Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:49:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на Световното първенство по ИО-2014 - представянето на българския отбор  (Прочетена 13961 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #30 -: Ноември 27, 2014, 20:33:19 »

  *SIGH* яко се хапете вече  няколко дни  Grin и за това се искат здрави нерви *hmm* я кажете как е в играта никакви новини не изнасяте кажете ка се движате със задачките и как се движат другите отбори  *gamer*
Активен

Age of Extinction
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2014, 21:47:14 »

Отново и както винаги си зле - я си опресни знанията относно реторичното обръщение.Да вземем Ботев -  /”Кажи ми, кажи, бедний народе…”/ Това според теб какво е? Как се нарича хей това обръщение на Ботев примерно? Пийни си чайче, помисли върху "начетените си изяви" и прасни шепа аналгин и маково семе. Премахва стреса според докторите.
Много ме веселиш с езиковите си напъни  Grin  Като четеш речника - чети докрай, цитирай докрай и се опитай да схванеш какво пише.
Повече безплатни уроци няма да ти давам  Wink
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2014, 22:01:06 »

Спри се бе Клуте ли си какъв си
Най малко Галахад ти е виновен за ситуацията ви в отбора
Три първенства е отразявал и е бил винаги безпристрастен, вие не спирате да се излагате, онзи бившия ви лидер спря, ти почна, давай го по кротко във форума  и изпускай парата другаде
 
Човек се учи докато е жив, като например  - как се взема замък само с леки коне  Wink
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2014, 22:20:30 »


Най малко Галахад ти е виновен за ситуацията ви в отбора

Че кой е обвинявал Галахад за ситуацията? Ти четеш ли въобще какво пише или просто те помолиха да се намесиш в подкрепа?  Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 27, 2014, 22:30:08 »

Клуте,само да ти кажа,че Галахад няма нищо общо с бившия ви Лидер.Така беше доскоро,предполагам все още е така.Не знам защо след всеки коментар,търсиш негов съюзник.Знам че ви писна,знам че бяхте против мн неща,аз лично се отвратих от трибуната ви и някои действия,но не се превръщай в Него Wink

Всъщност продължавам с тихото и с не писането по темата за Световното,че ми се карат Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 28, 2014, 00:06:14 »

Цитат
Няма "риторично обръщение", има "риторичен въпрос". Отвори Тълковен речник на българския език, направи си справка.
Твърдиш тук, черно на бяло че няма реторично обръщение а само риторичен въпрос. Сигурен ли си?  Вследствие на това твое изказване ставаш напълно симпатичен смешко с леки отсенки на трагизъм и флорални мотиви в черния диапазон;) Grin Негоден си по този въпрос, не се напъвай.
Така, сега да ти кажа за Иван. Той не става за лидер. Провали се. Факт. Отказал се бил-още по зле. Едно е по световете, съвсем друго е в този формат. Мое мнение. Ти може би имаш по-големи познания от неговите в играта, но си същия дразнител, дребнав заядлица и аутсайдер.  За сметка на това си  беден, и ако той не става за лидер ти неставаш дори и за отбора. Ако ти си представителната извадка на този отбор, упълномощена да пише във форума - жалко за България. Ти Клуте незнаеш защо си отишъл на световно, незнаеш къде се намираш и незнаеш защо играеш. Може би си си казал - ще ида на световното ще поиграя и какъвто съм велик стратег та Наполеон и Кутузов пасти да ядат пред мен, ще блесна и името ми ще се носи навред по световете. Е, блесна, оплюваки лошия оплюва и себе си че и усилията на всички до тук. Защо? Защото си един средно статистически играч, неизвестен, без особени познания и беден като мен, но пък с огромно самочувствие  и наглост. Въздух под налягане и таратор без мляко и краставици.
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 00:08:39 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 28, 2014, 00:11:10 »

Твърдиш тук, черно на бяло че няма реторично обръщение а само риторичен въпрос. Сигурен ли си?  Вследствие на това твое изказване ставаш напълно симпатичен смешко с леки отсенки на трагизъм и флорални мотиви в черния диапазон;) Grin Негоден си по този въпрос, не се напъвай.
Така, сега да ти кажа за Иван. Той не става за лидер. Провали се. Факт. Отказал се бил-още по зле. Едно е по световете, съвсем друго е в този формат. Мое мнение. Ти може би имаш по-големи познания от неговите в играта, но си същия дразнител, дребнав заядлица и аутсайдер.  За сметка на това си  беден, и ако той не става за лидер ти неставаш дори и за отбора. Ако ти си представителната извадка на този отбор, упълномощена да пише във форума - жалко за България. Ти Клуте незнаеш защо си отишъл на световно, незнаеш къде се намираш и незнаеш защо играеш. Може би си си казал - ще ида на световното ще поиграя и какъвто съм велик стратег та Наполеон и Кутузов пасти да ядат пред мен, ще блесна и името ми ще се носи навред по световете. Е, блесна, оплюваки лошия оплюва и себе си че и усилията на всички до тук. Защо? Защото си един средно статистически играч, неизвестен, без особени познания и беден като мен, но пък с огромно самочувствие  и наглост. Въздух под налягане и таратор без мляко и краставици.

Бе да ти кажа честно... за познанията, неизвестността и самочувствието на Клуте мога да поспоря.... ама не искам да се впускам и аз в тази полемика така,че ..... спасявайте се по български  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 28, 2014, 00:17:16 »

Казах че това е мое мнение. То не е меродавно.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #38 -: Ноември 28, 2014, 00:25:41 »

Имаме Хърватин, който чете темата. Поспрете се.  *rose*

Сега ще ви разбия армията, момче, сега. Само да мине 00:01  *hihi*
Активен

arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 28, 2014, 00:30:38 »

nema такъв смях.галахад,клуте не го знам,не ме и интересува,но за тебе знаем че си начетен и интелигентен.спрете се с тия глупости и обиди,моля те.то ясно че световното отиде маи...си,ама нека не се доказваме какви сме си българите.още в групите говорих за двама от отбора и още тогава знаех че няма да я прокопсат.а единия и лидер го направили.гротеска голяма стана
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #40 -: Ноември 28, 2014, 01:09:08 »

Инфо: Иранеца взе нов замък на Турция, този път не се разби. Явно е сметнал всичко.

http://prntscr.com/5atsp2 Взет е жълтия замък, яко разходка и разигравания е имало. Smiley
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #41 -: Ноември 28, 2014, 07:02:55 »

Твърдиш тук, черно на бяло че няма реторично обръщение а само риторичен въпрос. Сигурен ли си?  Вследствие на това твое изказване ставаш напълно симпатичен смешко с леки отсенки на трагизъм и флорални мотиви в черния диапазонWink Grin Негоден си по този въпрос, не се напъвай.
Въздух под налягане и таратор без мляко и краставици.
Grin Единственото вярно нещо в цялото ти напудрено със словестна еквилибристика писание е това, че таратор без мляко и краставици не става. Човек, който страда от логорея, като няма какво смислено да каже - обикновено го казва с много думи  Wink

П.П.: Добре е, все пак, че си забелязал дублетните форми при думите рЕторика/рИторика и рЕторичен/рИторичен. Всеки напредък трябва да бъде поощряван!
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 09:47:17 от Klute_1 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #42 -: Ноември 28, 2014, 10:14:03 »

Инфо: Иранеца взе нов замък на Турция, този път не се разби. Явно е сметнал всичко.

http://prntscr.com/5atsp2 Взет е жълтия замък, яко разходка и разигравания е имало. Smiley
Общо около 3,5 млн. военни точки и за двата съюза, отделно 500к при акаунта на Иранеца. Голям пердах е било.
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 10:40:26 от gogata2013 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #43 -: Ноември 28, 2014, 10:52:27 »

Това е цензура.

п.п. Нали трябваше тихо,може ли да се пише вече за Световното....извинете
Жоро, нямаше наложена цензура , а молба  за премахване на компромати към други съюзи. Ако не бяха намесени и други нации - нямаше да има чак толкоз зор за покриване на нещата.  Wink

ПП. Мисля, че Влад може да я възстанови и дано го направи след края на световното, че си беше от началото на квалификациите до сега.
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 11:27:45 от gogata2013 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #44 -: Ноември 28, 2014, 11:38:52 »

Най накрая някой се престраши да подпука Бразилия  Grin и май е петролното чудовище -4/-5 млн спад на стойностите на съюзите за Иран/Бразилия.

Румънците и те се бият с някой доста здраво
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 11:41:38 от gogata2013 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!