Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:05:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179155 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #390 -: Ноември 28, 2014, 22:30:11 »

Предложих ви го и по-рано.Като и двата съюза сте толкова добри,съберете се по 10 човека в нова ераХ4.Не гонете реалми а се бийте докрая един с друг.Да видим кои са по-големите бойци.Аз обещавам да организирам залози...в офиса на Марто Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #391 -: Ноември 28, 2014, 23:04:12 »

Предложих ви го и по-рано.Като и двата съюза сте толкова добри,съберете се по 10 човека в нова ераХ4.Не гонете реалми а се бийте докрая един с друг.Да видим кои са по-големите бойци.Аз обещавам да организирам залози...в офиса на Марто Grin
там е работата че кееп не играе за воини а за реалми докъто при девил е обратното играят на воини и накрая ако някои ги помоли играят за реалм както казаха . е аз нямах идея че трябва да им се молим ,мислех че каталунеца се е разбрал с тях да сме един съюз което си е моя и не само моя грешка а на целия ми съюз а може би и тяхна че така са свикнали да им се молят а ние не го направихме.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #392 -: Ноември 28, 2014, 23:17:28 »

Отказ?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #393 -: Ноември 29, 2014, 00:02:02 »

Отказ?
отказ на какво ,аз не съм тук да се доказвам на някого .никога не съм казвал че са слаби играчи точно обратното е те са тези които си позволяват да ни третират като такива .може и да са по добри незнам но  всички от кееп знаем как играят те с аларми и скриптове а ние с реални пари (а да имаше и бъг които беше и за тях ) кое е позволено и кое не го оставям на вас . още преди тая ера мислех да спра за известно време с играта и никои неможе да ме накара да играя па ако ще и да ме има за каквото иска
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #394 -: Ноември 29, 2014, 00:03:28 »

Те девилите 10 души нямат  Grin Милен се опита да ти обясни, че съюза ни завладява ери, рядко прави войни. Много сме големи за останалите съюзи и си знаем интереса. Малко хора трупат военни точки и гонят армии, но какво значение има това като ерата винаги приключва 48 часа след като е започнал реалма.
Активен

-Naughtyred
Retired.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #395 -: Ноември 29, 2014, 00:16:35 »

Не мога да си обясня,защо тогава изобщо сте поискали помощ от Девил след като сте толкова добри и реалма ви е като сутрешно кафе.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #396 -: Ноември 29, 2014, 00:24:53 »

Не мога да си обясня,защо тогава изобщо сте поискали помощ от Девил след като сте толкова добри и реалма ви е като сутрешно кафе.
аз дори незнаех че ще играят като отделен съюз ,за тези неща питай каталунеца .говоря с ицо в момента и го питах защо .казва така уговорката беше още преди да започне ерата  и ние си държим на думата ,а аз знаех само че сме 1 уж понеже почнах и по късно ерата и незнам подробности
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 00:32:57 от милен » Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #397 -: Ноември 29, 2014, 00:55:11 »

свят 191 румънеца и аз каталунеца беше на работа и зает с организацията на 177 питай го даже се поскарахме   Wink свят 177 аз и ицо взехме замъче когато вие искахте да освободим всички и да нямаме нито 1 .накрая доидохте вие с ултиматом "не пипаите съюзната армия ние ще се оправяме " и се оправяхте с помоща на ицо взехте централен много много лесно след като тои им намали армията на половина дори и като се разби в тях след това пак с него заедно взехте централен . унгарците се предадоха сами . след което ноелия се самозабрави тъкмо беше утихнало първото и изказване по наш адрес " некадърници и дрислйовци" и го натърти отново  и отново и оттам нямаше кои да я защити след като радо и отвърна освен девил .........сърди се на себе си накрая и радо ви засече щот по твои думи "не може" ицо също ви засече ,жоро ви доподложи а този дето е некадърник бях аз моите закъсняха  с 2 сек радваите се 1 атака нямаше да победите Smiley


Касо   никога не съм казала на някой  дрисльо не си измисляй...........  много сте велики  като сте повечко  писари  я  ходи у  лево  и се съобразявай как лъжеш  .каса  с каса  такава
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #398 -: Ноември 29, 2014, 01:00:12 »


Касо   никога не съм казала на някой  дрисльо не си измисляй...........  много сте велики  като сте повечко  писари  я  ходи у  лево  и се съобразявай как лъжеш  .каса  с каса  такава
които не познава ноелия да се запознае с нея ето такава си е и после се чуди що никои не я уважава .
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #399 -: Ноември 29, 2014, 01:01:26 »

Милен ли    си   ,къв си не те знам   едва ли ще те   знам  ти  единствено   може   да мълчиш  защото   ако  някой тук си позволява  да  пуска  скайп  дискусии  аз няма да го направя  ,но  пич замълчи  и престани да  плюеш  защото   ще отворя една тема с целия   скайп  и ще  изпаднете в умоомрачение  как  просите  помощ  ,как  ви взимат замъци  и как какво да правите  на празни замъци  сте ми ясни да ти ги взе евела   на пълни  .............Huh?Huh?  седя  и  се криеше като  мишка  ълчи и не пиши повече   за нас  щото ми писна от вашите простоти  да видя кой  крив кой прав  излагате се вече   не  ви ли писна  къде  във форума  видя аз да те обиждам  бе  тъпанар.................... писна ми вече от теб ,маршала  е ясен той  е пубер  нема къде да си изтиска пъпките  ,сърбят го пише тук  от злоба  ама  ти  стегни се и млъкни
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #400 -: Ноември 29, 2014, 01:07:55 »

Милен ли    си   ,къв си не те знам   едва ли ще те   знам  ти  единствено   може   да мълчиш  защото   ако  някой тук си позволява  да  пуска  скайп  дискусии  аз няма да го направя  ,но  пич замълчи  и престани да  плюеш  защото   ще отворя една тема с целия   скайп  и ще  изпаднете в умоомрачение  как  просите  помощ  ,как  ви взимат замъци  и как какво да правите  на празни замъци  сте ми ясни да ти ги взе евела   на пълни  .............Huh?Huh?  седя  и  се криеше като  мишка  ълчи и не пиши повече   за нас  щото ми писна от вашите простоти  да видя кой  крив кой прав  излагате се вече   не  ви ли писна  къде  във форума  видя аз да те обиждам  бе  тъпанар.................... писна ми вече от теб ,маршала  е ясен той  е пубер  нема къде да си изтиска пъпките  ,сърбят го пише тук  от злоба  ама  ти  стегни се и млъкни
да ти мълча на обидите ли ок но всеки знае кои е виновен само ти не го разбра и не се и спираш . ТИ СИ ВИНОВНАТА ЗА СКАНДАЛИТЕ
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #401 -: Ноември 29, 2014, 01:10:11 »

Я прегледй   дискусиите   и виж пак  кой  е виновен  ....................................
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #402 -: Ноември 29, 2014, 01:12:23 »

Въобще  за  пубера няма да се извинявам   той  ме засегна на трибуната  като ми каза да мълча  там е  ясна работат  ,но  с лидера  съм се скарала   заради личното му отношения  към играч на девил  и личните им  отношения  знаеш за какво говоря  аз тогава не бях на ясно  но застанах зад играча   ни  да ти покажа  ли дискусията Huh?Huh?Huh?Huh???Много е лесно всички  да обвиняват някой  ама никой да не види истината  лидера ви  направи цялата помия  .................Да  ти кажа  ли защо?Huh???
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #403 -: Ноември 29, 2014, 01:30:27 »

Въобще  за  пубера няма да се извинявам   той  ме засегна на трибуната  като ми каза да мълча  там е  ясна работат  ,но  с лидера  съм се скарала   заради личното му отношения  към играч на девил  и личните им  отношения  знаеш за какво говоря  аз тогава не бях на ясно  но застанах зад играча   ни  да ти покажа  ли дискусията Huh?Huh?Huh?Huh???Много е лесно всички  да обвиняват някой  ама никой да не види истината  лидера ви  направи цялата помия  .................Да  ти кажа  ли защо?Huh???
АКО така обиждаш всички играчи много ясно че и слабаците нема да те искат па ако ще и наи добрата да си в което силно се съмнявам . и да каса съм не ми се играе от доста време зает съм ходя и на работа но все пак помагам без да изисквам за разлика от теб и 20мил нето стигнах а ти 10 неможа. всички ни обиди още когато румънеца ни взе централен отричаш ли ? в скаип не в форума, а твоита прословута силна ръка  са обидите с които не постигна нищо и няма да постигнеш никога .http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=73820.0 не ти виждам името тук
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 03:20:41 от милен » Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #404 -: Ноември 29, 2014, 03:50:17 »

Я прегледй   дискусиите   и виж пак  кой  е виновен  ....................................
да ти отвърна и на това щот помня няма какво да ровя твоя играч наско напусна дискусията в скаип щот нещо не беше на неговата след това лидера ни писа "на ... ми е" което ти се нае да защитаваш и много ми се ще да извадиш някъде където аз се моля за нещо .остави няма да намериш щот си мълчах през цялото време и ви гледах сеира
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!