Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:55:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното 2014 - част втора  (Прочетена 66197 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #60 -: Ноември 29, 2014, 20:49:34 »

Brazil mnogo tocki ima hrvatini 5 mnogo losha ekonomija i uzmemo 2 mesto mnogo dobra taktika deff ne trebva nam zlata ovo svetovno a mogli smo brazila udariti da smo malko vise diamanti imali samo malko *hahaha*
Активен
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #61 -: Ноември 29, 2014, 20:50:03 »

moмци и моми,тя ясна че се осраха бая хора,не ги знам кои,колко и защо.едно е ясно за мене,нямаше как да направим каквото и да е .още по малко като разбрах кои е бил втория лидер на бг отбора и че живко е водил съюзна армия.на ханчето лично съм му казвал не един път,че не става само с пари,требе и акъл.ама горкия е тъп като работническа обувка с подложка.признавам,тъп,но за сметка на това упорит.ама това не е бг7 бе иване,та отиде и там да ти се смеят.и няма как да спечелим с отбор,в които сигурно 50 % от играчите на квалификациите са вкарали по 50 лв и затова са били начело.за мене основна причина за представянето на отбора е лидера и първия и втория.старото училище си знае старите номера от старите версии.добър там-да,версия 6-.............,втория лидер дето се титулува хан стари версии-пълна 0,версия 6- минус 6.ако имаха ЛИДЕР да ги стегне всички и да им постави задачи съм сигурен че да са постигнали повече.И КАТО ПИША Искам да подчертая,за да не си го помисли някои-нямам предвид себе си в никакъв случаи
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #62 -: Ноември 29, 2014, 21:18:26 »

Поздравления момчета и момичета , не се предадохте до последно ,има характер това е важно имаме позиция от която ще се извадят поуки и догодина на нов глас  Smiley имаме цяла година да станем по добри в нашата игра  bgflag
Активен

Age of Extinction
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #63 -: Ноември 29, 2014, 21:38:53 »

Brazil hoce da romani dobivaju medala ne moje tako Grin nismo mogli da udarimo zamke nismo imali igracha sa golemi spy  Grin nemamo diamanti zato igramo na obranu nema druge taktike da mojemo imati golemi spy udarili bi sigurno na zamke i zato kaziva mitko farma Grin da ne igramo na voina mi da igramo na voina sve bi udarili i skupili goleme voine tochke na svetovnom prvenstvu se ne igra za voina tochka nego za medalu Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #64 -: Ноември 29, 2014, 21:39:32 »

Svetovno prvenstvo2013 bila federacija Bg-Cro tako je trebalo i ova godina da se napravi sade bi Bugarska imala medalu mnogo kriv podcast proslo svetovno di pokaziva kraj federacije mnogo lose sade podcast govori hrvatini golemi farmeri Sad srebro ovo je kao zlatna medala sade hrvatini mnogo ponosni na 2 mjesto
къде пък ми се пънете хърватите. Знам, че цял живот ще помните как миналата година станахте шампиони или забравихте, че се случи заради нас. Тази година нямам представа какво сте правили и дали ще прилагали старите номера, но предполагам, че сте. Или забравихте как хванахте миналата година метин под атака и го изнудвахте за диаманти, забравихте ли как "случайно" изпускахте някои от бразлците под атака, забравихте ли как изнудвахте не един от другите играчи от други нации (не беше само метин) за да ви заредят диаманти за да можете да вдигате нето, забравихте ли как ли трябваше да помагате на българите миналата година, а всъщност сте играли за себе си през цялото време... За ваше нещастие има хора, които помнят.
Федерация означава отборите да се подкрепят, а не едните да извъртят номер на другите за 30 сребърника. Предполагам, че тази година нашите не са ви се доверили, което е за добро.
Честито да ви е второто място, но всичко е заради късмета от местоположението на картата и най-вече, че не се паднахте до иранеца.



На отбора няма да правя рестроспекция, защото не съм играл, но това, което чета е жалко. Жалък е начина по-който някои хора се опитват да плюват по други. Еми като не искате недейте да играете. Аз не се пуснах и сега нямам правото да плюя по отбора, както и не го правя. За всички действия в един отбор не са виновни само единиците, които са направили грешки, а всички, които са част от него. За да направи един човек някаква грешка от неопитност това означа, че някой от опитните играчи е избягал от отговорността, като не се е нагърбил с нея. Аз за три години една съюзна армия не съм преместил. Самите си правете сметка какво означава всеки да си знае ролята и да знае какво и как да прави за да е полезен на отбора. Въпреки всички караници, псувни и панаири и на трите издания ние не сме падали толкова ниско, като вас в момента. Основната разлика и в трите отбора, които съм играл с този тази година е, че всички желаехме победата и се раздавахме до последния си дъх. Никой от нас не е седял отстрани с възможността после да плюе по лидера или свои други колеги, нито лидера е излизал да плюе по колегите. Това е недопостимо за някой, който има претенции, че е добър играч, че знае и може. Ако си такъв ще дадеш всичко от себе си за да си полезен на отбора и да стигнеш максимално напред, въпреки различкията, които имаш с някой от останалите играчи. И все пак най-голямата отговорност както за успехите, така и за неуспехите я носи лидера и хората с постове около него.
Искам да поздравя все пак всички (Българи) участници на световното, защото въпреки панаирите, псувните, ненавистта по между си и какво ли още не, играха (кой повече, кой по-малко) - не спаха, дадоха от личните си средства, опитаха се да направят нещо.

Бразилците няма какво да ги коментирам тяхното беше ясно. Босовете след всяко издание променяха правилата и накрая успяха да ги направят шампиони. Иранеца е изненадата тази година. Той обърка на много хора сметките и показа как може един човек с явно неограничен финансов ресурс да вземе бронзов медал. Браво на него. Аз лично съм му фен. Страхотна игра.
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2014, 21:50:02 »

Искам да поздравя всички от националния отбор. За мен бе чест да играя с вас, макар и не често.
8-мо място, но с новобранци е така. Очаквам догодина да имате опит и да сме напред в класирането. Надявам се сега да имате време да прочетете
"Как да играем", където има описани основни неща, които ще са ви полезни в бъдеще. Що се отнася до военния модел, то ще трябва да трупате опит в световете -знаете.

Всичко мина през висоти и падения -обичайно за всяко житейско начинание. Няма как да бъде друго. Smiley
Ще ви дам 1 съвет, поне да ме запомните с добро: С псувни не се казва нищо, а от думи боли повече. Надявам се да си вземете поуки, защото това би ви помогнало и в живота, нека бъдем хора.

Няма да плюя по никой, защото това ни бяха възможностите. Радвам се, че положихте максимални усилия, за да стигнете до тук -това си е успех. Как, какво и т.н., никой не го интересува. Вие защитихте България, а това е най -важното.  Wink

Липсваше ни дипломация, а тя е 90% от нещата, ако не повече.  Sad

Lucian, честито второ място. Поздрави момчетата от мен за достойното представяне Smiley  *beer*

Не на последно място искам да благодаря на отбора на Англия. Благодаря за вашата всеотдайност, братя и сестри.

На добър час на всички.  *beer* bgflag


/Мартин/
Активен

igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #66 -: Ноември 29, 2014, 22:22:38 »

къде пък ми се пънете хърватите. Знам, че цял живот ще помните как миналата година станахте шампиони или забравихте, че се случи заради нас. Тази година нямам представа какво сте правили и дали ще прилагали старите номера, но предполагам, че сте. Или забравихте как хванахте миналата година метин под атака и го изнудвахте за диаманти, забравихте ли как "случайно" изпускахте някои от бразлците под атака, забравихте ли как изнудвахте не един от другите играчи от други нации (не беше само метин) за да ви заредят диаманти за да можете да вдигате нето, забравихте ли как ли трябваше да помагате на българите миналата година, а всъщност сте играли за себе си през цялото време... За ваше нещастие има хора, които помнят.
Федерация означава отборите да се подкрепят, а не едните да извъртят номер на другите за 30 сребърника. Предполагам, че тази година нашите не са ви се доверили, което е за добро.
Честито да ви е второто място, но всичко е заради късмета от местоположението на картата и най-вече, че не се паднахте до иранеца.



На отбора няма да правя рестроспекция, защото не съм играл, но това, което чета е жалко. Жалък е начина по-който някои хора се опитват да плюват по други. Еми като не искате недейте да играете. Аз не се пуснах и сега нямам правото да плюя по отбора, както и не го правя. За всички действия в един отбор не са виновни само единиците, които са направили грешки, а всички, които са част от него. За да направи един човек някаква грешка от неопитност това означа, че някой от опитните играчи е избягал от отговорността, като не се е нагърбил с нея. Аз за три години една съюзна армия не съм преместил. Самите си правете сметка какво означава всеки да си знае ролята и да знае какво и как да прави за да е полезен на отбора. Въпреки всички караници, псувни и панаири и на трите издания ние не сме падали толкова ниско, като вас в момента. Основната разлика и в трите отбора, които съм играл с този тази година е, че всички желаехме победата и се раздавахме до последния си дъх. Никой от нас не е седял отстрани с възможността после да плюе по лидера или свои други колеги, нито лидера е излизал да плюе по колегите. Това е недопостимо за някой, който има претенции, че е добър играч, че знае и може. Ако си такъв ще дадеш всичко от себе си за да си полезен на отбора и да стигнеш максимално напред, въпреки различкията, които имаш с някой от останалите играчи. И все пак най-голямата отговорност както за успехите, така и за неуспехите я носи лидера и хората с постове около него.
Искам да поздравя все пак всички (Българи) участници на световното, защото въпреки панаирите, псувните, ненавистта по между си и какво ли още не, играха (кой повече, кой по-малко) - не спаха, дадоха от личните си средства, опитаха се да направят нещо.

Бразилците няма какво да ги коментирам тяхното беше ясно. Босовете след всяко издание променяха правилата и накрая успяха да ги направят шампиони. Иранеца е изненадата тази година. Той обърка на много хора сметките и показа как може един човек с явно неограничен финансов ресурс да вземе бронзов медал. Браво на него. Аз лично съм му фен. Страхотна игра.
ja kazivam mnogo ste nam pomogli za zlatna medala 2013 blagodar to kaziva svaki hrvatin koji igra svetovno prvenstvo 2013 ako imamo federacija mojemo si pomagati svetovno prvenstvo 2013 je bila taktika imati 2 zamka i mnogo balista staviti u zamka i imati srebrena medala probavali takva taktika u mega blitzu i unistili tako savezA diamantes mi smo bili savez Tramontana pozna to chezar i sticheto tako smo igrali i na svetovnom prvenstvo 2013 ista taktika ako mojes u megi dobiti tako pobjeda na zamke v5 mojes i na svetovnom prvenstvu  Grin Grin Grin :Du savez tramontana su igrali poland igraci koji su od nas vidjeli dobra taktika i tako su igrali nismo mi greshni sto poland  snimio nasa igra u tramontana i tako igrao svetovno prvenstvo.ja sam igrao za saveza diamantes otisao iz tramontana zbog ednog igracha iz serbie koji je hodio u tramontana i pitao priatela dobrog boraca sticheto mogu u diamantes nisam bio spy nego sam udario tramontanu mnogo srditi bili na mene hrvatini  Grin ebiga mandjo udara sve  :Di hrvatine i  Bg igrache .Zato vi niste mogli poland udariti u zamak igrali nasha taktika iz mega bliza to je istina .
na svetovnom prvenstvu je imao bug da su se mogli diamanti koristiti kad si pod 400 voinika imao napada hrvatini su to kazivali bulgarskim igrachima da se moje Chezar neka kaziva da je tako bilo brazil je napade imao sa 400 na Bg saveza i hrvatini su vam kazivali da se moje otvoriti voiska na extra tu smo vam mnogo pomogli mi mi smo htjeli da Bg hodi na zlato da nismo nebi kazivali chezaru za buga .evo to je prava istina za svetovno prvenstvo i hrvatini nisu prevarili Bg saveza kako se kaziva *rose*mandjo ima isto Bg flaga bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #67 -: Ноември 29, 2014, 22:30:21 »

To vam nisu kazivali za bug da smo vam pomagali tad ste dobili golema voiska a imali ste napada od brazila 400 voiska eto sad mandjo kaziva istina Grin
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #68 -: Ноември 29, 2014, 22:37:42 »

Kad ste kazivali da hodimo na zamka od poland hodili bi bili smo u golemom minusa  u saveza imali 1M balista nismo imali zlato da hodimo tada su kazivali da hrvatini ne pomaga kako da pomaga a voiska ne moje da hodi ebiga Djontravolta i mikac su udarili u poland iz kolonia koliko smo mogli smo pomogli
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #69 -: Ноември 29, 2014, 23:04:06 »

igorzg ти разбираш български, ама аз хърватски не, но от малкото, което ти хванах си прав, че на 2013 2ма от 15те играчи от хърватския отбор си удържаха на думата и накрая опитаха да помогнат при взимането на полския замък, но всичко това е минало и няма смисъл да разводняваме темата. Тя е друга, а именно таз годишното представяне на нашите национали. Нека да се придържаме към нея. Още нещо форума е български и трябва да се пише на български език Wink 
Активен

igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #70 -: Ноември 29, 2014, 23:05:33 »

I kazivajte mitko da ne bude srditi na Cro boice i da za saveza Croatia kaziva farme mi mnogo dobri igrachi poznavamo dobro ova igra, sretni sto dugo godina igramo ova igra kad kaziva da su Hrvatini farme mene srdi. mnogo bugarskih igracha poznavam na skypa imam mnogo Bugarskih igracha priatela mnogi su mi cestitali na uspjehu nikad mi nije ni eden Bg igrac kazivao da sam farmer Grin pozdravlam vas i hodim na foruma sledece svetovno prvenstvo Grin
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #71 -: Ноември 30, 2014, 00:14:49 »

I kazivajte mitko da ne bude srditi na Cro boice i da za saveza Croatia kaziva farme mi mnogo dobri igrachi poznavamo dobro ova igra, sretni sto dugo godina igramo ova igra kad kaziva da su Hrvatini farme mene srdi. mnogo bugarskih igracha poznavam na skypa imam mnogo Bugarskih igracha priatela mnogi su mi cestitali na uspjehu nikad mi nije ni eden Bg igrac kazivao da sam farmer Grin pozdravlam vas i hodim na foruma sledece svetovno prvenstvo Grin
Давай да взимаме пушките и да гърмим другата година, приятелю хърватин.  Grin
Поздрави и умната  Smiley
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 00:16:47 от mariqn.antonov33 » Активен
prdek2
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #72 -: Ноември 30, 2014, 02:16:14 »

къде пък ми се пънете хърватите. Знам, че цял живот ще помните как миналата година станахте шампиони или забравихте, че се случи заради нас. Тази година нямам представа какво сте правили и дали ще прилагали старите номера, но предполагам, че сте. Или забравихте как хванахте миналата година метин под атака и го изнудвахте за диаманти, забравихте ли как "случайно" изпускахте някои от бразлците под атака, забравихте ли как изнудвахте не един от другите играчи от други нации (не беше само метин) за да ви заредят диаманти за да можете да вдигате нето, забравихте ли как ли трябваше да помагате на българите миналата година, а всъщност сте играли за себе си през цялото време... За ваше нещастие има хора, които помнят.
Федерация означава отборите да се подкрепят, а не едните да извъртят номер на другите за 30 сребърника. Предполагам, че тази година нашите не са ви се доверили, което е за добро.
Честито да ви е второто място, но всичко е заради късмета от местоположението на картата и най-вече, че не се паднахте до иранеца.



На отбора няма да правя рестроспекция, защото не съм играл, но това, което чета е жалко. Жалък е начина по-който някои хора се опитват да плюват по други. Еми като не искате недейте да играете. Аз не се пуснах и сега нямам правото да плюя по отбора, както и не го правя. За всички действия в един отбор не са виновни само единиците, които са направили грешки, а всички, които са част от него. За да направи един човек някаква грешка от неопитност това означа, че някой от опитните играчи е избягал от отговорността, като не се е нагърбил с нея. Аз за три години една съюзна армия не съм преместил. Самите си правете сметка какво означава всеки да си знае ролята и да знае какво и как да прави за да е полезен на отбора. Въпреки всички караници, псувни и панаири и на трите издания ние не сме падали толкова ниско, като вас в момента. Основната разлика и в трите отбора, които съм играл с този тази година е, че всички желаехме победата и се раздавахме до последния си дъх. Никой от нас не е седял отстрани с възможността после да плюе по лидера или свои други колеги, нито лидера е излизал да плюе по колегите. Това е недопостимо за някой, който има претенции, че е добър играч, че знае и може. Ако си такъв ще дадеш всичко от себе си за да си полезен на отбора и да стигнеш максимално напред, въпреки различкията, които имаш с някой от останалите играчи. И все пак най-голямата отговорност както за успехите, така и за неуспехите я носи лидера и хората с постове около него.
Искам да поздравя все пак всички (Българи) участници на световното, защото въпреки панаирите, псувните, ненавистта по между си и какво ли още не, играха (кой повече, кой по-малко) - не спаха, дадоха от личните си средства, опитаха се да направят нещо.

Бразилците няма какво да ги коментирам тяхното беше ясно. Босовете след всяко издание променяха правилата и накрая успяха да ги направят шампиони. Иранеца е изненадата тази година. Той обърка на много хора сметките и показа как може един човек с явно неограничен финансов ресурс да вземе бронзов медал. Браво на него. Аз лично съм му фен. Страхотна игра.
Хърватският национален отбор показа отново, че е най-добрият в света и аз не знам защо се момчета повтаряш ние предаден ви ... вие сте просто да лъжете себе си, защото не можеш да признаеш, че е направил грешка (не забравяйте, че не са унищожили Полша силният плейър колония) Нямам какво да добавите по тази тема, но това не е начинът, по колко смели и силни играчи реагират на провал!
Активен
grozil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #73 -: Ноември 30, 2014, 05:21:55 »

спокойно бе хора... аз съм виновен за загубите и неуспехите на отбора и поемам цялата вина за трагичното представяне... стига плюене по отбора... оплювайте мен за всичко *freak*
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #74 -: Ноември 30, 2014, 05:24:54 »

спокойно бе хора... аз съм виновен за загубите и неуспехите на отбора и поемам цялата вина за трагичното представяне... стига плюене по отбора... оплювайте мен за всичко *freak*
От коя планета си, че не съм те виждал?  Grin
Ще поемеш цялата отговорност, когато оставиш празна крепоста, която снимах и имаше милиони рес  Wink
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 05:49:40 от mariqn.antonov33 » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!