Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:51:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Th3l3g3nD !  (Прочетена 1282 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
angry_farmer
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Ноември 23, 2014, 22:49:06 »

Другарю Th3l3g3nD
Имам въпрос към теб, както и към всички твой колеги администратори!!!!
Защо толкова много държите да не се пишат тия неща във форума! Нали е и за това, да се докладва за проблеми... или се бъркам?
Защо толкова държите да не се знаят тия болни мозъци?
Като не си вършите работата както трябва, със всяка отминала ера ще има отлив на хора от играта!
Губи се тръпката от самата игра!
Или просто и вие сте сред тия хора който играят с няколко акаунта
Или просто сте вие, тия който пуснахте тия скриптове на пазара
Или... честно казано просто не знам вече какво да си мисля
И съм сигурен че не съм само аз!!!
Нямам за идея да обиждам някой Вас, но все пак някой ако се е засегна... извинявам се!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2014, 22:59:33 »

В момента не играя никъде. Днес свърши моята ера в свят 177.
Има правила във форума и в играта и за това държим да се спазват и за това ви приветствах да се пише там.

Резултатите от проверките, не са публично достояние, както и наказанията.

Просто и ясно -има правила, които трябва да се спазват както от вас, така и от нас.

Тази тема, също е офтопик за тази секция и ще я заключа, може да ми пишете на ЛС, ако имате конкретни въпроси.

Благодаря за вниманието.  Smiley


''1. Докладването на играчи чрез отваряне на тема във форума е абсолютно забранено. За целта използвайте support@imperiaonline.org Отворени теми за докладване на играчи ще бъдат трити без предупреждение.
2. При докладване на играч е задължително да представите потребителското си име.  Пишете от пощата, с която сте регистрирал/а акаунта си. Анонимни доклади ще бъдат игнорирани.
3. Имате право да докладвате не повече от 5 играча наведнъж. Играч, който е бил докладван и не е било открито основание за неговото наказване не може да бъде докладван в следващите 2 седмици.
4. Посочвайте каквато информация имате по отношение на докладвания акаунт. Щом желаете да докладвате акаунт е логично да имате наблюдение върху него и може да посочите конкретни факти, поради които смятате, че нарушава правилата. Доклади, състоящи се от 1 изречение тип „моля, проверете играч А и Б защото имам съмнения” или „моля, проверете играч А и Б за мултиакаунтинг” както и доклади без достатъчно обосновка ще бъдат игнорирани.
5. Злоупотребата с получения отговор от екипа на играта по повод дадена проверка е абсолютно забранена. Фактът че някой е наказан по Ваш сигнал не Ви дава право да се хвалите с това. Подобни злоупотреби ще се наказват с бан в играта.''
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 23:03:26 от Th3l3g3nD » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!