Imperia Online България  
Април 16, 2024, 18:59:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178983 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #420 -: Ноември 29, 2014, 13:50:21 »

Едно му признавам на Мартин знае как да направи интересна тема.... винаги когато страстите се уталожат се намира някой кото да върне коментарите тук  Grin
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #421 -: Ноември 29, 2014, 13:55:59 »

Това също има своите минуси, както повечето знаят   *ok*
Когато съм бил в 6 часов беше пълно мъчение  Cry...
Сега положението не е толкова трагично, ако изключим скриптовете  *stop* Аз да те изпитам, не може по този начин  Grin
Приготви ли учебниците за училище, че стана време  *ok* ?
Относно обидите - като беше навън те чух много добре  Wink
Как не те е срам да питаш!!!
Скочи в храстите, вдигаше шум и не ми позволи да отхапя от локума   *hahaha*
бре ,бре, бре  не ми се занимава с учители затова ще си мълча, а ти си лай явно съм ти изял нещо поне кажи къде че не се сещам?  явно правиш четки на девил  и сега ще ги молиш , затова ли ме питаш на лично къде играят ?
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 14:22:41 от милен » Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #422 -: Ноември 29, 2014, 15:58:23 »

бре ,бре, бре  не ми се занимава с учители затова ще си мълча, а ти си лай явно съм ти изял нещо поне кажи къде че не се сещам?  явно правиш четки на девил  и сега ще ги молиш , затова ли ме питаш на лично къде играят ?
Аз не моля никой, защото другите молят мен  Grin
Не си изял нищо, просто малко бъзик няма да се отрази зле на тоя форум  Smiley
Питам, защото имам лични причини, които не вярвам да са толкова важни за теб  Wink
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 16:03:38 от mariqn.antonov33 » Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #423 -: Ноември 29, 2014, 18:08:10 »

Обширна тема.Много ви се смях.Чекери/аларми за атаки/ има още преди да се родят 5 и 6.Много лесно се елиминират.Особено в тия две версии в които често времето за атака е 20мин.Атаки на иди-ела нон стоп.Няма нормален човек който да остави чекера включен ако му пищи денонощно.Освен това с мечовете се свиква и покрай фалшивите атаки лесно може да се вкара и реална.Така  игралеца с чекера  гърми.На тия които превъзнасят девилите и ги смятат за велики бойци мога да кажа само едно- *hahaha* *hahaha* *hahaha* Елементарни методи за следене на атаките не знаят.Съотвенто не могат да се предпазят от такова.Изправени срещу противник с равностойна армия и прилични познания нямат шанс.
и това го знаем само дет не ни се занимава по наи различни причини
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #424 -: Ноември 29, 2014, 21:21:08 »

Обширна тема.Много ви се смях.Чекери/аларми за атаки/ има още преди да се родят 5 и 6.Много лесно се елиминират.Особено в тия две версии в които често времето за атака е 20мин.Атаки на иди-ела нон стоп.Няма нормален човек който да остави чекера включен ако му пищи денонощно.Освен това с мечовете се свиква и покрай фалшивите атаки лесно може да се вкара и реална.Така  игралеца с чекера  гърми.На тия които превъзнасят девилите и ги смятат за велики бойци мога да кажа само едно- *hahaha* *hahaha* *hahaha* Елементарни методи за следене на атаките не знаят.Съотвенто не могат да се предпазят от такова.Изправени срещу противник с равностойна армия и прилични познания нямат шанс.

Противниците трябва да са двама или трима, не повече. Защото девилите нападат на рояци. Мравчиците са силни, когато са заедно.
Активен

-Naughtyred
Retired.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #425 -: Ноември 29, 2014, 22:23:20 »

Ами всеки себе уважаващ се съюз напада така.Едни му викат рояци,други товарна композиция-важното е че е съюзен начин на игра. Всеки за себе си видяхме докъде води на Световното Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #426 -: Ноември 29, 2014, 22:23:42 »

Едно му признавам на Мартин знае как да направи интересна тема.... винаги когато страстите се уталожат се намира някой кото да върне коментарите тук  Grin

Нали за това е форумът, нека се забавляваме  Grin

Юрий, дай менюто за днес, че се чудя какво да вечерям, бре ?  Sad Grin
Активен

mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #427 -: Ноември 30, 2014, 00:12:22 »

Нали за това е форумът, нека се забавляваме  Grin

Юрий, дай менюто за днес, че се чудя какво да вечерям, бре ?  Sad Grin
Извинете, но вече е затворено, опитайте по-късно.  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #428 -: Ноември 30, 2014, 00:44:15 »

Ясно...  Sad Пак ще се задоволя с чай от куркума и екстракт от речен репей..  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #429 -: Ноември 30, 2014, 22:19:11 »


Абе пич ето за това ти казвам като не си запознат не говори . Но сега ще ти го повторя . Девелите бяха поканени за да вършат черната работа - пазенето на замъците . Нито един от хората на Кеер не му се занимаваше да седи посред нощ и да бди . Кеер даваха армия и ресурс бдението се полагаше на Девил . Както ти го казаха ВИНАГИ ИМА НУЖДА ОТ ОБСЛУЖВАЩ ПЕРСОНАЛ . И понеже те не си знаеха мястото бяха натирени . Тогава се наложи Кеер да си вземат ерата сами . Милен , Каталунеца ,  Жоро , Марти , Емо и почти всички от Кеер .  Дори и аз малко се включих в   даването на дежурства ( искам да кажа че това че съм седял една вечер и съм правил компания на Милен не ме прави победител и пълноценен помагач . Аз просто го разсейвах да не заспи Smiley Smiley Smiley ) . Та принципно ако се изключи онази подла постъпка с профила на Калитко , Девила като цяло не предложи игра а просто дойдоха и се размазаха . Румънеца както казах и както всички бих го подтвърдили , направи доста по добри влизания и по-смислени опита . Принципно едва ли някой е приел сериозно Девил като заплаха . Но Девил доказаха на всички БГ отбори че неможе да им се разчита и че завистта е Много силно застъпена в характерите им . Ето защо Ицо КАИЛ ми направи силно впечетление . Това момче не спря да се раздава до края , не се занимаваше с интриги и сплетни . Не случайно издуха Максимилян по военни за 1 седмица и подгони Радо . Това е . Ако има някой който според мен от тях си струва като играч ( говоря комплексно ) това е именно той . Аз лично не бях разочарован от Девил защото си ги знаех какви са повейковци и че не струват ( 1 1/2 ера от БГ 17 - пулен смях и там  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ) . Ето затова когато стана скандала с Креаторс аз се застъпих за Креаторс а не за тях . Въпреки че и 2 та съюза не са стока . Много комплексирани и маловажни като играчи . както се казва - АМАТьРИ . А относно офертата ти да се състезават 2 та съюза е несериозна . Ти Трабант с БМВ .... на една линия ли слагаш ?
Нелепици не ми се четат.Много ми са за днес.Първата част на коментара ти е безумна-прави ви жалки.
2рата част е наченки на лицемерие с арогантност
Завършваш с евтин пример,бягайки от отговора
Извод:10 на 10 Ще ви размажат,а ти изобщо няма да си от тези 10 Wink

п.п. Не съживявай тази тема повече,писа достатъчно Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #430 -: Ноември 30, 2014, 22:26:10 »

Какво е менюто за вечеря днес ?  Grin Wink
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #431 -: Ноември 30, 2014, 22:39:34 »

Какво е менюто за вечеря днес ?  Grin Wink
нещо с броколи ще да е... с 250 грама броколи по-точно  Grin
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 22:45:55 от gogata2013 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #432 -: Ноември 30, 2014, 22:44:13 »

Да не ви изненада само с някой сок от маракуя 30 грама и салата от виетнамски кълнове три броя +основно панирана медуза по Гибралтарски Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #433 -: Ноември 30, 2014, 22:49:35 »

Може, може. Аз ръфам една ябълка и се надявам г-н eulsivex по -скоро да разкаже за менюто за вечеря.
Ако прави се**, пак ще остана гладен...  Grin Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #434 -: Ноември 30, 2014, 23:45:52 »

Закривай бе страшилище неземно.Да не съм луд да дойда при теб да ме спукаш от бой.
Ти си силен,от типа:Кой ще се бие с мен? --Аз--Кой ще се бие с нас двамата? Grin

Водния не ми е никакъв,даже винаги е бил враг,но той ви взе половината ери бе-бегай от тука че е смешно.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!