Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:37:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #540 -: Декември 17, 2014, 17:55:35 »

тебе с каталуница накрая ще дойда  да ви намажа с  лубриканта  Grin Grin Grin Grin Grin та да на заобичате  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Оригинален  Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #541 -: Декември 17, 2014, 17:58:01 »

Предавам се изяжте се сега ви е паднало  Huh?
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #542 -: Декември 17, 2014, 18:00:45 »

Предавам се изяжте се сега ви е паднало  Huh?

А как хубаво се разбираха едно време Smiley
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #543 -: Декември 17, 2014, 18:02:38 »

А как хубаво се разбираха едно време Smiley

мдам хубави времена бяха ,,,,,ама някой се помислиха голямото добро утро  Cry
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #544 -: Декември 17, 2014, 18:05:06 »

мдам хубави времена бяха ,,,,,ама някой се помислиха голямото добро утро  Cry

Е личните ви проблеми не знам, ама бяхте опасна комбинация двамата Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #545 -: Декември 17, 2014, 18:05:55 »


1во с JORSCII ме удари 1 единствен път докато нямах армия,а след това стана изоставена империя
2ро с Eulsivex след като бутнахте HowardJones те модирах и се разрева че ти бутам колония
3то с 3ят профил който не му помня името Лазо и Макс те направиха смешен с тежки,а ти беше с елит

Извод:НАПУСНИ темата и ИГРАТА да не тровиш поне другите с твоите квалификации кой къв бил и тнт.И англииски НЕ СЕ ПИШЕ с 2ве ИИ,а с ИЙ

От казаното от това тук ти признаваш следното
1- во ял си бой от мен докъто не беше в Креаторс и понеже си никой да играеш сам си потърсил закрила на голям съюз Wink .
2- ро Значи на мен който бях 1 М нето ми стискаше и имах топки да скоча на играч с 5М нето . И въпреки че съм знаел че вие ще ми отмъстите съм бил достатъчно ангажирам към - МЪЖКАТА СИ ДУМА ДАДЕНА НА ЕМО и съм удържал на нея . Ти все пак беше един от 8- човека които ме нападнахте едновременно и въпреки това успях да взема медал от Лексито  Wink . Така че е нормално да си загубя армията . С което още веднъж доказваш че съм се държал мъжки . Wink
3- то Макс никога не ме е нападал бяха Острието + Лазо ... Което доказва още веднъж теорията ми че порди факта че бях единственият профил с Елити в съюза си , си давах цялата армия за да пази замъка . Което ме прави и префектен отборен играч . Че дори и под непрекъснати атаки аз съм си вършил съюзните задължения .

Когато ти господин МОДАРАН ТОКИНГ .... някога останеш сам срещу 1 съюз и въпреки това продължиш да играеш .... Можеш да говориш по темата Мъжество . МЕЖДУ другото и сегашнАта ера която приключих ИГРАХ САМ , СКАЧАХ НА ТОП 5 СЪЮЗИТЕ И ВЪПРЕКИ ТОВА ЗА 3 СЕДМИЦИ ВЛЕЗНАХ В ТОП 20 ПО ВОЕННИ Wink . ( и за инфо светът не е БГ Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #546 -: Декември 17, 2014, 18:08:00 »

Е личните ви проблеми не знам, ама бяхте опасна комбинация двамата Grin

Бяхме .... сега той е мн добър а ние мн слаби и не сме му на нивото  Cry Cry
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #547 -: Декември 17, 2014, 18:09:05 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #548 -: Декември 17, 2014, 18:11:22 »

От казаното от това тук ти признаваш следното
1- во ял си бой от мен докъто не беше в Креаторс и понеже си никой да играеш сам си потърсил закрила на голям съюз Wink .
2- ро Значи на мен който бях 1 М нето ми стискаше и имах топки да скоча на играч с 5М нето . И въпреки че съм знаел че вие ще ми отмъстите съм бил достатъчно ангажирам към - МЪЖКАТА СИ ДУМА ДАДЕНА НА ЕМО и съм удържал на нея . Ти все пак беше един от 8- човека които ме нападнахте едновременно и въпреки това успях да взема медал от Лексито  Wink . Така че е нормално да си загубя армията . С което още веднъж доказваш че съм се държал мъжки . Wink
3- то Макс никога не ме е нападал бяха Острието + Лазо ... Което доказва още веднъж теорията ми че порди факта че бях единственият профил с Елити в съюза си , си давах цялата армия за да пази замъка . Което ме прави и префектен отборен играч . Че дори и под непрекъснати атаки аз съм си вършил съюзните задължения .

Когато ти господин МОДАРАН ТОКИНГ .... някога останеш сам срещу 1 съюз и въпреки това продължиш да играеш .... Можеш да говориш по темата Мъжество . МЕЖДУ другото и сегашнАта ера която приключих ИГРАХ САМ , СКАЧАХ НА ТОП 5 СЪЮЗИТЕ И ВЪПРЕКИ ТОВА ЗА 3 СЕДМИЦИ ВЛЕЗНАХ В ТОП 20 ПО ВОЕННИ Wink . ( и за инфо светът не е БГ Wink .

1во в Креаторс съм от създаването му неуки,а преди това част от съюзът бяхме в ХУНИ
2ро тогава не беше 1М нето,но както и да е..минало заминало
3то тук може и да съм се объркал за играчите,но ТИ СИ ТОТАЛ ЩЕТА в ГЛАВАТА
4то дори и модиран не излезнах 3.5 седмици от топ20 на ВТ

Извод ТИ СИ НИКОЙ...и за разлика от теб много хора в играта ме уважават защото си държа на думата,а не плюя без причина като теб.И другото което е НАУЧИ се да пишеш правилно Smiley
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #549 -: Декември 17, 2014, 18:12:18 »

Бяхме .... сега той е мн добър а ние мн слаби и не сме му на нивото  Cry Cry

 *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Активен

Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #550 -: Декември 17, 2014, 18:12:35 »

Лазо остави ги да си говорят,времето ще покаже  Cool
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #551 -: Декември 17, 2014, 18:15:27 »

Краси помниш ли eulsivex Grin

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #552 -: Декември 17, 2014, 18:16:28 »

тебе с каталуница накрая ще дойда  да ви намажа с  лубриканта  Grin Grin Grin Grin Grin та да на заобичате  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Истината е че КАТАЛУНИЦА ... може и да не е най-добрият играч , но за мен момчето когато е решило да играе дава всичко за отбора . И лично на вас не ви прави чест да го обиждате при положение че за да дойдете в 177 ви помогна да вдигнете администрацията . Сещаш ли се . А ако на мен човек като него ми каже че съм го разочаровал ще се замисля дълбоко дали не се държа тъпо .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #553 -: Декември 17, 2014, 18:17:26 »

Краси помниш ли eulsivex Grin


Не не го помня,кой беше той ??  Embarrassed
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #554 -: Декември 17, 2014, 18:18:21 »

Истината е че КАТАЛУНИЦА ... може и да не е най-добрият играч , но за мен момчето когато е решило да играе дава всичко за отбора . И лично на вас не ви прави чест да го обиждате при положение че за да дойдете в 177 ви помогна да вдигнете администрацията . Сещаш ли се . А ако на мен човек като него ми каже че съм го разочаровал ще се замисля дълбоко дали не се държа тъпо .
Кой на кого и как помогнал не се помни..... важни са само военните точки имаш ли ги значи си добър нямаш ли ги не си Smiley а как си ги постигнал е без значение  Wink
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!