Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:33:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #90 -: Ноември 24, 2014, 15:54:54 »

Извинявам се, излъгах. Това ще ми е последния пост Grin
За мастърите на калка забравих да спомена. Малко инфо от кухнята на калма, ама нека пък си се знае, ко? Grin
Единия вика - Влизам, няма ядове и не може да се изстърже после от стените на центъра.
Другия вика - Аз на две от три формации го спирам Димов и подлага като пич. А Димов му иде с двойна армия на неговата. Явно е смятал формацията, дето фалангите му са джедаи Grin Познайте резултата Grin

Че така. Радвай си се на успеха, лай по нас, пък ние си знаем кое как е  *rose*
Активен
observer
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #91 -: Ноември 24, 2014, 16:29:09 »

Някой пак не е разбрал какво е да се играе и печели ера след ера ИО. Ще ви дам част от рецептата Wink Да, в Кийпа на са най-добрите бойци, но пък са най-добрите "мениджъри". Използват умело както своя, така и чуждия ресурс. Вярно има много използвани, употребени и изхвърлени съюзчета, но такъв е живота. Та какво се е закахърил общака (Оли), че Господарите не можели да мъкнат боклука, след като са си взели слуги за тази работа*crazy*. Наеха Девилс (Кийп им плати с диаманти, ресурс, бонуси и шпионаж за войните) да вършат работа. Не че рогатите свършиха нещо значимо. И румънците и унгарците вече бяха толкова отчаяни, че доброволно се предадоха Cool Жалко, че някои помислиха, че на обслужващия персонал се полага нещо. На господарите не им пречи, че слугите си приказват Grin, така че давайте смело, това не променя нищо. Хайде със здраве!
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #92 -: Ноември 24, 2014, 16:59:21 »

 :DКолега   не си спомням   да  съм  взимала   диаманти  нито аз нито екипа  ми  единствено   Аква  взе  200 диаманта  и  пита  на кой да вкара да ги   оправи.Ресурс    не  си спомням да  са  ни давали    и как ли ще го дадат   .Единствено за шпионажа е вярно  и   защо ли не  щом ще  бием  тез  дет ги ........  как  да  ги бием без  шпионаж.Изказваш    се неподготвен  принципно......Относно   обслужващия  персонал ,вярно  е  бяхме такива   в техните очи  и за това  и  не останахме след като са надменни да ни третират като такива  .Ред  им е и им се пада   да ядат много  бой  и провали .  Ти само стой   и гледай  идните ери  колко  ще  им е весело  .От  нас по лоши  има  ,но  те още не го знаят.С  удоволствие   ще  гледаме  мача   и ще хапваме  пуканки .Тази  игра  не е  само диаманти  както съм  казвала и  им го казвам отново  когато се научат да играят   ще  призная ,че  са добри  на сегашния  етап ще продължавам да твърдя ,че са некадърници  и ако не е обслужващия  персонал (както   ти ни наричаш )  ще  лазят по земята ,ще набутват  по  6 к лв за диаманти  (нека  отричат че  са  дали по малко),че и повече  и пак толкова ще си могат Grin Cry
Активен
observer
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #93 -: Ноември 24, 2014, 17:10:18 »

Еее, жалко, не успя провокацията Cry Хайде малко по серт Ноелия, обеща смразяващо кръвта писание след края на ерата)!!! Чакам го, искам го!
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #94 -: Ноември 24, 2014, 17:13:05 »

И  още   нещо да добавя  в  свят 18,питайте великите диамантени  босове кой    им взе реалма  ?....Аква ,аз  помагах от части   и каталунеца.Свят  191   аква  -каталунеца   Свят 191  Румънеца ........Кога  тези велики  мислители   са  виждали замък  и съюзна аримя   та  говорите тук като някви  бабички  .Некадърници  това  са   те  .Некадърници  ама с диманти ....  това прави ли   ги добри играчи?Huh??.Ние които  сме обслужващия  персонал  не търсим  признание  ,но поне нека   се сетят  ,кой  са  всъщност и да си затворят малко  плювалниците  
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #95 -: Ноември 24, 2014, 17:18:12 »

И  още   нещо да добавя  в  свят 18,питайте великите диамантени  босове кой    им взе реалма  ?....Аква ,аз  помагах от части   и каталунеца.Свят  191   аква  -каталунеца   Свят 191  Румънеца ........Кога  тези велики  мислители   са  виждали замък  и съюзна аримя   та  говорите тук като някви  бабички  .Некадърници  това  са   те  .Некадърници  ама с диманти ....  това прави ли   ги добри играчи?Huh??.Ние които  сме обслужващия  персонал  не търсим  признание  ,но поне нека   се сетят  ,кой  са  всъщност и да си затворят малко  плювалниците  
Ина мен не ме месете Smiley и без това Креаторс ме мислят за писател който не може да играе ... недей им разваля фантазиите Smiley  Нека си живеят в бг 18 и да се мислят за ( големи играчи )  а относно тази ера .... ми ако не беше тропата от 1 вия до последния ден целия съюз нямаше да има драми чисто и просто на радо и на другите им писна цяла ера да ги тропаш то човек търпи търпи ама прекали ... заради това стана скандала и девил зад теб киип зад радо и се разцепихме Smiley
Аз никога няма да кажа лоша дума за девил... не 1 път съм го казвал че сте най-добрите както каза оли във сметките седенето по цели нощи това е факт Smiley Кофтито е начина по който искахте да вземете централен .... Cry
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #96 -: Ноември 24, 2014, 17:18:25 »

Без обиди, ако ще си изразявате емоции, то направете го на друго място, но не във форума.  Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #97 -: Ноември 24, 2014, 17:26:12 »

Някой пак не е разбрал какво е да се играе и печели ера след ера ИО. Ще ви дам част от рецептата Wink Да, в Кийпа на са най-добрите бойци, но пък са най-добрите "мениджъри". Използват умело както своя, така и чуждия ресурс. Вярно има много използвани, употребени и изхвърлени съюзчета, но такъв е живота. Та какво се е закахърил общака (Оли), че Господарите не можели да мъкнат боклука, след като са си взели слуги за тази работа*crazy*. Наеха Девилс (Кийп им плати с диаманти, ресурс, бонуси и шпионаж за войните) да вършат работа. Не че рогатите свършиха нещо значимо. И румънците и унгарците вече бяха толкова отчаяни, че доброволно се предадоха Cool Жалко, че някои помислиха, че на обслужващия персонал се полага нещо. На господарите не им пречи, че слугите си приказват Grin, така че давайте смело, това не променя нищо. Хайде със здраве!

Шефе не така грубо с ДеЙвил  *freak* *freak* *freak*  .... И Радо е прав за Битките над централен ,  дори и аз който нямам никакъв опит с тях , мога да кажа че по-некадърно размазване не бях виждал от Тяхното . И както казах Румънците направиха доста по правилни битки от тяхната за взимане на Централен . Това видях това коментирам . 

Но тук не става съпроса за това . А защо никой от тях : Креаторс и Дейвилс не се държа мъжки ? Е това искам да знам ? И след като Лазо пита : ЗАЩО - то е добре да си отговори сам : Защо го взеха за каса тази ера . Ваканцуващият клан Креаторс .  *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #98 -: Ноември 24, 2014, 17:30:35 »

И  още   нещо да добавя  в  свят 18,питайте великите диамантени  босове кой    им взе реалма  ?....Аква ,аз  помагах от части   и каталунеца.Свят  191   аква  -каталунеца   Свят 191  Румънеца ........Кога  тези велики  мислители   са  виждали замък  и съюзна аримя   та  говорите тук като някви  бабички  .Некадърници  това  са   те  .Некадърници  ама с диманти ....  това прави ли   ги добри играчи?Huh??.Ние които  сме обслужващия  персонал  не търсим  признание  ,но поне нека   се сетят  ,кой  са  всъщност и да си затворят малко  плювалниците  

Айде 1-во изтрезней поне за 5 часа и тогава почни да пишеш! Разлика м/у кой и кои явно не правиш... По отношение на съюзните битки - лично ви гледах как пускате 5 атаки по централен и размазвате около 5 000 000 елитни стрели. И понеже явно не можем да играем и не сме сънували за съюзни битки ти показвам снимка на един друг свят, в който лично съм взел 7 замъка, опазил съм ги и съм спечелил 2 златни медала! http://prntscr.com/59n28u
Активен
observer
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #99 -: Ноември 24, 2014, 17:32:34 »

Чакай да помисля, Ноелия! Една година игра, 7 изиграни ери в 4 свята, 6 пъти властелин на реалма, 1 път 3то място, Първо място по нетни, Първо място по военни, Маршал със 17 медала, без загубена война...е сега вече се хваля. И си права, така е, не съм добър играч и затова употребявам "добри играчи", за да си постигна целите! Хайде със здраве!
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #100 -: Ноември 24, 2014, 17:45:10 »

Тук  не писах    да  ми опявате  а да попитам  кога сте ни давали диаманти и ресурс  и от къде на  къде   ще  пищете  такива глупости  .Другото си е мое мнение  изказах го не  ми пука кой какво пише  по този въпрос .Но за  диаманти  и ресурс не съм съгласна  и се засрамете
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #101 -: Ноември 24, 2014, 17:49:19 »

Постовете ти в темата са супер неадекватни.Един път си от Калм,друг път си напуснал,трети път в свой съюз,накрая и ти викаш-Победа Grin

Не те знам и не ми пука кой си ... но понеже темата се чете ще ти кажа следното . Моята ПОБЕДА за тази ера е - Че се доказа че Девил са интриганти + номади + въздухари ... Аз си ги знам от БГ 17 ... сега обаче им се разклати стола и ги видяха всички . Аз го казах и на Водопроводният .... Ще ви гоня навсякъде , че говоря истината за вас , до тогава докато никой не спре да ви вярва . До тогава докато не си смените имената и съюза ... защото никой няма да иска да играе с вас . Всички тук сме егоцентрици и голямата работа , но играта като игра е супер елементарна . ДИАМАНТИ + СВОБОДНО ВРЕМЕ И ЩЕ СИ НОМЕР 1 . Това не е някое лудо MMORPG където се искат топки за да си НОМЕР 1 . Ако някой иска да дойде в офито на Lineage 2 и да ми се докажа . ДА виидим с това его как ще се облечете с бронии + оръжия + накити + умения . Елате там да ми кажете как ще превземете замък който се пази от 5К реални играчи . Елата там да ми покажете , когато нямате Лечител как ще ми убиете БОС и с най-добрият стрелец .... Ето това е игра . И ето за това КЕЕР са номер 1 . Просто създадоха ТИМ  . Запомнете го : ВСИЧКИ ИГРИ БАЗИРАНИ НА СЪЮЗНО НИВО СЕ ИСКА ОТБОР . ИСКАТЕ ИЛИ НЕ ИСКАТЕ НОМЕР ЕДНО СА КЕЕР_CALM . Това е факт .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #102 -: Ноември 24, 2014, 17:50:43 »

Тук  не писах    да  ми опявате  а да попитам  кога сте ни давали диаманти и ресурс  и от къде на  къде   ще  пищете  такива глупости  .Другото си е мое мнение  изказах го не  ми пука кой какво пише  по този въпрос .Но за  диаманти  и ресурс не съм съгласна  и се засрамете

За "пиЩенето на такива глупости" питай Наско кой и колко диаманта взе от хазната ни... По отношение на диамантите, ще ти обърна внимание, че с тях са играли само Ицо, Жоро, Емо и отчасти Милен. Другите имахме по 500 диаманта, които ни бяха дадени от администраторите на играта по повод на нечестното облагодетелстване на 1 конкретен играч (на 6-тия ден от старта анексира терен, който е на играч!?!).
Коментар по отношение на спрените 3 10-ки крепости и изхарчения ресурс в хазната да имаш да казваш нещо? А хакването на акаунта на Жоро 20 сек преди атака?? Нещо да кажеш по отношение на програмите и алармите, които ползвате (т.нар чекери)?
Видяхме ви що за стока сте!
Заради такива фурнаджийски лопати като теб конкретно, доста хора се отказаха от играта, поне в близко бъдеще.
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #103 -: Ноември 24, 2014, 17:56:12 »

Абе   вие нормални  ли  сте бе  хора  ние въобще    не сме били  на  линия   жалко че никой не го разбра  ако бяха толкова умни да видят че сме  2 дни на постоянни сейфове щяха се сетят че ни няма  .Хахахха  без да влизам в подробности  съюз девил   беше на   купон  и съюза беше даден на  Руснаците *hahaha* *hahaha* да се оправят  и на бразилците *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
observer
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #104 -: Ноември 24, 2014, 18:03:22 »

Е каква стана тя, великите пълководци, великите бойци всъщност са се скрили зад гърба на руснаци и бразилци и са оставили те да се опитват да им вземат замък *hahaha*. Евала, научихме ви поне да използвате и вие "обслужващ персонал" *hihi*, а вие да си гледате кефа!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!