Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:17:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179120 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #645 -: Декември 18, 2014, 12:15:24 »

Eulsivex - гледам, че се опитваш да спираш хората да пишат във форума, хаха... То някой трябваше да спре един мъжки хомо сапиенс с обратна ориентация да си сложи инструмента в предното отверстие на един женски хомо сапиенс с... нагласа да си легне с всичко мъжко?, та да не се пръкваш на планетата - ама нейсе.

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #646 -: Декември 18, 2014, 12:43:43 »

Господин Заек . Понеже вие отворихте темата много ви моля да направите една корекция . Хора който не са участвали в 177 и не са пряко свързани с Историята да бъдат помолени да спрат с Постовете си за други светове и ери . И ако има нещо което да казват то нека да пишат за това КОГА и КОЙ съюз е нарушил дадената мъжка дума . Така всеки ще добие представа кои са ПЕКАНИ и КОИ са ЛИЦЕМЕРИ ( субективно разбира се ) .

Благодаря много
Забрави да дадеш и условията : Да са ходили в казарма и да знаят как се цеди сок от магданоз  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #647 -: Декември 18, 2014, 12:52:50 »

Eulsivex - гледам, че се опитваш да спираш хората да пишат във форума, хаха... То някой трябваше да спре един мъжки хомо сапиенс с обратна ориентация да си сложи инструмента в предното отверстие на един женски хомо сапиенс с... нагласа да си легне с всичко мъжко?, та да не се пръкваш на планетата - ама нейсе.




Това докато беше Изоставена ИМПЕРИЯ ли го измисли ? Че доколкото помня май така си изкара цяла ЕРА  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .Симпатяга . Вдигай шортите и бегай на резервната скамейка при другите каси . Като се отвори тема " КАК ДА ИГРАЕМ ОФАНЗИВНО ДОКАТО СМЕ ЗАЛЯЗВАЩА И ИЗОСТАВЕНА ИМПЕРИЯ " тогава ще  почерпя от познанията ти  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #648 -: Декември 18, 2014, 12:55:21 »

Забрави да дадеш и условията : Да са ходили в казарма и да знаят как се цеди сок от магданоз  Grin


Теб не те познава и не бих желал и да те коментирам . Скучен си  *SEARCH*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #649 -: Декември 18, 2014, 12:57:04 »


Това докато беше Изоставена ИМПЕРИЯ ли го измисли ? Че доколкото помня май така си изкара цяла ЕРА  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .Симпатяга . Вдигай шортите и бегай на резервната скамейка при другите каси . Като се отвори тема " КАК ДА ИГРАЕМ ОФАНЗИВНО ДОКАТО СМЕ ЗАЛЯЗВАЩА И ИЗОСТАВЕНА ИМПЕРИЯ " тогава ще  почерпя от познанията ти  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

Измислих го, да, имах си бая време без империя за мислене. Като някой спре да играе на петия ден, с медал и без изгубена БИТКА в защита (със съседите си тренирахме генерали по провинциите, та все пак имах някакви) не се брои много Smiley Ти, като безработен келеш, как се чувстваш Smiley
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #650 -: Декември 18, 2014, 12:59:09 »

Юрий земи спри да се излагаш вече Smiley

Ходи сади кедрови ядки. Цъкай си клас боец.Запиши се на курсове по приложна простотия прави нещо което ти идва отръки Grin
Това че се слагаш на хората от Киип не те прави някой...ти си и ще си останеш господин никой.
Никой не те познава (освен мен  Wink )
Никой не знае в кой съюз играеш
Никой не знае че те има на картата в който и свят да играеш.
Продължаваш да си никой и с глупостите и измислиците който пишеш тук във форума.
Спри се  не вярвам да си чак толкова изпаднал та да си готов на каквото и да само и само някой да ти обърне внимание Smiley
Всички намерихме някаква обща тема.Който и да се е карал намериха начин да си кажат по една добра дума само ти остана да се плюнчиш и да лаеш...
И не търси подкрепа от Дарков.Съвсем на скоро плюеше и по него и по съюза му сега разбираш че има някакви разногласия и веднага почваш да мяукаш за да намериш нова тема за дразнене.
Излагаш се безмерно човече !Спри се...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #651 -: Декември 18, 2014, 13:07:24 »

Юрий земи спри да се излагаш вече Smiley

Ходи сади кедрови ядки. Цъкай си клас боец.Запиши се на курсове по приложна простотия прави нещо което ти идва отръки Grin
Това че се слагаш на хората от Киип не те прави някой...ти си и ще си останеш господин никой.
Никой не те познава (освен мен  Wink )
Никой не знае в кой съюз играеш
Никой не знае че те има на картата в който и свят да играеш.
Продължаваш да си никой и с глупостите и измислиците който пишеш тук във форума.
Спри се  не вярвам да си чак толкова изпаднал та да си готов на каквото и да само и само някой да ти обърне внимание Smiley
Всички намерихме някаква обща тема.Който и да се е карал намериха начин да си кажат по една добра дума само ти остана да се плюнчиш и да лаеш...
И не търси подкрепа от Дарков.Съвсем на скоро плюеше и по него и по съюза му сега разбираш че има някакви разногласия и веднага почваш да мяукаш за да намериш нова тема за дразнене.
Излагаш се безмерно човече !Спри се...



Пич не знам какво да ти кажа на тези глупости ... По-голямо излагане от вас няма .... Над половината съюз в МОД , ЛИДЕР в МОД ... Безсилие . Това сте вие . Неможаторите . Искате да сте някой , но няма как . Показахте го на международно ниво . Каталунеца дойде и ви помогна да си вдигнете администрацията за да влезете повече хора . Вие не спряхте да го обиждате . Защо за Дебелоочие и безочие имате . Какъв морал . Изобщо как не ви е срам да пишете в темата тук . Искаше да сваляш " пакт за не нападение"  заради пост и какво стана - Моднаха те . Нали си играч бре ...Защо не изкара цялата ера ? Изпокрихте се като мишки . Такива като теб като ми казват че не струвам ми правят комплимент . Интриги , Злоба , Завист и накрая МОД или Изоставени империи ... Неможаторите
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #652 -: Декември 18, 2014, 13:26:12 »


С Каталунеца сме в прекрасни отношения.Не търси подкрепа и от него.Не разбираш ли че си сам ?
Кой ме е моднал ?На мен армия не ми е хващал никой в 177.Какви постове ?Какви глупости пишеш пак бе човек?
Оставям те да си пишеш.Знам че си перко ама ти на истина си заживял в някакъв твой свят...Само за справка да знаеш.Там навън има един реален свят.Извън болното ти въображение.И там нещата са доста по различни от това което се случва в главата ти.



Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #653 -: Декември 18, 2014, 13:26:59 »

Поздрави за всички МЪЖКИ МОМЧЕТА с който съм играл , без значение дали сме били в един отбор или опоненти .
https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #654 -: Декември 18, 2014, 13:31:34 »

С Каталунеца сме в прекрасни отношения.Не търси подкрепа и от него.Не разбираш ли че си сам ?
Кой ме е моднал ?На мен армия не ми е хващал никой в 177.Какви постове ?Какви глупости пишеш пак бе човек?
Оставям те да си пишеш.Знам че си перко ама ти на истина си заживял в някакъв твой свят...Само за справка да знаеш.Там навън има един реален свят.Извън болното ти въображение.И там нещата са доста по различни от това което се случва в главата ти.





http://prntscr.com/5i5pk4 - това е което мога да ти кажа за реалният свят . И ако не са ти хващали армия що изкара в МОД ? Модераторите .... Малеееее виж какво хубаво име за вашият отбор .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #655 -: Декември 18, 2014, 13:36:16 »

http://prntscr.com/5i5pk4 - това е което мога да ти кажа за реалният свят . И ако не са ти хващали армия що изкара в МОД ? Модераторите .... Малеееее виж какво хубаво име за вашият отбор .

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10299950_745113098873499_7713320344857841040_n.jpg?oh=175dc271f71e22cffec0f6be9b00b45e&oe=550F20FF&__gda__=1430779541_97407ac11c50a03321b3639e64a11b90

Ето ти нещо от реалния свят, директно из фейсбука ми. Жал ми е за теб, ако онази снимка е реалния ти свят. Смисъл кофти е като колата ти струва по-малко от телефона ми, нали Wink

Но искам да те запитам нещо много сериозно. Какво обичаш повече, да те унижават или да те ласкаят? Реторика, един тип. Можеш да не ми отговаряш. Присъствието ти в тази тема е своеобразен отговор.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 13:38:43 от creative6 » Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #656 -: Декември 18, 2014, 13:41:30 »

HowardJones преди 6 минути
Лазо, защо му пишеш на този, много е вероятно това да му е единственото поле за изява и да е девствен
HowardJones преди 5 минути
Оставете го на самозадоволяване сам да се мъчи. Той е Злетак абсолютен  или трябва да напиша това там .
HowardJones преди 2 минути
Ти си го виждал, ти знаеш как изглежда. Ние само предполагаме колко е смешен. Достатъчно с този комплексар. Ако форума го прави щастлив - ТО НЕКА ГО ПРАВИ ЩАСТЛИВ и не пречете на това нищожеството да се изхвърля където само може - форума.

Давай -eulsivex  ТИ СИ! ХВЪРЛЯЙ!  Wink
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 13:43:10 от HJ » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #657 -: Декември 18, 2014, 13:48:05 »

HowardJones преди 6 минути
Лазо, защо му пишеш на този, много е вероятно това да му е единственото поле за изява и да е девствен
HowardJones преди 5 минути
Оставете го на самозадоволяване сам да се мъчи. Той е Злетак абсолютен  или трябва да напиша това там .
HowardJones преди 2 минути
Ти си го виждал, ти знаеш как изглежда. Ние само предполагаме колко е смешен. Достатъчно с този комплексар. Ако форума го прави щастлив - ТО НЕКА ГО ПРАВИ ЩАСТЛИВ и не пречете на това нищожеството да се изхвърля където само може - форума.

Давай -eulsivex  ТИ СИ! ХВЪРЛЯЙ!  Wink

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Още един модератор  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Да се чуди човек защо не бяхте толкова активни докато играехме в 177 .... Единият каса ( със снимка на скъп автомобил , който вдига колкото телефона му ) , другият Модирал след 1 месец игра ?!?!?!?! Направо вие ме убивате от смях  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  Ама нека де че да ви знаят хората що за стока сте ...давайте смело излагайте се .... МОДЕРАТОРС
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #658 -: Декември 18, 2014, 17:51:16 »

 Рецепта за ябълков пай (за мъже)
1. Вземете от хладилника 10 яйца, оставете седемте здрави на масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по внимателни.
2. Вземете голяма купа, разбийте в ръба й яйцата и изсипете тяхното съдържимо в купата.
3. Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете внимателни.
4. И така, имаме 5 жълтъка в купата.
5. Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците... Сега разбивайте.
6. Измийте си лицето, шията ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.
7. И тъй, сега имаме в купата 2 разбити жълтъка, колкото и са ни необходими за пая.
8. Сега облепете стените и прозорците на кухнята с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани...
9. Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама, изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.
10. След като се убедите, че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.
11. Вземете душ.
12. Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.
13. Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете, че са ни необходими 2 ябълки, така, че в процеса на приготвянето може да изядете само половината, така че обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.
14. Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.
15. Разбърквайте отново с миксера, измийте хладилника, защото, ако засъхне се мие трудно.
16. Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.
17. Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.
18. Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете прозорците и фурната.

След всичко преживяно идете в близката кръчма.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #659 -: Декември 18, 2014, 18:50:29 »

 
Забрави да дадеш и условията : Да са ходили в казарма и да знаят как се цеди сок от магданоз  Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

p.p. В казармата и да са стреляли,не само сапунки да са правили и то като стари войници Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!