Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:50:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 2054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Ноември 17, 2014, 13:36:42 »

Предлагам на многоуважаемия екип да увеличи още иконите и местата, от които можеш да влезеш да си теглиш десетчасовия, да си отвориш храма и съндъците в него. Предлагам да оградите целия интерфейс със съндъци, скринове, ракли, ковчези и пр. Защо да се затрудняваме да влизаме в храма от самата сграда. Махнете я. Непотребна е. Часовника го сврете някъде да се невижда - непотребен е и заема място. Редете съндъци и ракли навсякъде и ич да не ви дреме че има бъгове, брадясали бъгове от протерозойската ера още. Можете да размножите иконата "ВЗЕМИ" с диамантите под нея. Това е красива икона и заслужава да заеме две трети от интерфейса. Да, играта е ваша но излагацията също. Успех в начинанието.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2014, 13:42:47 »

Няма как да не се съглася със Галахад и да се включа предлагам еи тази иконка http://prntscr.com/578pnh  да седи нон стоп ето така да може всеки да пазари най-изгодната оферта ама да се къса да купува нека повече са възможностите да се виждат офертите ... в момента са прекалено малко нека екрана да изглежда по този начин без опция да махне опцията за закупуване на диаманти Smiley надявам се предложението да се разгледа и скоро време да гледаме по този начин ИО  *rose*
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2014, 13:49:09 »

Е, много сте лоши де - може да е само временно да са 2 икони - примерно да са сложили новите, а да са в процес на махане на старите...  *scratch*
А иначе новото място на часовника според мен е по-удобно за пускане на атаки.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2014, 13:54:37 »

Анита, мен са ми удобни и новите икони. И за да ми е свръх удобно направих гореописаното предложение.  Защото едно е да местиш мишката а друго си е където и да я оставиш като цъкнеш да ти се отваря десетчасовия и храма.  Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2014, 15:54:17 »

Държим още по скрито да е сървърното време - на какво прилича това, там долу се вижда....   *crazy*
Я си връщайте иконата на мястото че верно не комерсиална а свръх комерсиална стана империята. Ебаси, дето казва Галахад, още икони, ама едни и същи със сандъци и диаманти наредете.
Отдел Реклама, вместо да се опитва да си изкара заплатата без да мисли , да вземе да си напъне сивото вещество, да се вложат пари в реклама а не по този идиотски начин. Извинете за израза но това е игра, в която не е нужно постоянно да ни натяквате колко пари трябва да дадем за да играем с бонуси. До сега един не е попитал от къде да си купи диаманти. Всеки пита от къде може да получи безплатни. Нали разбирате до колко си ограничавате играчите.
 Нормалните фирми рекламират в сайтове - влагат пари но те им се връщат стократно. Все още в България дори рекламните банери са на що годе ниски цени. Вашата Аудитория са от най-обикновени 10г хлапетии, работещи средно статистически граждани, хора на ръководни постове... тоест всякакви от към пол, възраст,доходи и положение в обществото. За съжаление вие ограничавате тези с доходите. Тоест, нямам излишни кинти - не играя империя онлайн. Ай вземете се в ръце.


Извинявам се за спама!
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 16:07:12 от TheLady » Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2015, 20:37:20 »

Вярно, икони много, но само да ти вземат парите. Поне да бяхте запазили хубавите работи от от по-старите версии. Защо ми е тоя зум, като постоянно трябва да намалявам картината, че чак крепостта не ми се вижда. В по-старите версии поне няколко човека виждаха всички битки на едно място. Сега това го няма. И защо сте махнали разстоянията? Сега трябва да намеря човека на картата и там да чакам да ми се появи разсояние. Много гадно, че са махнати сума ти улеснения, а улеснения за взимане на пари - бол.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2015, 22:32:51 »

Влязох за малко в 6-цата,която както знаете ненавиждам,и поредния бъг ме накара да изляза след по-малко от 10 минути. Да,мрънкам за версия 5,харесва ми и ми пука. Щях да премина нататък,ако тази 6-ца не беше толкова тъпа,и за хора като елена,които ще извадят някой мъдър коментар искам да изтъкна заслугите на версия 5-първата по рода си,която разчупи нещата,донесе номадите,първата със световни първенства,какво ли не още-първата с 1 безплатен диамант и това даже се въведе по-късно. А и не на последно място правя евала на Галаханд,много добре е уцелил нещата,и макар че админите едва ли ще тръгнат да оправят играта си,е хубаво че има хора,които обръщат внимание на нещата и забелязват проблемите,които са много
Активен
Argus
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2015, 00:11:36 »

Имаш предвид нещо такова

 *freak*
http://prntscr.com/63xt70
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2015, 00:24:21 »

Влязох за малко в 6-цата,която както знаете ненавиждам,и поредния бъг ме накара да изляза след по-малко от 10 минути. Да,мрънкам за версия 5,харесва ми и ми пука. Щях да премина нататък,ако тази 6-ца не беше толкова тъпа,и за хора като елена,които ще извадят някой мъдър коментар искам да изтъкна заслугите на версия 5-първата по рода си,която разчупи нещата,донесе номадите,първата със световни първенства,какво ли не още-първата с 1 безплатен диамант и това даже се въведе по-късно. А и не на последно място правя евала на Галаханд,много добре е уцелил нещата,и макар че админите едва ли ще тръгнат да оправят играта си,е хубаво че има хора,които обръщат внимание на нещата и забелязват проблемите,които са много

http://prntscr.com/63xz6p Според Вас г-н Казанджиев, има ли нужда да ми описвате лично за мен заслугите на версия 5?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!