Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:33:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66187 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #90 -: Ноември 30, 2014, 15:24:35 »

Тук искам да вметна нещо съществено - за онези, които смятат, че всички са виновни за скандалите в отбора. Ами - не е така, не са всички. В първите дни опитахме съвсем учтиво и колегиално да говорим с лидера и да го накараме да осъзнае, че трябва да се направи добър екип и да се съгласува всичко важно като решения. Уви, все едно, че говорехме на стена. Е - и трябваше да мълчим и да го оставим да прави издънка след издънка? Ако това беше един нормален свят - просто щяхме да се махнем от съюз с такъв "лидер". Но на световното не може. И бяхме длъжни да се опитаме малко поне да запазим честта на българския отбор. Да ви давам ли примери, за да разберете за какво иде реч? Ето ви един само: Ние му казваме - не вдигай Храма във всички замъци, защото на съседите храмовете са с по-високи нива и напразно трошим десетки милиони ресурс от хазната. А нямаме достатъчно, за да укрепим главния си замък № 6. И какво мислите прави Каручката? Ами вдига храмовете по другите замъци...Е как да играеш и как да му мълчиш на такова?
сигурно с такива подмятания сте се опитвали да се разбирате с лидера...
с бургаски бекове на глава излиза ли се?  Grin
с подобен учтив и колегиален тон едва ли бихте се разбрали с някой...

Ама вие сте най-можещите и затова лидера ви е виновен за всичко. Сигурно е виновен и, че сте се регнали на квалификациите... Какво да коментираме повече. С мен може да се заяждате колкото си искате, но винаги ще си остане само едно бесмислено и безпринципно заяждане...
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #91 -: Ноември 30, 2014, 17:20:38 »

Регни се и ти пожелавам лидер като ''Каручката'', та да видиш как сме се забавлявали тази година Smiley
Ти с кой акаунт игра на световното , или те е срам да кажеш и можеш само да плюеш ?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #92 -: Ноември 30, 2014, 17:35:04 »

А бе,ти вярно ли не си дари армията и си извади работниците?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #93 -: Ноември 30, 2014, 17:37:12 »

А бе,ти вярно ли не си дари армията и си извади работниците?
Ами дете, какво прави  Lips Sealed ?
Не знам, действията на бившия лидер са просто детински, дори едно 10 годишно ще разсъждава трезво, ама.... късмет  *freak*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #94 -: Ноември 30, 2014, 17:38:50 »

А бе,ти вярно ли не си дари армията и си извади работниците?

Ква армия ? той си остави армията на един бразилец да я изколи за да изкара военни точки и да се тупа в гърдите Smiley Лидер за пример Smiley мисля, че е време Клуте да постне една страница със снимки който ще са доста доста интересни  Wink
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #95 -: Ноември 30, 2014, 17:49:24 »

Ще си позволя да дам няколко съвета на бъдещите участници .

1. Преценете си добре възможностите , не може при положение че нямате възможности да искате да сте лидери . Функцията "лидер"  е сведена до това кой има най-много финансови възможности в отбора , защото само човек с пари би могъл да проучи нужните проучвания за съюза и съюзната армия в максимално кратък срок . В нашият случай кандидатите за лидери дори не успяха да извадят елитна армия до края на световното (изключвам хан Крум) . И не забравяйте че има хора с петролни кладенци между участниците , така че вашите пари никога няма да са достатъчно.

2.Ако имате желание да помагате и претенции към делата на отбора , вземете активно участие посредством функцията "командир" . За целта трябва да сте  абсолютно подготвени ( хора за които 2 секунди между атаките са равни на самоубийство , не са подходящи за поста , също и хора на които ще им пречат многото подкрепления или многото едновременни атаки ) .

3. Забравете за обикновенните реалми , тук няма нищо общо .

4. Не чакайте един човек да свърши цялата работа , защото това в никакъв случай не е работа за един човек .

5,При положение че сте предпочели да сте обикновен редник ,  за да нямате по-сложни ангажименти , оставете хората които са поели отговорност да действат . В противен случай , просто създавате дразги и напрежение , което е във вреда на целия отбор .

6. Ако правилата са същите , вземете замъците възможно най-рано и ги покрийте с достатъчно армия за да ги пазите , златото никой не може да си го вземе  в къщи .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #96 -: Ноември 30, 2014, 18:06:03 »

Ква армия ? той си остави армията на един бразилец да я изколи за да изкара военни точки и да се тупа в гърдите Smiley Лидер за пример Smiley мисля, че е време Клуте да постне една страница със снимки който ще са доста доста интересни  Wink
Всички замъци през груповата фаза и финалната фаза са взети без нито един дарен войник от Клуте , нито пък са развити с ресурс дарен от Клуте тъй като той никога не си е изпълнявал задължителните дарения в хазната , Аз съм взел 8к диаманта от хазната и съм си купил 30к диаманта , Клуте си е купил 300 диаманта и е взел от хазната 1500 диаманта . Благодарение на моята стратегия по-рано да вземем замъците се класирахме на 8 място , Клуте не си дари армията защото било рано за замъци и нямало смисъл да ги взимаме , не стана командир за да не поеме отговорности . Псувал съм го наистина , защото такъв човек е безочлив за мен . Да не помогнеш с абсолютно нищо на отбора си , а да плюеш по хората които са дали всичко от себе си е ... нямам думи . Под ръководството на Клуте , отбора не е спечелил нито една точка влияние . Не съм си дарил армията защото се надявах че все пак ще имам възможност да взема замък за отбора въпреки Клуте , не ми беше дадена такава възможност . Дали ще си даря армията на един човек който не може/няма да направи абсолютно нищо с нея или не , е без значение .

Каталунец , сигурен съм , че още много помия ще излеете по мене и ви разбирам , просто само това можете .
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 18:08:49 от Old.School » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #97 -: Ноември 30, 2014, 18:16:14 »

Човече,никаква помия от мен,но....Продължаваш да делиш и сега.Аз това,те онова.Ти беше Лидер-даваш ли си сметка какво причиняваш на един съюз с постоянно делене.Ако има хора,които те съботират,това е в техен минус и можеше да го кажеш сега-накрая.Но да съботираш ти-Лидера-това е позорно.Клуте,това,Клуте онова,Лимбизето това,Лимбизите онова,а вие бяхте 30 човека(около).За работниците и армията си нямаш оправдание.Тази постъпка няма определение каквото и да напишеш.Жалко.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #98 -: Ноември 30, 2014, 18:19:50 »

Прав си Иване .... вината е в мен в клуте в лимбизето във тези които пишем във форума Признаваме че вината е във нас за 8 Ние сме виновни че част от отбора никога не са играли версия 6 Smiley ние сме виновни че част от отбора не знаят за какво са са стрелките на великите хора Smiley ние сме виновни че някой от отбора се чудеха зако не мога да пратят армия в търговски пост , ние сме виновни че 3 ма от отбора така и не започнаха а са се класирали на квалификациите , ние сме виновни че не сме били на линия когато са ви вземали замъците , ние сме виновни че не знаете коя единица колко места заема Smiley ние сме виновни за цяло световно нито ти нито дипломата ви направихте някаква коалиция или не потърсихте било то Турци ,Румънци или някой с който да сте пария  ( евала че англичаните поне са помагали ) Признавам вината е във нас моля приеми нашите извинения,че националния се е провалил ... ако намериш сили моля те прости ни вината е във нас а не при теб  Cry
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #99 -: Ноември 30, 2014, 18:29:23 »

Човече,никаква помия от мен,но....Продължаваш да делиш и сега.Аз това,те онова.Ти беше Лидер-даваш ли си сметка какво причиняваш на един съюз с постоянно делене.Ако има хора,които те съботират,това е в техен минус и можеше да го кажеш сега-накрая.Но да съботираш ти-Лидера-това е позорно.Клуте,това,Клуте онова,Лимбизето това,Лимбизите онова,а вие бяхте 30 човека(около).За работниците и армията си нямаш оправдание.Тази постъпка няма определение каквото и да напишеш.Жалко.
Отговорих на обвинения от тези хора , за това ги споменавам , да се знае кой ме критукува . И деля се да , за мен е срам да ме сравняват с такива хора . Работниците ги извадих за малко , след като Лимбизето и Виктория  предадоха замъка ни в ръцете на Англия без никой да каже какво се случва ,просто върнаха армията която аз бях пратил да го пази , до сутринта вече нямаха замък . Ако искаш пробвай ти да пускаш атаки/подкрепления  и някой да ти ги връща . Ако имаше начин да си извадя акаунта от тая помия щях да го направя още на първия ден .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #100 -: Ноември 30, 2014, 18:32:20 »

Прав си Иване .... вината е в мен в клуте в лимбизето във тези които пишем във форума Признаваме че вината е във нас за 8 Ние сме виновни че част от отбора никога не са играли версия 6 Smiley ние сме виновни че част от отбора не знаят за какво са са стрелките на великите хора Smiley ние сме виновни че някой от отбора се чудеха зако не мога да пратят армия в търговски пост , ние сме виновни че 3 ма от отбора така и не започнаха а са се класирали на квалификациите , ние сме виновни че не сме били на линия когато са ви вземали замъците , ние сме виновни че не знаете коя единица колко места заема Smiley ние сме виновни за цяло световно нито ти нито дипломата ви направихте някаква коалиция или не потърсихте било то Турци ,Румънци или някой с който да сте пария  ( евала че англичаните поне са помагали ) Признавам вината е във нас моля приеми нашите извинения,че националния се е провалил ... ако намериш сили моля те прости ни вината е във нас а не при теб  Cry
Не ми вменявай твои думи , имаше и такива хора верно е , факторите са доста , но аз съм свикнал да отговарям за собствените си дела ,а не за това което са/ не са направили хора които дори не познавам.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #101 -: Ноември 30, 2014, 18:48:56 »

Поне разбра ли защо сменяха замъка с Англия,който нямаше да загубите ако не бяхте дигнали НАПУК  крепост там. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #102 -: Ноември 30, 2014, 18:53:28 »

Отговорих на обвинения от тези хора , за това ги споменавам , да се знае кой ме критукува . И деля се да , за мен е срам да ме сравняват с такива хора . Работниците ги извадих за малко , след като Лимбизето и Виктория  предадоха замъка ни в ръцете на Англия без никой да каже какво се случва ,просто върнаха армията която аз бях пратил да го пази , до сутринта вече нямаха замък . Ако искаш пробвай ти да пускаш атаки/подкрепления  и някой да ти ги връща . Ако имаше начин да си извадя акаунта от тая помия щях да го направя още на първия ден .
Ти все още не разбра какво напраивхме, но продължаваш да твърдиш, че си по-по-най-?

Колкото и пари да си набил - съюза хаир не видя от тях. Нито при взимането на замъци нито след това.

Помията е направи ти след като поощряваше Васил и Живко да псуват като каруцари на трибуната.
Активен
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #103 -: Ноември 30, 2014, 18:56:41 »

Не ми вменявай твои думи , имаше и такива хора верно е , факторите са доста , но аз съм свикнал да отговарям за собствените си дела ,а не за това което са/ не са направили хора които дори не познавам.
за какви твои дела отговаряш бре,ти си се цанил лидер.щом си лидер има съюза МИ,няма съюза ви и така нататъка.и щом е съюза МИ ти отговаряш на 100 % за него и за задачите в него.незнам каква версия си играл,ама в версия 6 явно изобщо те няма,.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #104 -: Ноември 30, 2014, 18:57:04 »

Поне разбра ли защо сменяха замъка с Англия,който нямаше да загубите ако не бяхте дигнали НАПУК  крепост там. Cool
Кой я е  вдигнал тая крепост могат да ти кажат Лимбизето и Виктория , след последния им саботаж нищо не съм правил . Знам защо искаха да сменят замъка , можеше да спрът последните атаки на Иранеца а не да дават замъка , Ама 2 секунди разлика между атаките било самоубийство за нас ..
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!