам ме изкараха хейтърска рибка  *xxx* не ми се мисли, ако се разпиша какво ще стане  Grin
Аз казах, че представянето на нашите национали няма да коментирам, защото не съм взел участие... Това е моята офиална позиция от седмици насам Cool
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #163 -: Ноември 30, 2014, 22:54:07 »

Можехте да вземете един замък поне .
Защо не взехме замък, съм го написал в тази тема. В интерес на истината никой нямаше и да разбере ,че сме имали шанс за полския замък , ако не го бях написал(от 30 човека съюз по това време бяхме трима на линия). Ти няма как да ни убедиш без доклади от шпионаж ,че сме имали шанс за бразилски, турски, ирански или нечий замък. Нямахме доклади, щот първия офицер реши да събира злато с палежи и ти нищо не направи по въпроса.
Още в груповата фаза ти се каза - никой няма да ти припира за поста, но си признай, че нямаш никакъв опит със съюзна армия  и да оставиш това нещо на други хора. Е, не прие тогава и си сложи свои хора, както и слагаше хора на постове без те да са го искали и против тяхното желание.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #164 -: Ноември 30, 2014, 23:04:22 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26.0%22%20target=%22_blank Прочети ги, може би ще са ти от полза.

Аз мнението не съм си го променил -видях ти изпълненията в трибуна и мога да ти кажа, че се хванах за главата. Играл съм в много светове, много години и ти
ме шокира. С всякакви играчи съм играл, но лидерът в такава душевна дупка не ми е изпадал до сега.

Дай оценка за реализираните ти планове ? Какво не успя да направиш, защо не успя да го направиш ? Какво искаше още да се случи?
--> надявам се да не ми отговориш с фрази -няма да ми кажеш нищо с тях, знам ги Smiley
Ти за изпълненията на трибуна ли ми сложи бан във форума ?  Честно да ти кажа нямам нереализирани планове , всичко което бях намислил се случи . Можеше да не си даваме толкова лесно замъците и да извадим още някоя точка , евентуално 1-2 места по-напред в най-добрия случай . Не можем да стигнем отборите с пари никога , то така е направено че и собствените си правила не спазват собствениците за пари , става дума че пише че повече от един 96 часов сандък не може да се отваря на ден ,по 3-4 сандъка отваряха на ден няколко играча .  Изпадал съм в бяс на трибуна защото не понасям хрантутници които нищо не правят за отбора , но акъл да дават еша им няма , правиха ми явни интриги със свободни съчинения по мой адрес , само и само да настроят някой да гласува за тях за лидери . Колко време да ги трая ? Както виждаш нито един от двамата не може да каже лично за себе си с какво е помогнал той да се класираме така . Но пък за другите хора да дават негативни оценки  никви ядове няма .
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!