Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:41:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179041 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #885 -: Януари 19, 2015, 12:52:53 »

Аз пък да ви кажа най добре си е на село.Веднъж си взимаш диаманти и караш с тях цяла ера.Няма иранци няма ингилизи и други подобни.Е вярно и конкуренция сериозна няма но пък играта си е игра.Спиш си като къпан нощно време.Това в международните светове се е превърнало в мерене на това кой има повече пари в сметката.Не виждам особен кеф от цялото това упражнение....С Юрий много се драхме в тоя форум но тази негова идея за свят с входна  или пък месечна такса и всички да са на равни начала след това е изключително добра.Лошото е че за момента няма как да стане.Обяснете ми нещо.Защо трябва да играя в международен свят ?Една причина поне да ми каже някой ?За да показвам колко пари имам ?И за да се закичиш след това с един тиквен медал ?Същия медал мога да си го взема в БГ свят с минимални разходи а не за една ера да набиваш една кола пари...Има играчи има и плащачи.Винаги плащачите ще са по ценни но е хубаво да се помисли и за играчите.Не сме никак малко...
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 12:54:40 от lazo313 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #886 -: Януари 19, 2015, 13:00:37 »

за твое сведение това го направих преди 2 часа.... ама понеже издаваш инфо от феис  Grin Grin се чудя дали да не постна ти как правиш перфектна форма  Grin Grin
рекламите на уйски не са ли забранени у тоя форум?  Grin Grin

И той като иранеца упорито дава луди пари в таверната с цел да спечели от томболата единия взема 500. 000 .000  другия  600 000 000 млн злато по 1,2 пъти на ден поне ..иди ги стигни  *crazy*
Гледам бразилците от мегаблица странно пасивни  в таверната, пък и малко кинти дават иранеца и ингилизина - само 3 печалби в последните 12 часа.
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 13:06:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #887 -: Януари 19, 2015, 14:08:02 »

рекламите на уйски не са ли забранени у тоя форум?  Grin Grin
Кво уиски ? той Мартин не пие вече .... раздава го на тортички  *hihi* *hihi*
 Гледам бразилците от мегаблица странно пасивни  в таверната, пък и малко кинти дават иранеца и ингилизина - само 3 печалби в последните 12 часа.
то с тая таверна и тия печалби малко се губи смисъла от игра ама все пак който иска играя който не иска не играе Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #888 -: Януари 19, 2015, 16:00:12 »

за твое сведение това го направих преди 2 часа.... ама понеже издаваш инфо от феис  Grin Grin се чудя дали да не постна ти как правиш перфектна форма  Grin Grin
Знаят ме добре каква свиня съм Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #889 -: Януари 19, 2015, 20:08:45 »

Ти сериозно ли си мислиш че има разлика.Щото аз не виждам.Поне не и за останалите играчи.Разликата е само за компанията.Мангала си плащата за това което ние правим безплатно.Защото вероятно си забравил,но тази игра навремето се рекламираше като безплатна.И се издържаше от рекламните банери,а по късно и от реклама във фейса.Ние си играем безплатната версия.Ти и другите вечно недоволни,може да правите компания на иранеца,че то без пълнеж като вас играта не е интересна и скоро ще му омръзне. Grin Grin Grin
Gario,ма наистина си голяма мерудия,точно като в тема за ядене Grin Кой па ти казъ чи не цъкам и в безплатните версии?Даже последно га гледаф акаунтът ми беше на 1во място в една класация.Самo ,че аз не обикалям около някой като куче за шпек,а цъкам га си искам-панимаеш.Пълнеж в платените версии пак не съм,няма и да бъда нивгаш,само че там нема блок и се иска малко стотинки от касичката,а ти си ги къташ сигурно,да смениш плазмата с LED  Grin
p.p.Играта винаги си е била безплатна,за такива като теб,майстори Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #890 -: Януари 19, 2015, 22:43:00 »

Gario,ма наистина си голяма мерудия,точно като в тема за ядене Grin Кой па ти казъ чи не цъкам и в безплатните версии?Даже последно га гледаф акаунтът ми беше на 1во място в една класация.Самo ,че аз не обикалям около някой като куче за шпек,а цъкам га си искам-панимаеш.Пълнеж в платените версии пак не съм,няма и да бъда нивгаш,само че там нема блок и се иска малко стотинки от касичката,а ти си ги къташ сигурно,да смениш плазмата с LED  Grin
p.p.Играта винаги си е била безплатна,за такива като теб,майстори Wink

Ти ли си бил първи бе, в какви ери играете се чудя. Толкова ли няма играчи, че лайки като тебе са били първи или може да си го сънувал. А за Галин недей бра грижа, много пред теб е във всяко отношение, особено по мислене (по-назад от тебе няма никой де, няма как да има). Трябва да си много болен човек за да вкарваш пари в тази игра все още (каквито и възможности да имаш).
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #891 -: Януари 19, 2015, 23:48:04 »

Ще се събираме ли февруари да се бием срещу чужденците и да защитим националната кауза или да си бия камшиците да почивам някъде ? Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #892 -: Януари 20, 2015, 01:21:31 »

Почвай някъде Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #893 -: Януари 20, 2015, 12:24:23 »

Ще се събираме ли февруари да се бием срещу чужденците и да защитим националната кауза или да си бия камшиците да почивам някъде ? Smiley


Ами някой  хора дойдоха при мен Wink . На спокойствие Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #894 -: Януари 20, 2015, 12:35:57 »

Аз пък да ви кажа най добре си е на село.Веднъж си взимаш диаманти и караш с тях цяла ера.Няма иранци няма ингилизи и други подобни.Е вярно и конкуренция сериозна няма но пък играта си е игра.Спиш си като къпан нощно време.Това в международните светове се е превърнало в мерене на това кой има повече пари в сметката.Не виждам особен кеф от цялото това упражнение....С Юрий много се драхме в тоя форум но тази негова идея за свят с входна  или пък месечна такса и всички да са на равни начала след това е изключително добра.Лошото е че за момента няма как да стане.Обяснете ми нещо.Защо трябва да играя в международен свят ?Една причина поне да ми каже някой ?За да показвам колко пари имам ?И за да се закичиш след това с един тиквен медал ?Същия медал мога да си го взема в БГ свят с минимални разходи а не за една ера да набиваш една кола пари...Има играчи има и плащачи . Винаги плащачите ще са по ценни но е хубаво да се помисли и за играчите.Не сме никак малко...

Лазо винаги съм казвал , че с вас човек може да говори . Може да се дерем във Форума но , ти и Максим си защитавате вашите интереси . Дали те ми харесват или не е друг въпрос . Аз знам и вярвам че дълбоко в себе си всеки от нас знае каква е истината за играта , а именно : ГОЛЯМ Е ТОЗИ КОЙТО ИМА ПАРА И ПЛАЩА . Ето защо аз поисках да подемем една инициатива играчите , да се направи свят , който да е платен и да е тестов . И в този свят да се дават диаманти колкото е ВХОДА . Пример месечна такса 20 кинта - това е равно на 200 диаманта . И толкова ! . Когато влезе играч ще си прави сметка - дали да пази камъните , дали да пуска премиум , дали да харчи за армия . и прочие .
Аз също играя сега в доста спокоен свят където ако изключим нашият съюз няма БГ та . Света е спокоен и няма заяждане между хората . Всеки прави каквото може и както си го може . И ето това се чудя , защо ние БГ тата не сме такива . Играй си играта и не обиждай . Неможе играч който плаща на месец примерно 100 лева за диаманти да ограби играч който влиза 1 път на ден за да мести ресурса и като го питат " ЗАЩО МЕ ОБРА " той да отговаря  " ТИ СИ ТЪПАК и НЕ ЗНАЕШ КАК СЕ ИГРАЕ ТАЗИ ИГРА - БОКЛУК " . Това е ... болен човек .

ИМАМ ЕДНА МОЛБА : тук сме много хора . от различни светове и различни съюзи , нека да използваме това че темата е интересна и че е посещавана и да седнем и да се разберем да искаме един свят . Свят направен за нас играчите , а не с цел ПАРИ !!!  *SMOKE* *SMOKE* *SMOKE*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #895 -: Януари 20, 2015, 15:52:42 »

Ами някой  хора дойдоха при мен Wink . На спокойствие Smiley

В Мена ли ?  Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #896 -: Януари 20, 2015, 17:22:11 »

В Мена ли ?  Smiley

Цъкни като имаш време в ФБ да си полафим
 *gamer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #897 -: Януари 20, 2015, 17:32:45 »

Цъкни като имаш време в ФБ да си полафим
 *gamer*

Изтрих го, че се натоварвам с него Smiley 10 дни без Smiley
Ще ти пиша като се освободя !  Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #898 -: Януари 20, 2015, 18:58:11 »

Изтрих го, че се натоварвам с него Smiley 10 дни без Smiley
Ще ти пиша като се освободя !  Wink

ОК  Cool
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #899 -: Януари 22, 2015, 01:32:58 »

Защо трябва да играя в международен свят ?Една причина поне да ми каже някой ?За да показвам колко пари имам ?И за да се закичиш след това с един тиквен медал ?Същия медал мога да си го взема в БГ свят с минимални разходи а не за една ера да набиваш една кола пари...Има играчи има и плащачи.Винаги плащачите ще са по ценни но е хубаво да се помисли и за играчите.Не сме никак малко...

Ето ти моята причина:
В международните светове е по-интересно. Кой каквото ще да мисли, но мен медали не ме интересуват, а игра в българските светове не става. Едно е да имаш 5 човека в обхват, друго е да имаш 50. Едно е да могат да те нападнат 5 човека, друго е да очакваш атаки от 50. В българските светове е лесно и пак става въпрос за диаманти, ако искаш реалм, не можеш да го отречеш.
Играчите в международните светове са повече и по - редовни. А като говорим за медали, според мен има огромна разлика да имаш медал в БГ свят и в международен, дори и да е обикновен медал за битка на деня Wink
В БГ 18, месец след началото на ерата съм с 480 точки и съм 823 в класирането, след 50-тия играч повечето хора са неактивни или малко активни ...
Спирам, че да не искам да пиша есе по темата. 5 ери изиграх в БГ света, 3 от които играх сериозно и положението всяка следваща ера става все по - зле.
« Последна редакция: Януари 22, 2015, 01:38:02 от neelka » Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!