Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:23:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ФЕРМЕНЕ  (Прочетена 30172 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #195 -: Май 01, 2015, 14:43:35 »

нали за ера 3 и разцепването на монтана все още говорим? И ти пра гащи тогава  Grin Grin Grin

Ангеле, за три ери нищо не научи за версията - срамота. Намери си гадже, хвани някакъв спорт...прави нещо различно от мазоли на задника от висене в ИО.

В ера 3 какво съм правил Huh? Да в началото набихте много мощно русе преди разцепването, но аз бях от малкото не набити акаунти, я разгледай на галахадчо снимките дето беше качил да се надува и виж дали ме има мен Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #196 -: Май 01, 2015, 14:45:09 »

НИкога не съм имал паролата на тръна, бях му наглеждач, когато те биех, моя акаунт го пусках от компа, а тръна от тела, толкова ли е сложно ?
П.П Може да не си ме поздравил ти, а мацката ( Духчето) от къде да те знам като играете по 50 човека в акаунт Wink
Бил ме бил :DЦяла ера армията седи пръсната без сейфове,той бил бил-с 3 акаунта Grin Ми убу-бил си Grin
Като си решил се пъчиш и пишеш,следи поне какво ти се пише и ще разбираш кой те е поздравявал,кой те е псувал,кой ти се радва и кой играе с мултащини и кой е с още 49 човека в акаунт Grin
Забавен си иначе.... Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #197 -: Май 01, 2015, 14:47:33 »

Бил ме бил :DЦяла ера армията седи пръсната без сейфове,той бил бил-с 3 акаунта Grin Ми убу-бил си Grin
Като си решил се пъчиш и пишеш,следи поне какво ти се пише и ще разбираш кой те е поздравявал,кой те е псувал,кой ти се радва и кой играе с мултащини и кой е с още 49 човека в акаунт Grin
Забавен си иначе.... Wink
Е поне те шибнах 2 пъти лично и сигурно още 2-3 пъти с трънчо, а не правих жалки опити като Маршалчето да вкарвам някой играч на минус за да го набия ... Smiley
П.П за мултаците от вас се уча Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #198 -: Май 01, 2015, 15:03:30 »

Радвам се че моя акаунт ти е донесъл душевна радост и наслада от играта Smiley Всяка победа си е победа,но ти нямаш усещане и чувство на уважение към противници,за да получаваш същото.  Продължаваш с умалителните имена,явно е безмислено.Дращи си. *xxx*
И дано наистина си научил нещо от нас...има какво
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #199 -: Май 01, 2015, 15:36:08 »

Ангеле, за три ери не се начи, че печели съюза с над 60% влияние, ако ще и като цигански тъпан да са ги били на ниво лични армии, във версии 5 и 6 се печели със съюзно влияние. Беше в КИЙП последната ера, не го ли научи?
Кога съм казал, че не сте спечелили ? Казах, че играехте гадно ! А не че не сте спечелили
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #200 -: Май 01, 2015, 15:41:45 »

И само да ти кажа, че винаги играя за по-слабия съюз ( изключение беше кийп, но там нещата бяха ясни и просто разцъквах )
Да ти кажа ли защо, защото е по яко, има кой да биеш, има и кой да те набие ( стига да може да те хване )
Също така нямаш какво да губиш, така и така си аутсайдер поне си правиш кефа, както бях аз ера 4 в бг17
Затова сега не играя при звездите там, не защото не ми се играе с тях, а защото са номер 1 в момента, а за друг освен за тях не бих играл, затова съм и мод Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #201 -: Май 01, 2015, 15:57:29 »

Кога съм казал, че не сте спечелили ? Казах, че играехте гадно ! А не че не сте спечелили
Насрахте ли се? Насрахте се...от страх. Кога си напълнил гащите от страх - винаги са те били гадно   Grin Grin Grin

Виждаш ли ми най-горната част на подписа? от изявен командир на КИЙП е.
Ние сме готини хора, но обичаме да играем гадно,щот играта е състезателна. За да разбереш разликата в съюзите е необходимо първо да ми прочетеш горната част на подписа и после да прочетеш какво ни писа лидера след като размазахме армия за 1,4кк военни в Универсал. Но пък второто никога няма да го прочетеш -не можеш да счушиш гипса за да си вътре.

Така се градят легенди моето момче, така се прави. може би, казвам, може би бразилците са успели да подобрят рекорда за най-тежка обсада на замък във версия 6 , която Мечовете направиха с половин ера игра,може би.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #202 -: Май 01, 2015, 15:57:43 »

А ти как разбра преди старта на ера 4 ,че ще си в по-слабия съюз Grin
Иди в Звездите-ти си Звезда
Идеята на сектата беше да сме малко хора и да си цъкаме за кеф, нямаше как да сме от първите. След това монтана се разпадна и почнаха да идват хора, евентуално след това можехме да сме номер едно, но вече някой беше напускал войни с всички съюзи от топ 5 и се очертаваше като едноличен лидер, при което ние нямахме шанс, затова и продължих да играя Smiley
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #203 -: Май 01, 2015, 16:06:16 »

Grin Grin
ми... насрахте се бре. при нарисувани 9 сборни при северозападен, никой не посмя да пусне едничка атака към безпризорните 6 замъка.

На това, ако не казваш насиране от  страх, не знам какво требе да ти се случи в играта.   *KING*
И какъв щеше да е смисълът, Държахте 7 замъка, насъскахте универсал срещу рагнарок, който почти успяха да свалят замъкът им, доста лесен ставаше за взимане, този на русе щяхте да го обработите доста по-лесно без помощта на сектата, а дори и сектата да беше взела някой от долните замъци, лесно щяхте да си го върнете и ето ви 9 от 9 Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #204 -: Май 01, 2015, 16:07:57 »

И отново написа 8 реда глупости Wink По подписа ти разбирам, че бикът всъщност е мижитурка, а за акъла, сам се сети с какво го сравнявам  *rose*
Виж сега.Стефан ти пише неща,които няма да разбереш.Карма.Но пък щом искаш и ще играеш само със Звездите,някога може да се срещнем,ако двете страни пожелаят,макар че едва ли ще стане,защото много приятелства,взаимоотношения,а и различия са заложени между нас и тях.Чак,ако ТИ участваш в директно надиграване с нас за реалм,или война,или дори ера само с битки,тогава можеш да пишеш и да се изказваш толкова аристократично.Дотогава оставаш,акаунт,който е ударил наши акаунти,но който никога не е бил взет под внимание от съюза ни.Всеки печели своите малки войни и битки,радвам се че ти си спечелил своите,за които си се борил в ИО. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #205 -: Май 01, 2015, 16:10:01 »

И какъв щеше да е смисълът, Държахте 7 замъка, насъскахте универсал срещу рагнарок, който почти успяха да свалят замъкът им, доста лесен ставаше за взимане, този на русе щяхте да го обработите доста по-лесно без помощта на сектата, а дори и сектата да беше взела някой от долните замъци, лесно щяхте да си го върнете и ето ви 9 от 9 Wink
Нямаше време за 9от 9.Казах ти го.Лидера дигна влиянието и броячът тръгна,под натиск на наши играчи за край на скучната ера.Неправилно,но и Агилаз има нерви  Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #206 -: Май 01, 2015, 16:10:17 »

 *hahaha* *hahaha* Още чувам гадното съскане на лидера, след което универсал поеха към рагнарок   *hahaha* *hahaha*

Как мина втори клас по математика бре, Ангеле, коя даскалица те пожали? едни проценти не можеш събра  *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #207 -: Май 01, 2015, 16:11:45 »

Виж сега.Стефан ти пише неща,които няма да разбереш.Карма.Но пък щом искаш и ще играеш само със Звездите,някога може да се срещнем,ако двете страни пожелаят,макар че едва ли ще стане,защото много приятелства,взаимоотношения,а и различия са заложени между нас и тях.Чак,ако ТИ участваш в директно надиграване с нас за реалм,или война,или дори ера само с битки,тогава можеш да пишеш и да се изказваш толкова аристократично.Дотогава оставаш,акаунт,който е ударил наши акаунти,но който никога не е бил взет под внимание от съюза ни.Всеки печели своите малки войни и битки,радвам се че ти си спечелил своите,за които си се борил в ИО. Wink
Момчето не иска, ние сме утайката в тая игра. Не се прави на Майка Тереза , Жоре.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #208 -: Май 01, 2015, 16:12:04 »

Виж сега.Стефан ти пише неща,които няма да разбереш.Карма.Но пък щом искаш и ще играеш само със Звездите,някога може да се срещнем,ако двете страни пожелаят,макар че едва ли ще стане,защото много приятелства,взаимоотношения,а и различия са заложени между нас и тях.Чак,ако ТИ участваш в директно надиграване с нас за реалм,или война,или дори ера само с битки,тогава можеш да пишеш и да се изказваш толкова аристократично.Дотогава оставаш,акаунт,който е ударил наши акаунти,но който никога не е бил взет под внимание от съюза ни.Всеки печели своите малки войни и битки,радвам се че ти си спечелил своите,за които си се борил в ИО. Wink
Много се разжени, поддържай комфликта Grin Я ми кажете ако няма кой да ви оплюе малко, няма ли да ви е тъпо самички да си пишете и да си се хвалите един на друг а Wink
П.П Бях забравил, че си в рагнарок, често казано, съюз който лично аз не харесвам, но не бих влязал да играя, само за да те сритам отново  Cool Та както казах, докато звездите са номер 1 няма да играя в бг 17
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #209 -: Май 01, 2015, 20:22:02 »

Ключ, докато се успокоите душевно. Доста неща има, които ще изтрия. Съжалявам.
Активен

Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!