Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:10:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178807 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #75 -: Ноември 23, 2014, 12:19:41 »

Аз май няма да мога да вечерям , толкова ще съм уморен от секс , че само правя любов и лягам да спя  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Това трябва целият форум да го знае - знаех си  Wink  Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #76 -: Ноември 23, 2014, 12:52:18 »

Само още нещо да те попитам.Защо докато бяхме с равно нето ми се пишеше приятел и след това (разбира се че не играеш с диаманти) като почна да помпаш стана велик ?Не ми отговаряй знам защо Smiley

Сега го прочетох това .... Лазо ще те върна в ера 3 на БГ 18 - Профилът беше Zagght - играех го аз с един приятел . човека плащаше диамантите аз натисках бутоните и грабех и се биех . ТА тогава когато беше зората на тежките единици аз ти бях тръгнал и ти ми писа че си ОН ... Аз си спрях атаката и се заприказвахме . Та тогава и ти беше доста мил в разговорите с мен , но с времето спрях да се развивам и изоставих профила Изоставен изоставане бях изкарал Елитна армия ( без паладини ) .... а вие още се биехте като гламави с тежки . Та питам и аз защо бе Лазо , защо вече не бяхме приятели тогава  *hihi* *hihi* *hihi* . Сега надявам се да си вземеш поуки и да разбереш , че каквото повикало такова се обадило . И я кажи пред всички тук как се изложи в тази ера 177 - как ме попита след като имахме "" мъжка дума "" за пакт на ненападение , как ме попита - ПОСТА С КАРТИТЕ ЩЕ ТИ ТРЯБВА ЛИ ИЛИ ДА МАХАМ ПАКТА И ДА СИ ГО ВЗЕМА -  и ко стана ... Аз си останах с Поста . ТА още чакам отговор за първото ти питане - ЗАЩО . Ето сега има още едно питане - ЗАЩО . Виж не ме разбирай погрешно , но надявам се ти да си дадеш отговорите за себе си .... Не на мен .  [:-} [:-} [:-}  Keep_Calm and carry ON
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #77 -: Ноември 23, 2014, 17:24:04 »

Ей ходи си прави секс там не се пъни за нищо  *freak*
Видяла жабата че подковават коня и вдигнала крак и тя.....Единственото вярно в това което си написал е за търговския пост.На истина реших че не е правилно да ти го взимам и ти го оставих.
Не съм сигурен кой е по зле ти или каталунеца.
Хайде продължавай с глупостите дето ги пишеш *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #78 -: Ноември 23, 2014, 18:36:09 »

лазко , лазко .... много боли и е най-лесно да отговориш заобикаляйки отговора . но поне всички разбраха колко си повърхностен . А що се отнася до поста . то половината свят ми се изреди да го взима и пак си остана мой . Даже великият войн - Наско водопроводчикиа пробва и .... доста се изложи . Поне се скъсах от смях с неадекватността на КРЕТЕНОРС и ДЕВИС_БГ  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #79 -: Ноември 23, 2014, 21:50:02 »

много плюене по девилите... взеха ви замъците от румънците и пак ги плюете.после защо стана така , сами можете си отговорите.


Активен
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #80 -: Ноември 23, 2014, 22:19:23 »

кой седеше до 5-6 сутринта да се вземи централния замък ? Кой взе другите замъците от румънците?
ДЕВИЛИТЕ
на кой пишеха че се предават ? пак на девилите
кой е смешен ? ...

/Без олицетворения, Моля/
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 22:21:30 от Th3l3g3nD » Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #81 -: Ноември 23, 2014, 22:58:25 »

Кой вчера направи най-неграмотните битки, които съм виждал на съюзно ниво?  wassup Ако не бяха ДЕВИЛИТЕ не само централен, ми и останалите замъци щяхме да вземем и пазим, ма нали трябваше да се направите на интересно точно в края на ерата! Питам само, на какъв акъл?
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 23:02:14 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #82 -: Ноември 23, 2014, 23:20:27 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Искрено благодаря за дозата смях в последните 3-4 страници на тая тема.
Най ми е кеф да чета супер адекватните и компетентни коментари на някакви странни играчи еднодневки, служещи за ядящ бой пълнеж.
Няма да коментирам изобщо скандали и тем подобни, щото те хората са го казали - "хубава работа, ама ... БГ работа". Нямам и намерение да плюя помия по никого. Всеки си играе според неговите си виждания и си е прав сам за себе си. Ще спомена това, което тактично или не пропускате докато се плюнчите по Девил.

Казвате - "вие взехте замъка с нашите армии". Е, много хубаво, кой го е отрекъл. НО вие тези армии си ги имахте в размер х5, че и х10, поне от месец. Защо не си го взехте без нас?Huh? Защото иска смятане, смятане и пак смятане, след което даряване на правилната армия, в правилен размер, за да не тежи на хазната и т.н. Кой направи сметките? - Естествено, че най-добрия , който аз съм виждал някога с калка - елегия. И тук не става въпрос да се сметне първата атака, а да се разиграе цялостния щурм по взимането на замъка.

А защо пропускате как елегия каза на ицо 10 пъти да върне първата покриваща атака (която той така и не върна), щото се е объркал и не е пуснал това, което му каза Фил и се маже като пич, както и стана???

Защо не кажете, че питахте всеки ден - "Да продължаваме ли да даряваме?", "Ама от кое по колко да даряваме" и всичко от сорта, понеже всичко ви е толкова ясно и имате преценка за развитието нещата???

Защо не кажете, колко време щяхте да издържите с издръжката и колко 10-ки щяхте да имате, ако не бяхте пръснали хазната по шевовете от рес благодарение на бъга?

После си говорете, че с нас и без нас все тая.

Лично моето скромно мнение е, че ако не бяхме дошли и до ден днешен центъра щеше да си е румънски, въпреки цифрата армия, която имахте и колкото и да не искате да го признаете съм доста убеден, че и вие си го знаете (поне тези които имат малко понятие от играта).

П.С. Колкото и да виете срещу луната, фактите са си факти. Навсякъде където отидем да си водим войните се появява някой бг съюз да помоли да движим съюзната накрая, щото видиш ли на нас ни е много зор да не спим по цифра време, да пазим и да следим нета, стойности и пунктове като зомбита, вместо да си пием ракията, но винаги сме се отзовавали.

Айде със здраве  *rose* *rose* *rose*

Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #83 -: Ноември 23, 2014, 23:29:45 »

лазко , лазко .... много боли и е най-лесно да отговориш заобикаляйки отговора . но поне всички разбраха колко си повърхностен . А що се отнася до поста . то половината свят ми се изреди да го взима и пак си остана мой . Даже великият войн - Наско водопроводчикиа пробва и .... доста се изложи . Поне се скъсах от смях с неадекватността на КРЕТЕНОРС и ДЕВИС_БГ  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* .
Постовете ти в темата са супер неадекватни.Един път си от Калм,друг път си напуснал,трети път в свой съюз,накрая и ти викаш-Победа Grin Тези пусти медали.Историята на ИО е виждала вече доста случаи,когато се взима ЦЗ от някои хора,а после други се кичат със заслугите-хаир да им е.
Девилите са мн як съюз,просто трудно губят,но предвид малкото хора,които са-заслужават уважение
Креаторс,които ти обиждаш пък никога не биха търпяли такъв субект като тебе в редиците си.
Аман от Големи играчи.
Честито Марто.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #84 -: Ноември 23, 2014, 23:53:53 »

Оли, без армия нищо няма да вземеш, пък к'вит искаш симулажи и сметки си прави. Интересно ми е, кой смята вчера атаките ви и кой ги реди? Много злато му дължим. 
Активен

-Naughtyred
Retired.
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #85 -: Ноември 24, 2014, 00:13:54 »


Казвате - "вие взехте замъка с нашите армии". Е, много хубаво, кой го е отрекъл.


Кое не разбра от т'ва? Аз съм си погледнал в канчето, а не само да зяпам в чуждото, без да имам адекватна преценка за себе си.

А ти вярно ли не разбра за какво са тия атаки Grin Оставям те да поразсъждаваш още малко, бърем го измислиш Grin

Иначе "ЕВАЛА", че взехте трудното решение да подложите , с което общо взето, като изключим пълненето на замъците с армия, се изчерпва активността ви със съюзната Wink Grin
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #86 -: Ноември 24, 2014, 00:51:21 »

Трудното решение не отне дълго, около миг след като ви видях атаките. В интерес на истината, допълването не се получи добре, инак една атака нямаше да вземете.Няма никакво значение. Вашите усилия не постигнаха абсолютно нищо и ако е имало някаква логика в тях, тя е бъла толкова дълбока, че и играта не е разбрала за нея.  Grin
Активен

-Naughtyred
Retired.
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #87 -: Ноември 24, 2014, 01:05:50 »

браво , ти си истински гений. 
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #88 -: Ноември 24, 2014, 02:40:21 »

За съжаление не може да се намери точния отговор....
Всички сме различни, макар че повечето не гледат за общото, но това е отделна тема  Smiley....
Аз лично вечерях едно прясно момиче, което има две прекрасни неща за пипане   Embarrassed
Следващата ми вечеря ще включва доста пикантно меню  Wink
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 16:19:35 от mariqn.antonov33 » Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #89 -: Ноември 24, 2014, 15:34:55 »

 Grin Капацитет си ти  Cool
Последно пиша тук и хич няма да ви чета глупостите повече.
Не видях някой да има да каже нещо по въпросите, които зададох. Ама и то е толкова просто написано, че сигурно сте го разбрали и за това мъчите да разкарате вниманието от тях.
А щом използваш единствено число, за да се изтъкнеш, че баш па ТИ си преместил армията, макар и некадърно, както сам си призна, нямам какво повече да ти кажа. Да си видял в някой мой пост да кажа АЗ туй, АЗ онуй? Ми не си, няма и да видиш, защото няма аз, а има екип. Ей на там ви беше целия проблем на вас и дано го разберете някога. Или пък и да не го разберете - все ми е тая  Grin
Както казах - живи, здрави и може да продължавате да драскате и да си четете. Аз повече тук не влизам  Kiss
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!