Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:05:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178734 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #150 -: Ноември 24, 2014, 19:57:50 »

никога няма да излъжа защото съм мъжкар не п........като каталуница. както си казах и за акауните на девелите и там влизах да ги гледам
ЛЕЛЕ голямо гледане е било мн хубо си ги гледал за това ли загубихте войните и за това ли даде медал на Наско  *rose*

хем ги гледаш хем отиваш да дадеш медал  Grin Grin Grin
 
МАНИ  *hahaha*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #151 -: Ноември 24, 2014, 20:03:09 »

Кееп развалиха отношения с нас.Кееп развалиха отношения с Девил.Свестни хора има и в трите съюза.Лошото е че има и черни овце.Та от там идва и проблема.Лично за нас държа да го кажа.Ние не дойдохме да се бием с Кееп!След като Ицо ме покани дойдохме да играем с вас.Никой не каза федерация сме и с Девилите.Не се закачайте с тях.За какво ни е да се набутваме с международен свят ако не разчитахме на гръб от Кееп ?И след като се оказа че ние сме били просто един от вариантите за съюзници ни стана обидно.Реално ако не бяха Девилите щяхме да ви разпердушиним всичките малки профили.И обратното ако не бяхте вие щяхме много да изтормозим Девилите с Димов.Ама на стана квото стана.В играта за медалите никога не сме си и мислели да се бъркаме.Спрете с караниците вече.Нещата се виждат в играта не в форума.Ние нашия урок си го научихме.Дано и вие си научите вашите...
Паисий Хилендарски  е прав само за едно.Не ни е мястото в международен свят!
И понеже пак много се изкривиха нещата.Кееп станаха първи.Това е!Другото е лирика.
Честито на победителите.Ерата приключи спрете се !
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #152 -: Ноември 24, 2014, 20:03:11 »

винаги съм играл с този герой. а тази снимка ми я прати каталунеца защото си имахме закачка с дедо и бях сложил друг
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #153 -: Ноември 24, 2014, 20:12:13 »

Лазо, сигурно си наясно, но нека да го кажа все пак - Кийп също нямахме НИКАКВИ намерения да се бием с българи в международен свят. Федката с вас я махнахме по ултимативното настояване на Ноелия и Аква. "Или с тях, или с нас!" - това ни заявиха.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #154 -: Ноември 24, 2014, 20:29:16 »

Takа да кажа и аз моето мнение,не че е от значение....Помиите който станаха в въпросният 177 свят можем само ние Българите да ги направим...Ерата свърши класирания по нетни и военни точки ясни.Победителите са ясни също..кой кво направил си понесе последствията...стига с тези обвинения кой направил това кой не направил онова...Пък вие си драскайте....Девилите лично за мен може и да ги наричате както искате но са мн добри бойци от който научих бая неща дори и когато ме биеха(никога не съм ял толкова бой както от Аква и Елегия)..Другото което е от
Ноулти-Радо съм останал с добри впечатления,както и още няколко човека от Кийп,макар да се млатихме....
Максимус-Ники поне за мен е един от малкото хора,който са на ТИ с играта без диаманти и не е от форумните драскачи
Лазо- Невероятен лидер и мъжкар който винаги е държал на думата си до последно
HJ-Ванчето Невероятна мадама която се изправяше на крака дори и като е биеха респект за което от мен
а колкото до Каталунеца не го познавам,ама от тези писания да нападаш човек който си наричал приятелю е МЕРЗАВСКО

Така че със здраве и се кефете на "Златните медали" и се мислете за велики

 Lips Sealed

NO ONE LIKES US CREATORS WE DONT CARE!
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 20:42:54 от Apuyc1912 » Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #155 -: Ноември 24, 2014, 21:14:04 »

Лазо имено това се опитвам да ти обясня и аз .... Когато стана 1 вият скандал с Девелите и вас .... Когато видях че махат федката с вас поради арогантноста от страна на Девил . Аз станах и казах . Аз излизам от КЕЕР . Когато мога и с каквото мога ще ви помагам ( ако изобщо имате нужда ) , но аз няма да си плюя на името заради една игра . Тогава ти писах и исках ПАКТ с вас . И Именно заради това ме заболя че ти и твоите хора постъпихте подло спрямо МЕН . Аз заложих на вас , но и вие ме предадохте . Сега разбираш ли колко е тъпо и грозно цялото поведение в играта ? Максимилян ... дори нападаше един от моите който беше занулил всичко и си беше оставил 750 балиси в 8-цата само и само да му вземем 3к веони въпреки че той губеше 5к .... да ми беше казал че е толкова на зор за 2-3 к да му сложа в една провинция 15к гвардееца и да мине на полева и да ги вземе тези 3 к ....

когато стана всичко това с кееп аз казах играта свърши бой всичко наред няма пакт с никой и махнах пактовете.лазар няма нищо общо с това той спря да играе влизаше от време на преме
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #156 -: Ноември 24, 2014, 21:21:51 »


Сега ще ти кажа нещо - НИКИ - Когато намери снимката в нета ( тя е плакат в един платен сайт , затова и не е популярна ) и я линкнах в трибуната на КЕЕР казах че ако беше пич щях да ти я подаря ( аз тогава наглеждах и урталана ) . Малко след това видях снимката на профилът ти и попитах кой ти я е дал . Думите които ми каза КАТАЛУНЕЦА бяха : АЗ - ТОЙ Е ПРИЯТЕЛЧЕ , НЕКА СЕ КЕФИ . Сега ти сам си отговори Как стана така че от Приятелче - Каталунеца се обърна и те разпра от бой . Дали той е виновен или ти .

снимката я има навсякъде и след малко ще ти покажа. каталунеца никога не ме е разпрал и никога няма да може. напротив аз можех да го откажа от играта защото ми беше близо и когато аз вече се биех той копаше картофи. казах на целия съюз че ми е приятел и няма да го нападам. веднъж го нападна само и то на базик защо си пишехме разни работи в този момент не е било в гръб


ето ти док, http://prntscr.com/59pq30
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 21:25:08 от mahimus » Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #157 -: Ноември 24, 2014, 21:24:33 »


снимката я има навсякъде и след малко ще ти покажа. каталунеца никога не ме е разпрал и никога няма да може. напротив аз можех да го откажа от играта защото ми беше близо и когато аз вече се биех той копаше картофи. казах на целия съюз че ми е приятел и няма да го нападам. веднъж го нападна само и то на базик защо си пишехме разни работи в този момент не е било в гръб
ОК ОК ние 4 поредни ери вземаме златото понеже не можем да играем... хубо че са креаторс живи и здрави Wink за 6г не се е намерил играч който да ме откаже ... не мисля че играч каса ще е 1-вия Smiley  ама и вие четете играта като дявола евангелието /... Cry
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #158 -: Ноември 24, 2014, 21:26:35 »

ОК ОК ние 4 поредни ери вземаме златото понеже не можем да играем... хубо че са креаторс живи и здрави Wink за 6г не се е намерил играч който да ме откаже ... не мисля че играч каса ще е 1-вия Smiley  ама и вие четете играта като дявола евангелието /... Cry
като вземате ти да не пикаеш олио / точно ти ги взе/
кажи къде ще играеш и ще ти покажа
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #159 -: Ноември 24, 2014, 21:27:52 »

кажи къде ще играеш и ще ти покажа
ся съм пас след нова година ще играя Smiley ама се съмнявам,че ще си ми в обхват Smiley по скоро ще се помолиш да вземеш профила на димов  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #160 -: Ноември 24, 2014, 21:28:51 »

До 2015-а година, доста от Кийп няма да играем никъде. Smiley Дерзайте. Предстоят празници и всеки уважаващ себе си човек, ще предпочита да седне на маса
с приятели, да се повесели и да обърне внимание на жената до себе си. Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #161 -: Ноември 24, 2014, 21:31:07 »

До 2015-а година, доста от Кийп няма да играем никъде. Smiley Дерзайте. Предстоят празници и всеки уважаващ себе си човек, ще предпочита да седне на маса
с приятели, да се повесели и да обърне внимание на жената до себе си. Smiley
Кви жени кви 5 лева ? на тях им дай военни точки те ако им кажеш че на коледа или на нова година ще могат да вземат военни точки от някой ще седят по 24/7 да дебнат  Grin
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #162 -: Ноември 24, 2014, 21:34:22 »

Ами не вечеряте, защото сте заети да четете 11 страници с безмислени спорове Wink

Мъдрецо, който аз лично не познавам, а така ти харесва да ме хулиш, подкрепям идеята за ера с ограничено количество диаманти, но това никога няма да се осъществи. За разлика от играчите, админите вечерят.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #163 -: Ноември 24, 2014, 21:34:32 »

Кви жени кви 5 лева ? на тях им дай военни точки те ако им кажеш че на коледа или на нова година ще могат да вземат военни точки от някой ще седят по 24/7 да дебнат  Grin


Да, вярно е това  Grin Всеки с разбиранията си. Аз предпочитам да наблегна на продукцията, че за това съм се потил 2 дни  Grin
ПС: Мислете къде да се съберем и да се почерпим за успеха.  Grin  Wink
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #164 -: Ноември 24, 2014, 21:36:34 »


Да, вярно е това  Grin Всеки с разбиранията си. Аз предпочитам да наблегна на продукцията, че за това съм се потил 2 дни  Grin
Мръсник как може ти да ядеш и да пиеш за победата а болните мозъци да умират от яд ти нямаш сърце.... я бързо да отнемеш златните медали на Киип и да ги дадеш на креаторс :Д
абе понеже нелка се обади най накрая не се крие инкогнито ... и тя се облажи от бъга ама за нея няма хули... защо ли ... а да играете с нея  *ok*
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!