Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:58:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българите и защо другите мислят че сме мършата на европа  (Прочетена 9847 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« -: Ноември 07, 2014, 11:25:51 »

Играем в тактическия.бием се с всички.там има едно съюзче.алиансбг.тия същите ги модираме 2 ери в бг свят.и сега се преместихме в тактическия.и те за да докажат че бг сме си мърша веднага ни обявиха враждебен.а днес даже почнаха и с атаките.та имам въпрос.Наистина ли българите сме такива мърши?
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2014, 12:27:35 »

Надявам се темата да бъде изтрита възможно най-скоро и на авторът и да бъде направена забележка защото е възмутителна!!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2014, 12:29:44 »

А ти си прост мои човек.тая тема е да обсъдим защо сме такива.ама явно и ти си от тоя тип щом толкова лесно се възмущаваш от темата.а че сме такива доказателства много.привел съм даже едно
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2014, 12:38:25 »

Погледни подписът ми и ще разбереш защо не мисля да ти отговарям на поста от тук нататък  Grin
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2014, 12:39:41 »

Само доказваш тезата ми пич.нищо друго
Активен
goshotv
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2014, 21:41:19 »

Според мен в международен свят българи не трябва да се бият по между си!
Но....Защо в ада пред казана на българите няма пазач?
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2014, 04:25:25 »

Казано си е - обединението прави силата, но ние все се делим и гледаме да се бием в гърдите кой колко е   *pardon*
Няма да коментирам бг отбора на световното, защото няма да бъде правилно да ги съдя.
Ако бяхме обединени нямаше да ни командват някой нашата България, но просто такива са времената - всеки гледа да те прекаца с цел печалба Wink
Дано някой ден се обединим, щото положението е трагично и в България и в играта... ужас  Cry
Айде със здраве и умната  Grin
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 07:03:59 от mariqn.antonov33 » Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2014, 07:47:57 »

Аз още не разбурам защо тема със заглавие "Българите и защо другите мислят че сме мършата на европа" още не е изтрита или най малкото защо заглавието не е редактирано , но явно само аз я намирам за обидно.

Ако е възможно някой от модераторите да ми обясни как е възможно във подобен форум( или в който и да е било форум ) дадено лице да даде определение на една нация и един народ "мърша" и това да остане незабелязано???

Вярно е , че много от нас на моменти с оглед на случващото се не сме много горди и щастливи да се наречем Българи , но все пак ........'мърша'...........на мен лично ми идва доста в повече.


Лек ден на всички и успех на националният.Нищо не е загубено все още.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2014, 09:18:54 »

Аз още не разбурам защо тема със заглавие "Българите и защо другите мислят че сме мършата на европа" още не е изтрита или най малкото защо заглавието не е редактирано , но явно само аз я намирам за обидно.

Ако е възможно някой от модераторите да ми обясни как е възможно във подобен форум( или в който и да е било форум ) дадено лице да даде определение на една нация и един народ "мърша" и това да остане незабелязано???

Вярно е , че много от нас на моменти с оглед на случващото се не сме много горди и щастливи да се наречем Българи , но все пак ........'мърша'...........на мен лично ми идва доста в повече.


Лек ден на всички и успех на националният.Нищо не е загубено все още.

Ако Модераторите или Админите, сме пропуснали някоя обида, не е нарочно -това ви го гарантирам.
Ако има такива, вместо да философствате по темите, има начини за доклад, за да се вземат мерки.

Лек ден и от мен. Smiley
Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2014, 09:53:53 »

 "вместо да философствате по темите, има начини за доклад, за да се вземат мерки."

[/quote]

Нямаше да се налага да философствам  както Вие се изразихте ако си бяхте свършили работата , вместо да чакате някой от нас да подава доклад за да вземете мерки.

Не мисля да коментирам повече по темата. Още по малко да я докладвам където и да е било.
Ако на някои от хората тук им харесва да се самоупределят като 'мърши' , то това си техен личен избор.
Тук обаче авторът не самоупределя само себе си като такъв. Той слага всички нас под общ знаменател !


Лек ден и от мен.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2014, 10:05:08 »

 Точно си ме разбрал.учудвам се.Но ти пак не обсъждаш темата а си говориш глупостите.И това е част от темата също друже.Що аз да съм добре като може Вуте да е зле.И ако ще пишеш пак в тая тема ,за разнообразие лажи нещо разумно
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2014, 22:25:58 »

"вместо да философствате по темите, има начини за доклад, за да се вземат мерки."



Нямаше да се налага да философствам  както Вие се изразихте ако си бяхте свършили работата , вместо да чакате някой от нас да подава доклад за да вземете мерки.

Не мисля да коментирам повече по темата. Още по малко да я докладвам където и да е било.
Ако на някои от хората тук им харесва да се самоупределят като 'мърши' , то това си техен личен избор.
Тук обаче авторът не самоупределя само себе си като такъв. Той слага всички нас под общ знаменател !


Лек ден и от мен.

Темата, е защо Другите мислят така за нас, а не че Вие или Петкан, сте такива. Ако някой Ви обиди, че сте такъв, то търсете поводи за наказание тогава. Моля Ви, правете разлика, за да не изпадаме в излишни, обяснителни полемики.

Лека вечер.  Wink
Активен

arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2014, 22:36:00 »

Темата, е защо Другите мислят така за нас, а не че Вие или Петкан, сте такива. Ако някой Ви обиди, че сте такъв, то търсете поводи за наказание тогава. Моля Ви, правете разлика, за да не изпадаме в излишни, обяснителни полемики.

Лека вечер.  Wink
.Благодаря че му го разясни.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2014, 22:38:46 »

.Благодаря че му го разясни.

За нищо. Мислех да не пиша, ама все пак да има обяснение, "защо не си вършим работата" за не правилно разчетената тема Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2014, 00:06:09 »

.и те за да докажат че бг сме си мърша веднага ни обявиха враждебен.
Това е първия ти пост веднага сле гръмкото заглавие.Мисля ,че Марто наистина трябва да махне темата,защото всеки може да напише коментар в нея от сорта:Защо чужденците мислят автора на тази тема за мърша и дали тези чужденци мислят темата му за шибана?

Нали?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!