Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:59:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178811 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #735 -: Декември 24, 2014, 12:31:10 »

алкохолът и свинското не прощават  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #736 -: Декември 24, 2014, 14:01:08 »

Мдаааааа .... По Коледа стават чудеса .... Преди доста време аз споделих кои са ТОП 3 съюзите които не признават мъжка дума ....
на 3-та позиция както казах е ДЕВИЛ - наблюдения над тях от БГ 17 + 177 )
2 - ро място КРЕАТОРС БГ18 + 177
1 - во място ТОКСИК БГ 18 + 177
Та за мен те винаги са олицитворявали имено това . Завист , неспособност , недостатъчен ресурс за диаманти , гарнирано с това да Вземат злато на ВСЯКА цена ( или някакви виртуални медали ) .

Мога да кажа че в ерата е БГ 17 когато играх , МОНТАНА ми бяха опоненти и колкото и да сме се карали с тях винаги са оставали добро в мен впечетлението че , момчетата играят МЪЖКИ и че си гонят техните цели . Ето защо те не са ми били никога - АНТИОПАТИЧНИ - опоненти - ДА , но дразнители не .

О понеже това е пост за честа и доблестта именно заради това ми е странно колко много са активни всякакви - ПЕРНАТИ ( без значение къде е ударението ) дето се дуят , а именно те са най-добрият пример : КАК НЕ СЕ ИГРАЕ И.О.

И понеже може да няма разбрали още : МОЯТА ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ Е ДА НАПРАВЯ ТАКА , НИКОГА , НИКОГА СЛУЧАЙНИ ХОРА ДА НЕ ПОПАДАТ СРЕД ТЕЗИ 3 СЪЮЗА . ЗАЩОТО ТАМ ЩЕ СЕ НАУЧАТ НА НАЙ-НЕПРАВИЛНАТА ИГРА !!!!

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #737 -: Декември 24, 2014, 14:38:36 »

Мдаааааа .... По Коледа стават чудеса .... Преди доста време аз споделих кои са ТОП 3 съюзите които не признават мъжка дума ....
на 3-та позиция както казах е ДЕВИЛ - наблюдения над тях от БГ 17 + 177 )
2 - ро място КРЕАТОРС БГ18 + 177
1 - во място ТОКСИК БГ 18 + 177
Та за мен те винаги са олицитворявали имено това . Завист , неспособност , недостатъчен ресурс за диаманти , гарнирано с това да Вземат злато на ВСЯКА цена ( или някакви виртуални медали ) .

Мога да кажа че в ерата е БГ 17 когато играх , МОНТАНА ми бяха опоненти и колкото и да сме се карали с тях винаги са оставали добро в мен впечетлението че , момчетата играят МЪЖКИ и че си гонят техните цели . Ето защо те не са ми били никога - АНТИОПАТИЧНИ - опоненти - ДА , но дразнители не .

О понеже това е пост за честа и доблестта именно заради това ми е странно колко много са активни всякакви - ПЕРНАТИ ( без значение къде е ударението ) дето се дуят , а именно те са най-добрият пример : КАК НЕ СЕ ИГРАЕ И.О.

И понеже може да няма разбрали още : МОЯТА ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ Е ДА НАПРАВЯ ТАКА , НИКОГА , НИКОГА СЛУЧАЙНИ ХОРА ДА НЕ ПОПАДАТ СРЕД ТЕЗИ 3 СЪЮЗА . ЗАЩОТО ТАМ ЩЕ СЕ НАУЧАТ НА НАЙ-НЕПРАВИЛНАТА ИГРА !!!!


Монтана не спазихме уговорка миналата ера, така че вече не се числим към "доблестните". Вече бяхме без титулярния си лидер и половината  играчи, които създадоха този съюз в 6-цата. Девил играха половин ера срещу нас и без да се борят за нищо, просто да ни натирят и го направиха, толкоз.
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 14:44:13 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #738 -: Декември 24, 2014, 14:40:18 »

Юрий кажи от къде минаваш да спра да те поздравя докато тичаш на някъде Grin


и три грама охлюви да не забравиш да сложиш докато пазиш случайните хора от нас  *hahaha*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #739 -: Декември 24, 2014, 14:44:58 »

И да си пиеш хапченцата редовно,че днес май си забравил.В твоя случай:преди и след всяко хранене.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #740 -: Декември 24, 2014, 14:48:47 »

Мдаааааа .... По Коледа стават чудеса .... Преди доста време аз споделих кои са ТОП 3 съюзите които не признават мъжка дума ....
на 3-та позиция както казах е ДЕВИЛ - наблюдения над тях от БГ 17 + 177 )
2 - ро място КРЕАТОРС БГ18 + 177
1 - во място ТОКСИК БГ 18 + 177
Та за мен те винаги са олицитворявали имено това . Завист , неспособност , недостатъчен ресурс за диаманти , гарнирано с това да Вземат злато на ВСЯКА цена ( или някакви виртуални медали ) .

Мога да кажа че в ерата е БГ 17 когато играх , МОНТАНА ми бяха опоненти и колкото и да сме се карали с тях винаги са оставали добро в мен впечетлението че , момчетата играят МЪЖКИ и че си гонят техните цели . Ето защо те не са ми били никога - АНТИОПАТИЧНИ - опоненти - ДА , но дразнители не .

О понеже това е пост за честа и доблестта именно заради това ми е странно колко много са активни всякакви - ПЕРНАТИ ( без значение къде е ударението ) дето се дуят , а именно те са най-добрият пример : КАК НЕ СЕ ИГРАЕ И.О.

И понеже може да няма разбрали още : МОЯТА ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ Е ДА НАПРАВЯ ТАКА , НИКОГА , НИКОГА СЛУЧАЙНИ ХОРА ДА НЕ ПОПАДАТ СРЕД ТЕЗИ 3 СЪЮЗА . ЗАЩОТО ТАМ ЩЕ СЕ НАУЧАТ НА НАЙ-НЕПРАВИЛНАТА ИГРА !!!!



Пак се изказваш по теми, които не разбираш и използваш думички, които просто ти звучат добре, а нямаш представа какво означават.
Имаш си мнение и колкото и да си ненормален, имаш право на такова. Моето мнение за теб не е никак положително, така че твоето за мен и съюза ми няма никакво значение.
Тази ера в Токсик се борихме точно за обратното на това, което казваш - не искахме медал на всяка цена, но си го заслужихме. Това което искахме беше освен нас и съюза с който играхме рамо до рамо да има медал и той ще има.
Нямам представа ти къде си в цялата картинка.. Лидер на кой неориентиран съюз си този път и с колко акаунта си въртял интриги цяла ера. Не ме и интересува..
В тази тема си като развален грамофон, повтаряш едно и също след всеки втори пост. Виждаме, че имаш нужда от внимание, няма нужда да ни го показваш постоянно.

И да те питам, защо след като така не ни харесваш, искаше да дойдеш при нас в свят 191?

Хайде, Весели празници на останалите, а ти върви да си изпиеш хапчетата.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #741 -: Декември 24, 2014, 15:40:06 »

Darkov, защо използваш вербални обиди срещу HSinclair? Неприятно ми е?
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 15:54:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #742 -: Декември 24, 2014, 15:44:21 »

Darkov, защо използваш вербални обиди срещу HSinclair?

Има ли друг начин да му обясня какъв е? Няма да пиша есе, той не заслужава толкова усилие, по-лесно е да му го кажа директно.  Smiley
Получава каквото заслужава.

А защо трябва да се обяснявам?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #743 -: Декември 24, 2014, 15:54:49 »

Ами защото ми е неприятно да го обиждаш. Има друг начин естествено - намираш го и му го казваш лице в лице, както сам каза-директно.
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 15:59:36 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #744 -: Декември 24, 2014, 16:05:31 »

Пак се изказваш по теми, които не разбираш и използваш думички, които просто ти звучат добре, а нямаш представа какво означават.
Имаш си мнение и колкото и да си ненормален, имаш право на такова. Моето мнение за теб не е никак положително, така че твоето за мен и съюза ми няма никакво значение.
Тази ера в Токсик се борихме точно за обратното на това, което казваш - не искахме медал на всяка цена, но си го заслужихме. Това което искахме беше освен нас и съюза с който играхме рамо до рамо да има медал и той ще има.
Нямам представа ти къде си в цялата картинка.. Лидер на кой неориентиран съюз си този път и с колко акаунта си въртял интриги цяла ера. Не ме и интересува..
В тази тема си като развален грамофон, повтаряш едно и също след всеки втори пост. Виждаме, че имаш нужда от внимание, няма нужда да ни го показваш постоянно.

И да те питам, защо след като така не ни харесваш, искаше да дойдеш при нас в свят 191?

Хайде, Весели празници на останалите, а ти върви да си изпиеш хапчетата.

Оф и ти ли Huh? Много странно защо именно твоят съюз се превърна в нарицателно за Лицемерие и Подлост ? Ами истината се казва НЕЛКА ... Всяка история за токсик започва така :И НЕЛКА завидя и реши с интриги да направи ..... Жалко е че Креаторите се вързаха на акъла ви и се подкрепяте тук таме , но път това показа и че те са супер завистливи . Така че като цяло вие сте си лика прилика . И ме радвате защото си вярвате че изобщо правите някаква игра . Дори и в смотаният БГ 18 . 2-те най-жалки ери е историята на И.О. 6 - са били в БГ18 и то с участитето на вашите 2 съюза ..... а то вие на международна не можахте да направите нищо Smiley Smiley Smiley .... Модераторс  ;D ;D ;D ;D . На Лазо и на Неговит отбор повече няма какво да отговарям освен едно . Надявам се поне 1 ера извън БГ 18 да изкарат без да са в МОД през половината време .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #745 -: Декември 24, 2014, 16:08:40 »

Ами защото ми е неприятно да го обиждаш. Има друг начин естествено - намираш го и му го казваш лице в лице, както сам каза-директно.
Да неприятно е. Това беше целта.

да го търся опреледно е повече усилие.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #746 -: Декември 24, 2014, 16:10:31 »

Да неприятно е. Това беше целта.

да го търся опреледно е повече усилие.

Твърдиш господине,че целта ти е да ми е неприятно и некомфортно? Поясни моля те?
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 16:22:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #747 -: Декември 24, 2014, 16:14:14 »

Казваш че целта ти е да ми е неприятно и некомфортно на мен ли? Поясни моля те?

ти не ме интерсуваш. ако ти е станало неприятно от разговор между други 2ма, това е изцяло твой проблем. аз да не съм ти майка?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #748 -: Декември 24, 2014, 16:16:07 »

Не обиждай майка ми с подобни сравнения!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #749 -: Декември 24, 2014, 16:17:52 »

Не обиждай майка ми с подобни сравнения!!!
*hihi*

ок
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!