Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:12:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66102 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #135 -: Ноември 30, 2014, 20:58:58 »

Кажи защо не си дари армията бе Лидере. Измисли пак някакво гениално обяснение.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #136 -: Ноември 30, 2014, 21:01:35 »

Кажи защо не си дари армията бе Лидере. Измисли пак някакво гениално обяснение.
Бе на тебе ли обяснения ще давам , адвокат на безхаберници  ...
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #137 -: Ноември 30, 2014, 21:05:45 »

Кажи защо не си дари армията бе Лидере. Измисли пак някакво гениално обяснение.
Как да го обясни - с детинския си инат и простотия ли? Той само задава глупави въпроси, защото няма какво да отговори. И псува като тъп каруцар. Казвам тъп, не за да го обидя, а защото сред каруцарите има и умни хора!  Grin
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #138 -: Ноември 30, 2014, 21:42:11 »

Добре де  *crazy* защо като само лидера ви е виновен не го сменихте ? 29 играчи сигурно сте имали по голям общ сбор на нето от него .
По темата да кажа - вече не става само с акъл требе и павета да има от лъскавите  *hahaha*
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #139 -: Ноември 30, 2014, 21:50:12 »

Как да го обясни - с детинския си инат и простотия ли? Той само задава глупави въпроси, защото няма какво да отговори. И псува като тъп каруцар. Казвам тъп, не за да го обидя, а защото сред каруцарите има и умни хора!  Grin
Това ли ти е обяснението с какво ти помогна на отбора ?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #140 -: Ноември 30, 2014, 21:54:51 »

Това ли ти е обяснението с какво ти помогна на отбора ?
Всеки един от нас е направил повече от теб за съюза - поне не сме навредили.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #141 -: Ноември 30, 2014, 21:56:23 »

Всеки един от нас е направил повече от теб за съюза - поне не сме навредили.
И то се състои в какво , да ти пребиват армията и да няма какво да дариш на отбора ли ? Щото твоите извинени и те край нямат , 30 минути по-рано блокирали акаунтите и не можал да си премести армията , неправилно сметната атака , неправилно сметната защита ...
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 21:58:05 от Old.School » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #142 -: Ноември 30, 2014, 21:58:39 »

 
И то се състои в какво , да ти пребиват армията и да няма какво да дариш на отбора ли ? Щото твоите извинени и те край нямат , 30 минути по-рано блокирали акаунтите и не можал да си премести армията , неправилно сметната атака , неправилно сметната защита ...
Grin Как хубаво описа собствените си действия  Grin

Поне някой се опита да спре аржентинците да бият по съюза. и груповата я завърших с достатъчно армия да пазя сам 5-ти замък от Аржентина, така че напъните ти да ме обидиш са напразни
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 22:14:43 от gogata2013 » Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #143 -: Ноември 30, 2014, 22:02:57 »

 Grin Как хубаво описа собствените си действия  Grin
При мен на време ги блокираха атаките Wink  Нито съм се размазвал , верно паладини  у нас не съм прибирал .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #144 -: Ноември 30, 2014, 22:04:06 »

Добре де  *crazy* защо като само лидера ви е виновен не го сменихте ? 29 играчи сигурно сте имали по голям общ сбор на нето от него .
По темата да кажа - вече не става само с акъл требе и павета да има от лъскавите  *hahaha*
Защото на това Световно Лидера си дойде с антураж и захапа мястото яко.Държи и не пуска.Диаманти цоца,простотии прави на своя глава,подстрекава в трибуна за разделение и накрая роди гениалната мисъл:КАКВИ СА ТЕЗИ БРАЗИЛЦИ БЕ,АЗ САМ ЩЕ ГИ БИЯ Grin   На 10тия час Той не ги виждаше в обхват бразилчетата Grin--Ето това беше Лидера,който избяга,не дари армията си,взе диамантите и си изкара работниците за да не внася ресурс като данък....накрая и го претрепаха за да има военни точки Grin Grin Grin  Големец.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #145 -: Ноември 30, 2014, 22:08:50 »

И поне ми бе зададен въпроса с кой акаунт съм играл -с мой не съм, да ти го напиша за 3-и път, Иване.
Като видях, че ще си лидер, в моят акаунт не съм влизал !!!
Помагах в 3 акаунта, за които сметка няма да ти давам, защото не заслужаваш.
С максимални усилия на няколко човека, на които им благодаря, ние успяхме да се свържем с лидери от други държави, за да осъществим контакт и да обсъдим варианти за бъдещи съвместни атаки, защото комуникацията е много важна в тая игра. И поне аз не мога да псувам като теб, реших да помогна с нещо, докато ти имаше работа да се правиш на шут в трибуна и да псуваш.
Чакахме да се дарите определени хора, за да направим атака с една от държавите. И да те питам -защо не се дари ? Или пак ще напишеш някоя глупост от твоят тесен репертоар ?!?

Относно бана ти -явно си със слаба памет. Баннат си за обида свързана с "майката" на Клуте в коментар от форума.
За други персонални обяснения -на лични.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #146 -: Ноември 30, 2014, 22:13:22 »

И да те питам -защо не се дари ? Или пак ще напишеш някоя глупост от твоят тесен репертоар ?!?


Той обяснения на безхаберници като нас не дава.Той е един такъв Възвишен Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #147 -: Ноември 30, 2014, 22:17:28 »

И поне ми бе зададен въпроса с кой акаунт съм играл -с мой не съм, да ти го напиша за 3-и път, Иване.
Като видях, че ще си лидер, в моят акаунт не съм влизал !!!
Помагах в 3 акаунта, за които сметка няма да ти давам, защото не заслужаваш.
С максимални усилия на няколко човека, на които им благодаря, ние успяхме да се свържем с лидери от други държави, за да осъществим контакт и да обсъдим варианти за бъдещи съвместни атаки, защото комуникацията е много важна в тая игра. И поне аз не мога да псувам като теб, реших да помогна с нещо, докато ти имаше работа да се правиш на шут в трибуна и да псуваш.
Чакахме да се дарите определени хора, за да направим атака с една от държавите. И да те питам -защо не се дари ? Или пак ще напишеш някоя глупост от твоят тесен репертоар ?!?

Относно бана ти -явно си със слаба памет. Баннат си за обида свързана с "майката" на Клуте в коментар от форума.
За други персонални обяснения -на лични.
Явно и други хора сте оценили по достойнство щом са преценили да не ви дават армиите си и сте си направили сметките тайно и без кръчмаря . Сивите кардинали ... оставаше и с нещо да се подплътите освен с приказки .

Относно бана ми понеже ала-бала , гледам че си го изтрил моето писане , сигурно случайно обаче не си забелязал че то е цитат на единия от акаунтите от които си играл и аз не съм казал нищо във форума . Относно другия акаунт с  който си играл пък ме е нарекъл с обидни думи поне на две-три места , ама ти и тях не си ги видял предполагам , жив и здрав да си , всичко се връща на тоя свят .
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #148 -: Ноември 30, 2014, 22:22:35 »

Явно и други хора сте оценили по достойнство щом са преценили да не ви дават армиите си и сте си направили сметките тайно и без кръчмаря . Сивите кардинали ... оставаше и с нещо да се подплътите освен с приказки .

Относно бана ми понеже ала-бала , гледам че си го изтрил моето писане , сигурно случайно обаче не си забелязал че то е цитат на единия от акаунтите от които си играл и аз не съм казал нищо във форума . Относно другия акаунт с  който си играл пък ме е нарекъл с обидни думи поне на две-три места , ама ти и тях не си ги видял предполагам , жив и здрав да си , всичко се връща на тоя свят .
остава да разбереш значението на израза "сив кардинал" и поне малко да не си толкова... забавен, да не кажа по-силна дума  Grin Grin

Чувствай си Уникален ,Възвишен , Непобедим и т.н... за 8 години играя не съм псувал съотборник, но пък за всяко нещо си има първи път.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #149 -: Ноември 30, 2014, 22:22:46 »

Виж сега, сметки се правят след дарена армия. Но, ти реши да не дариш още преди ние да говорим с лидерите на държавите.
И, защо не дари ? Защото 2-ма ти били криви. А, ти колко човека направи криви с псувните в трибуна и с безобразното ти поведение ?
--> ти се изложи пред цяла България не за друго, а защото не игра за България, а игра за себе си.

Тая игра, като цяло, не е индивидуална, Каручка. Тази игра, е екипна. Много хляб ще има да изядеш, защото само с диаманти и биене в гърдите -не става.
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!