Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:58:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178725 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #105 -: Ноември 24, 2014, 18:04:00 »

Ще лъжеш, че са ви били сейв армиите, когато ги гледам по провките всеки ден и се размотавахте от време на време.  *pardon*
Активен

-Naughtyred
Retired.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #106 -: Ноември 24, 2014, 18:08:19 »

 Здравейте и от мен  Wink
Гледам тука някакви дискусии се оформили за 177-ми международен? По-курвенска ера аз не съм играл никога. А съм в ИО почти от самото й създаване. Евала правя на Ноелия -трябва да си огън жена, за да разиграваш цял съюз като Девил Бг и да го подчиняваш на личните си капризи и ненадминато его.
Няколко неща по същество:
- никога никой от Кийп Калм не е твърдял , че са най-великите играчи в ИО. Подобна самооценка може да се отнесе в много по-голяма степен за някои от Девил. Хората наистина играят добре - спор няма. Но това не им дава право на надменно и високомерно отношение към играчи и съюзи, които също се справят прилично, нали?
- за диамантите - аз също съм против тяхното въвеждане. преди беше много по-добре - премиум и 10-часов и толкова. ТОГАВА можеше да се измери кой е играч и кой не. Въпреки, че и тогава имаше чекери. Впрочем, Ноелия - защо не махнете чекерите, като сте толкова добри играчи? Ей тъй - да пробвате?  Wink но има хора с много диаманти, които са гола вода като играчи - ярък пример е Каручката   Old.School . нямаш право, обаче, да наречеш някого слаб играч само защото играе с диаманти - това си е пълна комплексарщина.
- за бъга при смяната на времето - да, отрази се на развитието на няколко акаунта и на съюза ни. също както и при Криейтърс. никой не го е отричал
- за обслужващия персонал - от преди старта на ерата в 177-ми уговорката беше следната: Кийп Калм играят за реалма, развиват икономика. А Девил водят войни и после идват за вземането на замъци и за златните медали. Ние от Кийп си изпълнихме необходимото - дарихме предостатъчно армии, за да се вземат замъците. Лидерът ни разби диамантените румънски акаунти. И румънците просто се предадоха. ТОВА е РЕАЛНОСТТА. Майсторите от Девил вземаха практически изоставени замъци с армията на Кийп Калм. Но почти веднага с идването им при нас започнаха заяжданията на Ноелия - първо с лидера ни, а после и с друг играч. на единия сигурно завидя за диамантите и маршалския жезъл, а на другия - само за жезъла? тя си знае. но НИКОЙ от нас не се е държал надменно - това са пълни глупости.
- и последно - за саботажите спрямо Кийп Калм след напускането на Девилите. Да влезеш и да започнеш да спираш строежите на кр.10, да трошиш ресурса до нула, да хакнеш мейла на свой приятел, за да ти минат атаките към негов замък - това беше пълно ПАДЕНИЕ! Гнус ме е само като си помисля, че някой може да се докаже по такъв един начин какъв играч е! Жалка картинка, чак ми стана обидно за този човек! Но - когато се оставиш една жена да те прави на маймуна всичко може да се очаква.
Надявам се, че сега Ноелия се чувства много щастлива и с захранено его  Smiley Огън жена е това, казвам ви! Горко му на оня, когото държи в ръчичките си и когото побърква в името на капризите и повредената от критическата възраст психика.
И, понеже не пиша често тук - да завърша с едно предложение към админите. Направете една ера без диаманти бе, хора. Вход в ерата с диаманти за 200 лв. на човек, примерно - но после никакви други диаманти. И нека там да се види кой е играч и кой е полски свирач  Smiley И ако може - тия с чекерите да се блокират. Ако не може - раздайте на всички по един чекер!  Grin
Поздрави - бай ви  Klute_1
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #107 -: Ноември 24, 2014, 18:09:36 »

хахах  нещо   си се объркал    по провките    са  били   някви колички  и  мобнати армии   част  от конете ,  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Не наричай хората лъжци  като   не  може  да се обсновеш  или да  покажеш доказателство [:-} [:-} [:-}
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #108 -: Ноември 24, 2014, 18:10:20 »

Лъжеш, ма! Не ми искай снимки, а спри.
Активен

-Naughtyred
Retired.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #109 -: Ноември 24, 2014, 18:12:28 »

Много реване много нещо. Ей сега ще ви обясня на всички, които ревете за какво ли не.
1. От 21 съюз ДЕВИЛ го нямаше!!! На 21 се качихме на една вила в планината и на 23 се прибрахме.
2. Интернет ако може да се нарече така имахме на втория етаж на вилата на прозореца с флашка ту го има ту го няма 15 мин едвам да отвори и като отвори дотам.
3. Ние си изкарахме много добре напихме се наядохме се и ни беше през... за империята. Руснаци бразилци и т.н. които ги взехме се оправяха кой както и каквото сметне за добре.
4. Кажете на кой акаунт да ви заредя за втори път питам 200 диаманта които съм ви взел и съм ви ощетил от хазната Ви.
5. И последно ще ви кажа ако ние сме "хаквали и мамели" и т.н. акаунтите които твърдите че сме. Дали като ни познавате според вас ако ние бяхме влизали по вашите акаунти нямаше да го направим както трябва. Пример ви давам атаки армии и т.н. кви атаки кви 5 лева. Ако ние сме имали достъп до акаунтите ви и до лидера ви както твърдите свалят се всички от постовете модира се лидера и тогава бой... не някакви простотии влизано не влизано...
6. Само ще ви напомня че много хора нещо ме обвиняват и т.н. Не забравяйте кой ви направи и как станахте този съюз който сте сега...... като се почне от 18 свят, 191 свят ... и от кой се учихте да играете дори и Жоро който е играл с нас много време.

Нямам какво да Ви кажа и ми е все едно вярвате ли не вярвате ли........
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 18:20:48 от night_ranger » Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #110 -: Ноември 24, 2014, 18:16:13 »

С  лидера   ви се скарах защото застанах зад  мой  играч    дадох дължимото му уважение   ,но той  направи скандал  на  Аква  и аз застанах зад него.С другия се скарах защото  като  назначен  командир смятах че работата  ми  не е само да вися по цяла нощ  и да взима   пазя смятам   или  разиграм  симулации за замъците  ами  и да  се грижа за играчите  в  тази  ми мисъл имам предвид ,че    подканих играчите   да  бият  румънците  да  им избиват армиите   и  да им грабят ресурсите   за да нямаме  на края   ко йзнае какви проблеми .Въпросния маршал ми каза   да си затварям устата   и да не приканвам играчите  да   се бият или нещо такова  .При което  се обидих много   от там на сетне нямаше   как да ме спре някой   в ъдеще да не се скарам  с него
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #111 -: Ноември 24, 2014, 18:40:14 »

Абе знаете ли според мен темата беше не това кой ще победи или прочие , а за това защо БГ тата се цепим . И понеже все се цепим ... е за това другите народи все ни го нацепват ..... Ей това е истината .  :evil4: >Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #112 -: Ноември 24, 2014, 18:42:55 »

Да, това бе темата и за това я отворих. Радвам се, че има хора, които забелязват основните неща в встъплението. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #113 -: Ноември 24, 2014, 18:54:24 »

Знаете ли какво предложение имам аз .... Нека да забрави ерата ... нека да забравим различията си и ... абе всичко и нека .... да се отвори една тема " ИСКАМЕ  СВЯТ БЕЗ ДИАМАНТИ " Аз съм ОК примерно да плащам - 20 лева на месец такса ( толкова е таксата за игрите по цял сватя 9,99 € ) да се направи един сват х 4 , и да се дават на месец след като си платиш таксата - 100 диаманта . Ерата е 10 седмици  и ..... ала бала там  ... Там да не може да се плаща за повече диаманти и да се забиват акаунти с Чекери и прочие ...Ако даден играч не си плати таксата .... Се блокира до плащане на такса . Така Играча сам ще си прави сметка тези 100 диаманта за какво ще се ползват ... за Премиум или за .... Модове Smiley . Така всички ще знаме че сме равнопоставени и така всеки от нас ще има резултат благодарение на уменията си . Нека Админите да направят един пробен свят и да поканят : КЕЕР - ДЕВИЛ - КРЕАТОРС - и който си искат и да се пробва дали няма да е по-добре като идея за играта .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #114 -: Ноември 24, 2014, 18:57:19 »

Ноелия, както и да го увърташ - фактите са налице.
А Радо по-добре не го учи какво да прави и как да играе, а? Ако можеш малко да подтиснеш "божествените" изблици на своята индивидуалност?
 Никой ваш играч не е обиждан, за да го защитаваш - това са пълни измишльотини. Вярвай си в тях .- щом така ти изнася и се чувстваш комфортно. И който иска - нека да те следва като кученце. Дет се вика - каквото сам си направи човек никой друг не може да му го направи  Smiley
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #115 -: Ноември 24, 2014, 19:03:35 »

Въпросния маршал ми каза   да си затварям устата   и да не приканвам играчите  да   се бият или нещо такова  .При което  се обидих много   от там на сетне нямаше   как да ме спре някой   в ъдеще да не се скарам  с него

к'ва била работата! Няма какво да ти се обяснявам, ти ако не си се усетила сама.
Активен

-Naughtyred
Retired.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #116 -: Ноември 24, 2014, 19:10:41 »

И  още   нещо да добавя  в  свят 18,питайте великите диамантени  босове кой    им взе реалма  ?....Аква ,аз  помагах от части   и каталунеца.Свят  191   аква  -каталунеца   Свят 191  Румънеца ........Кога  тези велики  мислители   са  виждали замък  и съюзна аримя   та  говорите тук като някви  бабички  .Некадърници  това  са   те  .Некадърници  ама с диманти ....  това прави ли   ги добри играчи?Huh??.Ние които  сме обслужващия  персонал  не търсим  признание  ,но поне нека   се сетят  ,кой  са  всъщност и да си затворят малко  плювалниците  

точно каталунеца ги взе това беше най голямата смешка а аз и другите къде бяхме
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #117 -: Ноември 24, 2014, 19:13:23 »

Радо Моляте спри се .... ти Тях няма да ги промениш ... Принципно доказа че тази ера ти беше най-достойният и последователен в битките . Единственият от Девил който се доближи до теб е КАИЛ и не заради това че е Маршал ... А просто беше супер постоянен . За Чайника там няма какво да се говори за неговите ЛУДИ - ЛУДИ битки . Нека сега да се съберем  всички в една кауза - ПЛАТЕН СВЯТ С ТАКСА , НО ЛИМИТИРАНИ ДИАМАНТИ .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #118 -: Ноември 24, 2014, 19:14:11 »

Шефе не така грубо с ДеЙвил  *freak* *freak* *freak*  .... И Радо е прав за Битките над централен ,  дори и аз който нямам никакъв опит с тях , мога да кажа че по-некадърно размазване не бях виждал от Тяхното . И както казах Румънците направиха доста по правилни битки от тяхната за взимане на Централен . Това видях това коментирам . 

Но тук не става съпроса за това . А защо никой от тях : Креаторс и Дейвилс не се държа мъжки ? Е това искам да знам ? И след като Лазо пита : ЗАЩО - то е добре да си отговори сам : Защо го взеха за каса тази ера . Ваканцуващият клан Креаторс .  *rose* *rose* *rose* *rose*

не се изказвай неподготвен 4 ери в свят 18 и 1 в 177 съм в топ5 по военни каса никога не можете ме направите
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #119 -: Ноември 24, 2014, 19:16:55 »

точно каталунеца ги взе това беше най голямата смешка а аз и другите къде бяхме
Абе каса ... ти при нас никога не си играл със съюзната армия .... скри се и си мишкува ходи си бии каси при креаторс Smiley
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!