Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:30:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Keep_Calm - ВЪЗХОДЪТ НА ЕДНА ИМПЕРИЯ !!! ( НЕКА СПАМЪТ ЗАПОЧНЕ ТУК )  (Прочетена 4357 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2014, 09:46:13 »

каталунеца пак е пропуснал развитието на ерата да драска по форума
По време да бъга се разходихте из всички профили и това че са 4 човека е пълна лъжа. Да не почвам и аз да слагам снимки.
Как да се борим после с играчи дръпнали с армия и икономика няколко милиона над нас.
Казваш двоен стандарт между вас и xcipx Grin Grin Нима другите го нямат този проблем но никой не получи 25к диаманти
Разработката на касите и анексирането към тях за което говориш си работи и аз лично съм анексирал каса доста отдавна
100% съм убеден че разбиване на пароли /ако знаеш какво значи/ няма. това са ваши хора на които сте ги давали
CREATORS никога не са пречели на keep да вземат реалма даже в края на ерата помагаха

И както казаха повечето къде си ти в цялата схема че не мога да се сетя . Да не се помисли случайно за ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ *gamer* *gamer*


С не уважение:
Максимус /командир на северните армии и генерал на CREATORSките  легиони/
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 09:56:31 от mahimus » Активен

HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2014, 10:00:56 »

Хубаво го написа Макси Smiley

"Паисий Хилендарски" ти изобщо някога имал ли си време да отидеш на бар, да се напиеш, да ...., от толкова много напъни по форумите и те особено глупави и разсмиващи ни Smiley
Аз примерно след като елегия (евала му правя) ме модира се "раздадох"  Grin Wink Smiley Cool
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 11:32:59 от HJ » Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2014, 11:22:47 »

Човек би решил, че след 3 подобни теми ще се научиш да си подреждаш думите и да напишеш приятен за четене обзор на ерата. Не става.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2014, 13:09:42 »

Ей, и да се плюете нимойте.  Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2014, 17:26:38 »

Прекалено на ниско нето седяхте цяла ера мрънкате нещо ама не мога да ви чуя  *locker* *locker* *locker* bgflag
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2014, 17:42:43 »

Освен всичко друго си и глух  Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 24, 2014, 17:44:22 »

Освен всичко друго си и глух  Grin
Бе нз дали съм глух ама мн ясно чувам как хора от др страни искат да играят с нас и да ти кажа май е по добре да играеш с чужденци отколкото с лицемери като вас  *crazy*
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #22 -: Ноември 24, 2014, 17:47:43 »

ей, ахахахах добър си в разсмиването  *hihi*



цензурирам се постоянно  Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2014, 17:51:16 »

ей, ахахахах добър си в разсмиването  *hihi*



цензурирам се постоянно  Grin
Дам и аз доста се смях когато те зануляваха,когато ти разбиваха поста и ти хващаха армията и когато си вадеше армия със диаманти  Grin голям смях беше все пак твоя профил беше този който раздаде най мн медали на други играчи  *ok*
аре ся бягай в бг 18 където ти е мястото  *rose*
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2014, 17:55:57 »

Доказан злетак Smiley

Не съм сгрешила като няколко пъти не се съгласих да дойда при вас Smiley Аз както и раздавах и имах а ти имаш само смотани писания, заради които всички те подиграват. Wink Успех в писането, понеже си решил, че там е твоето място Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2014, 17:58:20 »

Кой какъв е, моля на друго място, а не във форума.  Wink
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2014, 17:59:30 »

Доказан злетак Smiley

Не съм сгрешила като няколко пъти не се съгласих да дойда при вас Smiley Аз както и раздавах и имах а ти имаш само смотани писания, заради които всички те подиграват. Wink Успех в писането, понеже си решил, че там е твоето място Smiley

http://prntscr.com/59ndkq   *rose*
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 25, 2014, 17:11:21 »

Не търсила признание. Не само че го търсиш, а и го изискваш. Как не разбра, че никой не те иска в съюза си дори и за обслужващ персонал ако трябва и да те слуша к'ви ги плещиш. Остави това, как не те беше срам да скараш Наско и останалите? Аз не съм фактор, не съм от тук и съм за малко. А и никога не съм харесвал Наско, но това си е мое мнение и никога не съм го изразявал или търсил скандали с него или когото и да било. Но ти, Ноелия, не разбрах само за каква се имаш? Изтъкваш се като голям военен играч, а не го доказа по никакъв начин. И как не млъкна през цялото време? Виждал съм всякакви хора в тази игра, доста пъти плют, че съм натъртил този или онзи и обиждан по всякакъв начин, но никой не се е съмнявал в мен или наричал така както ти си позволяваше. Наистина, за каква се имаш? Ти си особено дразнеща личност и съм сигурен, че всички, включително и съюза ти, биха били по-добре без присъствието ти и отвратителния ти нрав.
Съжалявам ако съм груб. Знам, че този разговор е безсмислен и по принцип гледам да седя настрани от такива личности, но ми е трудно да преглътна подобни хора и наистина се надявам, Ноелия, да преосмислиш държанието и да започнеш да се държиш човешки, защото ние сме тук първо да играем, после да се забавляваме, мога да изредя още стотици неща и най-накрая, сме тук да слушаме злобни пигменчета като теб.
Колкото до девилите. Много малък сплутен съюз. Егото е хубаво нещо за един човек, кара го да дърпа напред, но на вас вече ви пречи. Също така, играете нечестно и подмолно. Добър играч няма нужда от това. Ако имах възможността щях да ви прекръстя на Imps_BG, защото и дяволът има повече достойнство от вас. Ако се обидите от гореспоменатото, значи наистина имате нужда от преосмисляне на цялата си игра.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!