Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:34:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отстояния и нереални разстояния  (Прочетена 1551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Ноември 16, 2014, 03:20:59 »

Уважаем екип, незнам за други но лично аз докладвах преди има няма два месеца "2" месеца бъг ли е, недоработване ли е незнам. Примерно точка от картата, отстои на 15 разстояние от империята ми. Мърдам и задържам курсора на мишката ми на половин сант от тази точка и хоп, разтоянието изведнъж скача на 1001 мили. Това господа не го оправихте. Още по зле. Мърдам мишката на десет санта по картата и дава едни и същи кординати а това вече е супер гнусно. Ето ви и малко снимков материал за да не кажете че фантазираме а да пооправите реално съществуващи проблеми.
Някои казват че това не е по силите ви докато играем и колкото и да си пеем ние вие нема да си мръднете пръста защото сте били в невъзможност да го решите това. Аз не съм експерт и не разбирам, но повярвайте че е гадно, объркващо и подвеждащо да се играе така. Свършете си работата моля.



« Последна редакция: Ноември 16, 2014, 03:31:16 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2014, 03:46:39 »

Ако нещо не може да се коригира, толкова ли е трудно да се напише, за да имаме в предвид проблема. Не разбирам и защо вместо да се коригират бъгове, проблеми и недомислици , всъщност се правят неща, никому ненужни-  да не кажа че смяната на името на едно проучване и то след повече от три ери е абсурдна. Играчите свикват с едно наименование и в един момент виждат друго, след повече от година от старта на версията.   *pardon* *hmm*
 Все си мисля че като има някакъв бъг/проблем е редно след като играч е осведомил за това , да се коригира или при невъзможност поне да се напише обяснение някакво и на видно място -  при наличието че това засяга не един а всички играчи. Тези същите играчи, които си плащат за да играят с екстр - е**си екстрите - всекидневни проблеми и бъгове. Сигурно накрая и затова ще трябва да се плаща - за да е интересна играта и пълна с бъгове, които не знаеш от кой ъгъл ще изскочат. Защо ли започва да прилича на CS...
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2014, 13:33:26 »

Докладвала съм за проблема още когато ми бе съобщено за него и има задача за неговото отстраняване. Моя е грешката, че съм забравила да напиша, че работим по този проблем. Извинявам се.  Embarrassed
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2014, 13:46:13 »

Иде пролет. Ще се хванем за зелено. До тогава що е време - ваше е Grin ЦРУ че е елитно разузнаване не може да отстрани веднага наболели проблеми та ние вас ли ще задиряме за някакви си стотина бъга, които са набори на Лили Иванова.
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 13:59:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!