Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:21:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пълна скука  (Прочетена 2359 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KiLleR__666
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« -: Юли 07, 2015, 15:11:20 »

Днес се регнах в България 15 и се удивих направо  Grin, никаква активност и никаква интрига .... някога не беше така..... ужас  *xxx*  бях престанал да играя около година и днес рекох отново да  поцъкам, а се оказва че няма с кой и къде. Ако има някой по-активен свят от версия 5 свиркайте да поиграем.
Активен

Свободата не е дар, трябва да си я заслужиш!
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #1 -: Юли 20, 2015, 02:12:02 »

И aз търся някъв свят в в5 където дa имa поне мaлко повече хорa и дa стaне някaкво меле
Активен
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #2 -: Юли 20, 2015, 21:02:38 »

Няма вече такъв свят...Всичко е насочено към версия 6
Активен
Igetis-bg
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2015, 21:51:14 »

140 blitz е бързо-развиващ се свят - при наличие на време може да се направят здрави битки  и медали *ok*

За съжаление във х4 х2 има 200-300 души, от които 50 са мулти.

До  1- 2 години ще прекратят в5


Всяка игра е създадена със цел печалба, но политиката на играта е прекалено дискриминираща за "бедняците"  (лицата, които не купуват синъо) Undecided

« Последна редакция: Юли 20, 2015, 21:56:09 от Igetis-bg » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #4 -: Август 03, 2015, 12:16:28 »

И колко хора няма да играят 6 та версия която не прилича на нищо  *stop*
Активен
bayTasho
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #5 -: Август 03, 2015, 12:26:25 »

Остава ни само да се надяваме, че ще направят както при класиките: Да окрупнят световете. Да обединят всички БГ светове в един и всички интернационални в един. Тогава може и да живне 5-цата.
Мечти-и.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #6 -: Август 03, 2015, 12:28:35 »

Ако желаят да имат играчи във версия 5 ще е добре да го направят ако не живи и здрави.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #7 -: Август 14, 2015, 16:47:04 »

Не съм съгласен с вас . Версия 6 е най-доброто от И.О. Особено с Великите хора играта става уникална . Ако искате да и се насладите , за мен рецептата е следната . Намирате си един свят който не е много населен . Няма БГ играчи ( задължително условие , защото ние сме супер комплексари ) . Гледате да е в средата на ерата . И като се логнете имате 1 месец само Кютек . Пълен кеф . За 10 кинта ще си направите купона на Макс . Успех .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #8 -: Август 14, 2015, 19:52:12 »

Не съм съгласен с вас . Версия 6 е най-доброто от И.О. Особено с Великите хора играта става уникална . Ако искате да и се насладите , за мен рецептата е следната . Намирате си един свят който не е много населен . Няма БГ играчи ( задължително условие , защото ние сме супер комплексари ) . Гледате да е в средата на ерата . И като се логнете имате 1 месец само Кютек . Пълен кеф . За 10 кинта ще си направите купона на Макс . Успех .
Може да си прав ,но за мен е боза и колко и да опитвам не може да ме грабне.
Ще си цъкам 5 докато има с кой да играя. Версия 6 няма сила да  ме накара да я играя.
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #9 -: Август 14, 2015, 21:02:40 »

Не съм съгласен с вас . Версия 6 е най-доброто от И.О. Особено с Великите хора играта става уникална . Ако искате да и се насладите , за мен рецептата е следната . Намирате си един свят който не е много населен . Няма БГ играчи ( задължително условие , защото ние сме супер комплексари ) . Гледате да е в средата на ерата . И като се логнете имате 1 месец само Кютек . Пълен кеф . За 10 кинта ще си направите купона на Макс . Успех .
Играли сте само в6, за нас по старите играчи в5 е адски готината...но заради новата диамантена прахосмокачка световете почнаха да умират, не е толкова трудно да се обединят повечето светове, другите да  се закрият,направиха го с класиците може и с в5.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #10 -: Август 14, 2015, 22:52:33 »

Ще стане но според мен е рано за това във всички светове има диамантени играчи докато са там няма да има промяна.
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #11 -: Август 15, 2015, 08:23:43 »

Е да ама ако се обединят ще има по голяма конкуренция и ще се харчат повече диаманти,сега принципно  в световете има по 1-2 съюза където харчат  диаманти.
Активен
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #12 -: Септември 12, 2015, 21:16:52 »

Наистина levski1999 има право-хора,които играят версия 6 и само за нея знаят не могат да разберат колко е яка 5-цата и какво беше в началото-даже в бг 12 ера 1 ми беше първата ера,в която сам да поведа съюз-в една предишна ера лидера ни се отказа месец преди края и аз станах лидер-бихме с 300 зора,защото въпреки установената хегемония аз бях още нов тогава. Версия 6 не струва-да не ми се обижда никой, но за мен е така-не че няма потенциал и не че великите хора не са хубаво нещо,но диамантения фактор е засилен и още на втория ден почват времената за строеж на мини да стават огромни,цените също. Във версия 5 до 30 ниво някъде мините са по 1-2 часа за строене,а тук в 6 правиш обучението и хоп от 5 на 1 час и 5 минути. Отделно-споменавал съм го и преди-модела на битката е малоумен,и хората мрънкат щото армията им бяга при нисък морал,защото на симулацията се е показал усредения морал,който е бил по-висок и админите все го изтъкват-ама това е морал на втора линия 1-ва линия е избягала. И така се разчита хората по принуда да дават диаманти,за да се развиват и съответно повечето се отказват на втория ден. Ако във версия 5 с 10 000 диаманта ще си почти винаги 1-ви-освен ако няма някой с повече и спокойно ще се развиваш,то във версия 6 10 000 диаманта са минимума необходим за добро класиране.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!