Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:40:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българите и защо другите мислят че сме мършата на европа  (Прочетена 9821 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #30 -: Декември 04, 2014, 13:55:54 »

Ами то в пазарането няма носталгия, еле пък за нещо от преди 100 години. Ако "Руснака" наистина е вкарал и такъв аргумент, наистина ще да е глупав.
глупав умен,хората си имат национално достоинство и са независими от които и да е.така  че,не би ме учудило не да е вкарал такава нотка но тя да е в основата на всичко
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #31 -: Декември 04, 2014, 14:21:11 »

глупав умен,хората си имат национално достоинство и са независими от които и да е.така  че,не би ме учудило не да е вкарал такава нотка но тя да е в основата на всичко
Последната война с Китай е от преди 70 години, но това не им помогна да бъдат леко насилени от дръпнатите специално за цената на газа. Само по форумите носталгията и реваншизмът  със  сто годишна история са живи. Има си корпоративна политика и етика, кой чий дядо е заклал преди 200 години, го вълнува само някое сърдито старче.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 14:30:48 от gogata2013 » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #32 -: Декември 05, 2014, 09:14:03 »

Честа и достойнството трябва да присъстват и в сделките и договореностите.И трябва да се помни кой ти е помагал/мотивите не са толкова важни/ и кой те е клал и е..л.В противен случай се превръщаме в долната пачавра която усещайки мазния х.. между сливиците си,си казва:-Е какво пък.Десет евро са си десет евро.- И преглъща.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Март 30, 2015, 15:12:29 »

Здравейте . Някой от вас ме познават но намерих случайно темата и честно да ви кажа . Това за мен е " Тема Номер 1 " относно И.О.

Аз самият съм присъствал на безумни неща в международните светове където БГ - напада БГ и то не заради друго ами ей така за кефа . Ние сме единствената нация която се бие със себеподобните си съюзи и се бие толкова ожесточено че все едно е за последно . Не случайно и има и такъв лаф : Българин коли Българин така както и турчин не го е клал .
Аз наистина се надявам един ден да се получи едно разбирателство между БГ отборите , когато се играе на международно ниво да си помагаме и да си съдействаме .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #34 -: Май 14, 2015, 21:01:50 »

Здравейте . Някой от вас ме познават но намерих случайно темата и честно да ви кажа . Това за мен е " Тема Номер 1 " относно И.О.

Аз самият съм присъствал на безумни неща в международните светове където БГ - напада БГ и то не заради друго ами ей така за кефа . Ние сме единствената нация която се бие със себеподобните си съюзи и се бие толкова ожесточено че все едно е за последно . Не случайно и има и такъв лаф : Българин коли Българин така както и турчин не го е клал .
Аз наистина се надявам един ден да се получи едно разбирателство между БГ отборите , когато се играе на международно ниво да си помагаме и да си съдействаме .

Братле, много си прав. Но за съжаление както е в играта, така е и в действителността. Българите сме разединено племе. Не се поддържаме едни с други. Даже и на запад е така за съжаление. Където има българи все има нещо, което не е наред. Пример давам с поляци и румънци. Те дори далеч от дома са единни. Но бай Ганьо си е темерут, това е. Sad
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #35 -: Юли 24, 2015, 14:43:10 »

Здравейте . Някой от вас ме познават но намерих случайно темата и честно да ви кажа . Това за мен е " Тема Номер 1 " относно И.О.

Аз самият съм присъствал на безумни неща в международните светове където БГ - напада БГ и то не заради друго ами ей така за кефа . Ние сме единствената нация която се бие със себеподобните си съюзи и се бие толкова ожесточено че все едно е за последно . Не случайно и има и такъв лаф : Българин коли Българин така както и турчин не го е клал .
Аз наистина се надявам един ден да се получи едно разбирателство между БГ отборите , когато се играе на международно ниво да си помагаме и да си съдействаме .
Много си прав. Преди време към края на една ера, се готвихме за края и да се борим за някакъв медал...писахме е един от големите бг съюзи бяха някъде около 25 човека да се обединим...Да бе да отидоха при любимите им сърби,  а ние се борехме с тях за място на стълбичката ние НЕ почнахме да ги псуваме и да ги обиждаме. Събрахме другите бг играчи и зехме бронза от тея сърби, след тва познайте кво стана почнаха да ни псуват и да викат че сме подлога на съюза който спечели реалма(Румънци). А през цялата ера бяхме на връждебен и се биехме с тях и другите румънски съюзи
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #36 -: Юли 25, 2015, 07:27:11 »

М да това е много жалко . Целият ми опит в И.О. показва , че ние винаги си въртим интриги . Винаги се намират 2-3 ма които правят проблемите но за жалост намират и подкрепа от хората в съюзите си .
Ето ви  примери за най-големит малоумия на което съм бил свидетел  . В6 - 171 - Ера 5 : Един съюз започва да играе и има уговорка с другите 2 съюза да бъдат подкрепяни . Да ги кодираме с . К , Д , С  . Та отбор К има федка с тези 2 отбора , те обаче от своя страна започват да се бият помежду си ( Д се бие с С ) . Лидера на Д се обявява ултиматум на лидера на К че ако не махне федката с С те ще се оттеглат от уговорката . Федката е премахната . Съюз С беше пребил тотално съюз Д и започнаха да се бият с кои където попадне дори започнаха да атакуват и съюз К . Само че това доведе до .... съюз С излезна в мод Smiley . През това време Д се вля в редиците на К и започнаха да доминират . НО лидера на Д не се сдържа , защото имаше играчи от К които правиха добри битки , и се изпокараха . Отделиха се от К и започнаха да се бият пак помежду си . Стигна се до там , че в съюз Д се събраха дори и останалите малко играчи от съюз С . Почнаха дори да се крадат профили и да се хакват пароли Smiley . и всичко това само и само за да се вземе 1 смешен замък Smiley . НО така и не се получи - съюз К завърши на 1 во място и спечели реалма заслужено ( е колко е заслужено с това админите да налеят 50К диаманти в съюзната хазна е друг въпрос ) .
Случай 2 :
В6 - 193 - ера 7 . - Съюзи К , Т , Гб : Съюз К доминира изцяло . Съюз Т помага дори и в малкото случай на съюз К . Той от своя страна тотално разби всички . 9 от 9 замъци . В съюза се почви мнение да се дадат замъци съответно на Съюз Т ( те вече имаха Брозн ) за да вземат среброто и на съюз ГБ ( които тепърва прохождаха в И.О. ) . Не заради друго , а заради това че и 3 те тима бяха съставени предимно от БГ та и щеше да е добре да има един добра БГ подкрепа . НО не в съюз К се появиха комплексари и започнаха да обясняват как не било правилно това , защото те искали да имат 100 % и да пуснат статия във Форума . Виждаш ли колко сме велики .

Моят опит в И.О. показва следното - Хубавите ери си там където няма БГ - та . Дори когато започвах да играя И.О. не съм получавал помощ от БГ та за да ми разяснят какво и как . Всичко което съм научил го дължа на това че играя почти постоянно с Бразилци и , че пичовете са супер готини . Дори тук във Форума когато се разрази спор и започна да слагам снимки и иксам опонентите да се докажат с техни ... получавам само обиди вместо смислени думи . Ето това сме БГ тата . Големи на думи , а иначе сме затънали в акита до устата . А тези дето са в същата помиина яма , но са затънали само до шията , те са големи разбирачи . Жалка работа и това си е Sad
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #37 -: Септември 09, 2015, 12:43:13 »

Това че българите правим интриги и глупости е така,но не всички-във версия 5 например от 200 човека 2-3-ма се намират да правят глупостите и заради малкото черни овце всички да се определят като мърши-има и чистачи има и професори,има и лекари-във всеки народ е така и смятам че заради едната игра не бива някой да се определя като еди какъв си.   
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #38 -: Септември 09, 2015, 15:23:29 »

Не ми се влиза в спорове за играта и Бг играчите ,но никой играч от друга народност не ме е псувал като хамалин ако го нападна.
Появява се някой мулти акаунт на някой БГ играч който съм обрал защото си е написал примерно ,че е от Куба. От там на сетне се почва великата хранилка и Великото заплашване. За това в играта спрях да подбирам кой какъв е.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #39 -: Септември 10, 2015, 13:15:18 »

Ами аз поне гледам знамето . БГ ли е го пропускам , ако се окаже че е сложил друг флаг , но ми каже че е БГ . - Пак съм пас . Все пак има толкова много друга измет , че е адски тъпо да правиш глупости .  bgflag
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #40 -: Септември 11, 2015, 14:37:49 »

Във версия 5 няма флаг има само велики играчи с репликите -Ти знаеш ли кой съм? Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #41 -: Септември 11, 2015, 14:43:29 »

Редица такива са плакали вече.  Smiley Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #42 -: Септември 11, 2015, 16:25:39 »

Е аз никога не съм играл В6 . Но и не мисля да я играя де .  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #43 -: Септември 11, 2015, 18:32:40 »

много се радвам че темата ми все още е актуална,лошото е че нищо не се променя
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Септември 12, 2015, 12:13:47 »

Е ти какво да се промени ? Виж ги какви комплексари има дето нищо смислено не могат да направят като идея , иначе само филосовстват колко били . Това е реалноста . С кир по врата от оборски тор , ама знатен красавец  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!