Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:25:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178717 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #300 -: Ноември 25, 2014, 21:11:28 »

eulsivex жал ми е за теб Smiley
Ти на истина имаш някакъв сериозен проблем.Как пък нещо нормално не каза ей така за разнообразие ?


Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #301 -: Ноември 25, 2014, 21:14:14 »


Няма да спра , няма да спра да ви плюя докато не кажете едно - Извиняваме се , на всички Българи за неадекватното ни поведение в 177 . хайде поне един да го кажа . Поне един да каже като МЪЖ това - извинявай - не на мен на ВСИЧКИ БГ та в 177 .
Виж сега.По принцип хубавите ери имат и хубав спам и хубава тема,нищо че има малко пипер.Винаги обаче има по някой мн надъхан спуснат луноход.Честито.

Какви извинения търсиш не знам.Всички които чопнахте от бъга и чопнахте диаманти за запушване на устата трябва да се извините.КУПИХА ВИ-това дано го разбереш. Аре марш и твори пак.

Марто,какво стана с бъга,ти ли даде идеята за диамантите? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #302 -: Ноември 25, 2014, 21:16:21 »

http://vbox7.com/play:9e8c90d8
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #303 -: Ноември 25, 2014, 21:18:15 »

И пак за не разбралите .... Доиграх си ерата с малкият профил ( само не ми казвай че ти не играеш с няколко Wink )  ... гледах и немеех от това как един човек ви прави да изглеждате жалки . Ама нали ти беше повелителката на жезъла на ЛАЗО  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
кой профил дето го биех ли  Grin Grin
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #304 -: Ноември 25, 2014, 21:21:57 »

И още нещо някога и някъде дано се засечем пак Smiley
Само че този път ще говорим по време на ерата а не след нея.Едно вярно нещо няма в това което си изписал.Измисляш си глупост след глупост но понеже е във форума няма кой да те надприказва.Никой нито от Кееп нито от Девил говори нещата който ти казваш.Никой не те подкрепя.Ама ти лееш ли лееш гадост и зараза.Вече не е и забавно жалко е...Говорих с почти всички с който се драхме цяла ера.Стигали сме и до крайности.Но накрая всеки намери по една добра дума да каже.Респект браво било квото било.Само ти дето никой не знаеше че те има на картата нямаш спирачки...Вземи си прочети всички постове който си набълвал.Имаш нужда от лекар момче!
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #305 -: Ноември 25, 2014, 21:24:40 »

А стига с тоя бъг бре ... ставате жалки и смешни ... той само за КЕЕР ли беше ? Стига си оправдавайте завистта и злобата с бъг . Кажете завиждаме на КЕЕР че са толкова добри , че където отидат ( мислих да напиша идат , но викам Ваня да не го хване за грешка и се поправих ) вие им дишате прахта . А стига сте търсили оправдани е кажете защо се изложихте толкова много в 177 . ?
Стига този бъг викаш.
Като стига,дигай гащите и утре пак.

Сериозно те съветвам да оставиш темата да умре и да не пишеш повече.Каталунеца май го направи,направете го всички.
Кошмарна е.

Само Марто да напише последен  за диамантите и да заключва Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #306 -: Ноември 25, 2014, 21:38:16 »

И пак за не разбралите .... Доиграх си ерата с малкият профил ( само не ми казвай че ти не играеш с няколко Wink )  ... гледах и немеех от това как един човек ви прави да изглеждате жалки . Ама нали ти беше повелителката на жезъла на ЛАЗО  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Лазо е бил в мод, по негови си причини, а не се е крил под друг профил. Сам си прецени кое е по-мъжкото, г-н Велики Лидерю Wink
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #307 -: Ноември 25, 2014, 21:48:46 »

Ех как по навик лъскаш жезъла , давай , давай така се става държанка - Успех  *COURTESY*

Много ме забавлявате тази вечер във форума, трябва да започна да влизам по-често.  *hahaha* 
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #308 -: Ноември 25, 2014, 21:51:07 »

Сега ще ти кажа едно нещо , дано и другите да го разберат .... Аз нямаше и дума да кажа , ако не беше 1-вият пост на Лазо . Но понеже те Креаторс винаги са били подли към хора и играчи , който могат да играят , но са сами . Те са номер 1 когато са по слаби или да бягат в мод или да бягат в нето или да се скатават докато не станат по-силни , след това нападат , но не 1 в 1 ( предполагам го разбра от коментарите ) а поне 3 - ма . Сега тази ера ги разпраха от бой и седнаха да ревът за какво ли не . Аз когато съм ял бой от техният съюз да сам писал по форомите ? Не . Но когато предатели и лицемери като КРЕАТОРС , ДЕВИЛ , ТОКСИК - започнат да говорят за чест .... няма да се спра пред нищо . ИЛИ ще се каже извиняваме се за простотията дето сътворихме или да се заключва темата  . Лично аз в 177 си изкарах супер яко и се скъсах от смях , с бразилци , джабари , румънци и се гордея , че за цяла ера , въпреки ненавистта към Креаторс , не атакувах НИКОЙ . Дори напуснах Кеер заради това че не ми беше приятно ДЕВИЛ да казват : или ТЕ или НИЕ . Това е бе хора .... не го ли разбирате че станахме за срам и за това съм озлобен към вас . Не за играта , не за воените точки и ресурса и диамантите , а за подлостта и лицемерието , за това че не застанахте лице в лице и да кажете ей - дай да се разберем - какво става . Мамка му - говорим един език , делим една територия , един народ сме .... отидохме на международен и прас ..... развяхме си одрисканите гащи .....  *wall* *wall* *wall*
Креаторс казаха каквото имат да казват.Престани да ги обиждаш.Взимали са два пъти реалм,така че заслужават уважение,а не твоите писания.Девил казаха каквото имат да казват.Отличен малоброен съюз със своите плюсове и минуси,но доказани добермани.Не си им в класата,видно е.Не се засягай,престани и тях да обиждаш.Кийп обаче продължават да говорят(от твое име).Това означава,че или имат нужда от още доказване(а е видно че не е така),или ти в момента ги излагаш.
Претендираш за някакъв патриотизъм,а си нямаш идея как изглеждаш отстрани.Заключи си устата,а Марто да заключва темата(след като каже за бъга и диамантите)  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #309 -: Ноември 25, 2014, 22:04:36 »

http://prntscr.com/59rasc до всички новобранци в темата вземете прочетете малко архива вместо да ми се пените тука като воини


каталунеца да ви каже кой кое е
Ей, как сте ме резнали на снимката - точно 23-то по военни бях  в тази ера, беше ми първа в 4-ката  Grin Grin

ПП. И Борето е от Търново, не от Варна  Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #310 -: Ноември 25, 2014, 22:10:35 »

Стеф,аз що реших,че си Мискинин или както там имаше един в челото на класирането Grin
Мне , Мискинина е друг - двамата с Цезар обърнаха с хастара нагоре света.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #311 -: Ноември 25, 2014, 22:11:38 »

Стеф,аз що реших,че си Мискинин или както там имаше един в челото на класирането Grin
Как си помисли че Стефо ще е преди мен  Grin   ...хахаха

Аре малко ШЛ  да се гледа.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #312 -: Ноември 25, 2014, 22:19:42 »

Как си помисли че Стефо ще е преди мен  Grin   ...хахаха

Аре малко ШЛ  да се гледа.
Ами , преди теб бях и поне преди акаунта ти веспасиан, гиди дърто магаре такова   Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #313 -: Ноември 25, 2014, 22:22:40 »


Е то и на теб не ти увря главата , аз не съм от КЕЕР , да имам приятели там ,но аз не съм от КЕЕР и за разлика от теб Играя почти винаги в малки и скромни отбори , където има много сърцати и истински хора , а не такива които са забравили кой е НОМЕР 1 - а това и децата го знаят че това е КЕЕР . Но те нямат нужда от моята адвокатура , те се доказват в играта . А такива Жалки сбирщини като Креаторс и Токсик няма как да ги уважавам . Защото  когато са играли по едно и също време с КЕЕР в една ера и 2 - та отбора бяха КАСИРАНИ . За девил не мога да кажа че са сбирщина . Пичовете играят и се покриват яко ( не че се скатават , а че се наглеждат като профили ) , но Очевадно е че лидерката и е леко лицемерна и двулична . Това е . Ти питай за диамантите , аз ще питам за ПРЕДАТЕЛСТВОТО И ЛИЦЕМЕРИЕТО Smiley .


Еulsivex ти неграмотнико неден КРЕАТОРС КОГА СЕ ПОЯВИХА НЕ ТЪПАНАР,ТА ВИКАШ ЧЕ СМЕ БИЛИ КАСИРАНИ В ЕРА2 НЕ КЪСОПАМЕТНИКО...КАТО ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ СЪЮЗА ПОЧНАХМЕ В КРАЯ НА ЕРА2 В ХУНИ И ПОСЛЕ СЕ МАХНАХМЕ ОТ ТАМ В ЕЛА3 И СЕ СЪБРАХМЕ...ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ОБИДИТЕ НО ВЕЧЕ ТОЯ ПАЛЯЧО ПОЧВА ДА ДРАЗНИ АДСКИ МНОГО И КАТО СИ ТАКЪВ МОРАЛИСТ СЕ ПОГЛЕДНИ СЕБЕ СИ И ОГАВА ПЛЮЙ
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #314 -: Ноември 25, 2014, 22:24:20 »

А бе момко eulsivex,колко съюза си виждал ти в тази игра за да даваш определения за това кой е номер 1 и кой ПИ 3,14?

Аз ти залагам 1000 диаманта че Девил ще смажат Кийп 10 на 10 човека.Те обаче са избрали да играят така 7-8 човека.Така им е интересно така си играят.Кой си ти че не се спря да определяш кой какъв е.Досаждаш.Щом Кийп изгониха Каталунеца,който не е спрял да пише за тях теми,оди,балади,явно и те са се побъркали Grin Не че не се случва във почти всеки съюз.
Последно. В6 изобщо не е критерий за сила в ИО. Това е надплащане,далеч от думата надигравене.
Стига ти толкова. Има мачове.

п.п. Стефо на снимката съм с друг Grin  Веспасиан беше ферма неква смешна в друга ера Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!