Imperia Online България  
Април 25, 2024, 21:07:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179567 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #870 -: Януари 18, 2015, 04:33:22 »

Ако искат да запазят интереса към играта,ще трябва да въведат лека промяна.Да се ограничи броя на армията с която може да се атакува замък.При сега действащите правила,замъците нямат защита срещу армиите на играчи като иранеца и малко се обесмисля играта на другите.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #871 -: Януари 18, 2015, 09:44:58 »

http://prntscr.com/5tvngv Правилото го има.
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #872 -: Януари 18, 2015, 20:40:45 »

*xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *pardon*
Кажи с какво е удачно да се комбинира Прошуто освен с рукола? Колко зелена трябва да е марулята, ако решим да я ядем, и колко е голямо едно средно голямо яйце и как се прави холестеролна бомба!

Абе ти и тука ли се излагаш с глупости, ела малко да те поразвинтя в играта от бой  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #873 -: Януари 18, 2015, 21:13:01 »

И все пак темата е за 177 свят .... а отворковците и В*ня която не еднократно са споменавала че тази игра не може да се спечели от един човек.... да ми коментират 
http://clip2net.com/s/3aBY2rU
http://clip2net.com/s/3aBY4ju
http://clip2net.com/s/3aBY6Qc

Мн ми е интересно как такъв индивид може да бъде спрян отговора е само един $$$ $$$ $$$  поне а до тогава ще следим в колко модерна сграда работи екипа на ИО  Grin


Каталунец сега не че се правя на спец  но , мисля си че от извесно време имам допир до играчи от арабските страни ( понеже обичам да скитам по света ) Та ... за някой от тях да играят с 50К диаманти се оказва нещо нормално . А когато се съберат в един отбор 5-6 човека става супер безинтересно . НО все пак тази игра изисква средства и ДИАМАНТИТЕ са час от това . друг е въпроса че така и не намериха начин да направят един платен свят с равни условия за всички Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #874 -: Януари 18, 2015, 21:32:41 »

Абе ти и тука ли се излагаш с глупости, ела малко да те поразвинтя в играта от бой  Grin
Той играе,без да клонира,мултира,ботира и касира...майсторе Grin
Развинтвай си там,в анархията Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #875 -: Януари 19, 2015, 01:49:07 »

Той играе,без да клонира,мултира,ботира и касира...майсторе Grin
Развинтвай си там,в анархията Wink
Ти сериозно ли си мислиш че има разлика.Щото аз не виждам.Поне не и за останалите играчи.Разликата е само за компанията.Мангала си плащата за това което ние правим безплатно.Защото вероятно си забравил,но тази игра навремето се рекламираше като безплатна.И се издържаше от рекламните банери,а по късно и от реклама във фейса.Ние си играем безплатната версия.Ти и другите вечно недоволни,може да правите компания на иранеца,че то без пълнеж като вас играта не е интересна и скоро ще му омръзне. Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #876 -: Януари 19, 2015, 06:37:55 »

Ти сериозно ли си мислиш че има разлика.Щото аз не виждам.Поне не и за останалите играчи.Разликата е само за компанията.Мангала си плащата за това което ние правим безплатно.Защото вероятно си забравил,но тази игра навремето се рекламираше като безплатна.И се издържаше от рекламните банери,а по късно и от реклама във фейса.Ние си играем безплатната версия.Ти и другите вечно недоволни,може да правите компания на иранеца,че то без пълнеж като вас играта не е интересна и скоро ще му омръзне. Grin Grin Grin

опитал си да "сипеш" нещо за вечеря ,ама не се е получило - гладни си легнахме. Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #877 -: Януари 19, 2015, 07:15:17 »

опитал си да "сипеш" нещо за вечеря ,ама не се е получило - гладни си легнахме. Grin Grin Grin
Направих справка.На село бият злоядите прасета с кофата по главата.Затова вземи си изяш закуската.  Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #878 -: Януари 19, 2015, 09:19:42 »

Направих справка.На село бият злоядите прасета с кофата по главата.Затова вземи си изяш закуската.  Grin
Ей за това сте "злояди" у ваше село - прасе бие ли се, пък още повече по главата?  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #879 -: Януари 19, 2015, 10:33:56 »

И все пак темата е за 177 свят .... а отворковците и В*ня която не еднократно са споменавала че тази игра не може да се спечели от един човек.... да ми коментират 
http://clip2net.com/s/3aBY2rU
http://clip2net.com/s/3aBY4ju
http://clip2net.com/s/3aBY6Qc

Мн ми е интересно как такъв индивид може да бъде спрян отговора е само един $$$ $$$ $$$  поне а до тогава ще следим в колко модерна сграда работи екипа на ИО  Grin
А с ингилизина каква е случката, че съюзът му никакъв го няма?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #880 -: Януари 19, 2015, 11:01:09 »

А с ингилизина каква е случката, че съюзът му никакъв го няма?
ингилизина  Huh?? кои ?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #881 -: Януари 19, 2015, 11:57:43 »

ингилизина  Huh?? кои ?
вторият по нетни с 66кк
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #882 -: Януари 19, 2015, 12:25:36 »

вторият по нетни с 66кк
И той като иранеца упорито дава луди пари в таверната с цел да спечели от томболата единия взема 500. 000 .000  другия  600 000 000 млн злато по 1,2 пъти на ден поне ..иди ги стигни  *crazy*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #883 -: Януари 19, 2015, 12:27:26 »

И той като иранеца упорито дава луди пари в таверната с цел да спечели от томболата единия взема 500. 000 .000  другия  600 000 000 млн злато по 1,2 пъти на ден поне ..иди ги стигни  *crazy*

Стига си мрънкал -отивай да тичаш на стадиона  Grin Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #884 -: Януари 19, 2015, 12:37:56 »

Стига си мрънкал -отивай да тичаш на стадиона  Grin Grin

за твое сведение това го направих преди 2 часа.... ама понеже издаваш инфо от феис  Grin Grin се чудя дали да не постна ти как правиш перфектна форма  Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!