Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:05:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правим кога ни хакнат паролата и имеила ?  (Прочетена 714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kirile
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Ноември 23, 2014, 19:09:51 »

Не знам защо е заключена темата на каталунеца и отварям нова.В петък разбрах ,че не мога да си влезна в емайла и веднага се свързах с вас.Разпитван бях 2 часа за номера на фактури при зареждане на диаманти,карахте ме да пиша мейли и т..н. В 17:15 ми изпратихте в чата -"Е-майла ви бе сменен успешно с ........(новия,който ви бях дал).Успокоих се ,но след 5 мин реших да погледна дали е така......уви ,стария се кипреше още в менюто.Веднага позвъних пак от моя акаунт и дори на вип супорта от на лидера акаунта,часът бе 17:25....отговор отникъде,а пише че в делнични дни работите до 17:30.Както и да е,викам може по късно да го сменят.2-3 пъти поглеждах после,не се смени.Опитах да си сменя паролата с новия акаунт,даде ми че е невалиден.Сутринта към 7 тръгват атаки по централен замък и изведнъж първия офицер ме пита на скайпа,защо влизам в неговия акаунт(наглеждач съм му) и го изхвърлям точно 20 секунди преди да прави засечка!!!!! А аз нищо такова не съм прави!!Оттам излизам от моя акаунт и се опитвам да влезна отново....да,ама не!Паролата сменена.......минаха 30 мин докато се сетя ,че мога да си е сменя и чрез телефона.....сменям е,човека си вътре и разглежда.Та въпроса ми е,защо не ми бе сменен емайла??  Екипа ви срещу играчите ли работи и в полза на други?Много лесно може да установите от кой емайл е сменена паролата ,ще се разбере ,че е от стария.....и просто изкарахте късмет,че този не премести армията и не взеха централен замък.....тогава патърдията щеше да е голяма.Според мен трябва наказание за хората,на които се молих 2 часа да ми сменят емайла,обещаха ,че е сменен ,а не го направиха!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2014, 13:42:20 »

Пощата Ви е сменена в събота, 22/11/14. Имате лично съобщение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Kirile
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2014, 13:45:05 »

Да,видях го....но кажете сутринта в 7 от коя поща е сменена паролата?И защо в петък ми писахте ,че пощата ми е вече сменена в чата,а не казахте ,че ще се смени в събота след обяд,за да взема аз мерки.Щяхме да изкараме акаунта от съюза за 1 ден и нямаше да има никакви проблеми!
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 14:35:21 от Kirile » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!