Imperia Online България  
Април 16, 2024, 16:58:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: честито  (Прочетена 14050 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Segami
Гост
« Отговор #120 -: Ноември 08, 2014, 13:48:43 »

Sad Sad Sad мъка мъка мъка, обречен съм  Undecided

Мъжемелачка е тя Grin
Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #121 -: Ноември 08, 2014, 13:50:15 »

Мъжемелачка е тя Grin

Фаталната жена  Cry
Активен

Обречен фермер Smiley
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #122 -: Ноември 08, 2014, 15:48:35 »

Искам да попитам HSinclair - защо постоянно съм ти в устата? Кой какво каже само моя ник цитираш (ту съм предател, ту съм най-мръсния играч в ИО, ту съм изрод и какво ли не...) Човек да не си си татуирал и лика ми някъде по тялото си за да ме мразиш повече и повече?
Имахме личен разговор миналата ера с теб! мисля че се изяснихме тогава... явно ти не си разбрал. Жоре гледай си специалните ресурси и васалчетата, развивай се и си гледай живота! Не си хаби нервите с другите хора, който дори не се сещат че съществуваш!

Уважавам всички от МОНТАНА с които съм играл, без ТЕБ!
Научих много от играчите в Монтан, най вече от Владо - признавам той ме запали по играта и никога не съм го крил, а ти Жоре се сети сам на какво ме научи...



Брех,много сложно си я подкарал бе Сегами.Ще ги карам в някакъв ред въпросчетата и анализчетата ти.
1.Теб те намесвам понякога,защото по-голямо лицемерие и интригантство,съм срещал само при един друг,който пък интригантсваше срещу теб.Но затова и после на секундата след напускането на Владо вие в трибуната,двамката веднага написахте-Подкрепаме и заставаме зад..... Какво да правите,то толкова борба водихте за да направите групички в съюз,който нямаше никаква конкуренция.Минало.Но противни спомени се връщат понякога-това е.Не си ми толкова важен и никога не си бил,не може да обръщам толкова внимание на двама ревльовци 2 ери я Grin
2.Татуировки нямам,отказаха ми.Исках.Но като им показах снимката ти ,ме попитаха дали се мразя толкова Grin
3.Личен разговор *freak*То може да не е бил с мен Grin
4.Нямам нужда да си мислиш за мен,ти имаш ли? Объркал си гарата Wink
5.Ти не познаваш чувството уважение,изобщо не се заблуждавай-доказа го,не пиши празни приказки.
6.Уважаваш сега Владо.Това е лицемерие и то от висока класа.Научил те бил.Запалил те бил.А ти,какво направи?Сети се сам,че ме е гнус да се сещам.
7.Аз не съм учител,не съм имал претенции някой да следва мои съвети или начин на игра,но...ако само за секунда се замислиш какво си видял от мен,никога нямаше да подкрепяш преврати,да бъдеш лицемерен,да не си даваш ясно мнението,а да го шушукаш,където ти е удобно и най вече нямаше да бъдеш обикновен мултак.
....
Сегами,ти имаше шанса да се събереш с много добри играчи,имаше шанса да бъдеш част от този екип и да ти бъде гласувано доверие от Лидера Владо,по лично моя препоръка.Това го запомни добре господине.Защото когато всички те мислеха за откачен клоун,оплакваха се от досаждането ти на лични и те мислеха за шпионин,моята скромна личност се застъпи за теб. Естествено глупак като мен прави безброй грешки,ти си една миниатюрна такава,не чак толкова важна,колкото се изкарваш.
Успех Сегами/Ачо,желая ти късмет във всичко.Доблест също.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #123 -: Ноември 08, 2014, 20:39:21 »

намираш ме в Русия,скъпи мой Влад....лоша връзка...ко речи? Ще готвите и перете...евалата на такива мъже, айловкам ви  Grin Знам аз...кое къде и как се държи Embarrassed
Grin :Dахааа, ще  направим и сауна, ще има и кални процедури
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #124 -: Ноември 08, 2014, 22:22:54 »

http://www.youtube.com/watch?v=_DlVWts1064

 *beer* да пием за Кимон Георгиев, да пием Сегами, да пием за Императора, да пием за Дуда, да пием да падението на една леганда... днес ми се пие и ми се реве, не ми се играе.  кога се пие от мъка се пие  до голямото падение "от килима на пода"  *beer*
« Последна редакция: Ноември 08, 2014, 22:26:44 от gogata2013 » Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #125 -: Ноември 08, 2014, 22:30:14 »

Наздраве! *beer*
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #126 -: Ноември 08, 2014, 22:52:01 »

наздраве Grin
Активен
TranchoV
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #127 -: Ноември 09, 2014, 20:27:06 »

Луда работа
Активен
Segami
Гост
« Отговор #128 -: Ноември 09, 2014, 23:21:04 »

Брех,много сложно си я подкарал бе Сегами.Ще ги карам в някакъв ред въпросчетата и анализчетата ти.
1.Теб те намесвам понякога,защото по-голямо лицемерие и интригантство,съм срещал само при един друг,който пък интригантсваше срещу теб.Но затова и после на секундата след напускането на Владо вие в трибуната,двамката веднага написахте-Подкрепаме и заставаме зад..... Какво да правите,то толкова борба водихте за да направите групички в съюз,който нямаше никаква конкуренция.Минало.Но противни спомени се връщат понякога-това е.Не си ми толкова важен и никога не си бил,не може да обръщам толкова внимание на двама ревльовци 2 ери я Grin
2.Татуировки нямам,отказаха ми.Исках.Но като им показах снимката ти ,ме попитаха дали се мразя толкова Grin
3.Личен разговор *freak*То може да не е бил с мен Grin
4.Нямам нужда да си мислиш за мен,ти имаш ли? Объркал си гарата Wink
5.Ти не познаваш чувството уважение,изобщо не се заблуждавай-доказа го,не пиши празни приказки.
6.Уважаваш сега Владо.Това е лицемерие и то от висока класа.Научил те бил.Запалил те бил.А ти,какво направи?Сети се сам,че ме е гнус да се сещам.
7.Аз не съм учител,не съм имал претенции някой да следва мои съвети или начин на игра,но...ако само за секунда се замислиш какво си видял от мен,никога нямаше да подкрепяш преврати,да бъдеш лицемерен,да не си даваш ясно мнението,а да го шушукаш,където ти е удобно и най вече нямаше да бъдеш обикновен мултак.
....
Сегами,ти имаше шанса да се събереш с много добри играчи,имаше шанса да бъдеш част от този екип и да ти бъде гласувано доверие от Лидера Владо,по лично моя препоръка.Това го запомни добре господине.Защото когато всички те мислеха за откачен клоун,оплакваха се от досаждането ти на лични и те мислеха за шпионин,моята скромна личност се застъпи за теб. Естествено глупак като мен прави безброй грешки,ти си една миниатюрна такава,не чак толкова важна,колкото се изкарваш.
Успех Сегами/Ачо,желая ти късмет във всичко.Доблест също.

Малииии Жоре - колко време кълва това??? ти си изтъркал клавиатурката Grin
Свети Георги 10 сантиметра на Скромността ти отгоре да даде! Амин!

 *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #129 -: Ноември 09, 2014, 23:51:39 »

Повтаряш се.Писал си ми ги и преди.Вкарай малко въображение,или некой клип Grin
Да си жив и здрав,оставям ти последната дума за да се почувстваш значим.Давай клипа Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!