Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:31:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: честито  (Прочетена 13998 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bubsve
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Ноември 06, 2014, 05:34:16 »

ерата почна с бъгове и така ще свърщи,Цвето .Митко и цела дружина евала за победат,не ви прави чес за обратния нещасник кои то зехте за плашило, елибрииум тои недоразвит индивит пратетего сервитор да си е,работи,и екстра цял бургас знаел какви ги върши
Активен
-DENERIS-
Редник
*

Karma: +21/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2014, 08:33:55 »

Здрасти bubsve, не е хубаво да нападаш и хулиш играч, с който до вчера си играл, при нас има достатъчно плашила не мислиш ли, така че няма да го използваме за тази цел, той е добър играч и вече играе в истински СЪЮЗ Wink
Активен
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2014, 11:12:39 »

Вардарси, вземи си намери жена, че да се успокоиш. Този път гледай да не е гумена.
Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2014, 13:07:19 »

Bubsve, ти си единствения човек, който собственоръчно работи за съсипването на съюз Ryse още от миналата ера. Много хора напуснаха заради теб и много още ще напуснат. Абсолютна липса на адекватно поведение и лидерски качества. Ако има някой който е подпечатал със сигурност победата на мечовете, това си ти. Хайде със здраве!
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2014, 19:47:34 »

Бубчо не си прав брат  Wink Ние сме достатъчно големи със или без Еквилирриум  Wink
Играй играта , кефи се и каквото стане  Smiley
Активен

КуКу
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2014, 23:05:54 »

Бубсве брат, ти си най-голямото плашило в този свят ... Толкова си страшен, че дори и съотборниците си плашиш и се разбягват от съюза ти Grin  Tongue *hihi* Cry
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2014, 12:53:18 »

Ачо, много ми е интересно дали това че е плашило би му го казал очи в очи. Тука във форума сме силни и като се намааме с боб чак искри ни фръчът из гъзъ. Лице в лице си е екстремно. Тогава освен искри има вероятност и други работи да ни изхвърчат от задниците. Предлагам да му го кажеш "на живо" *freak* Cool
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2014, 19:32:05 »

Ачо, много ми е интересно дали това че е плашило би му го казал очи в очи. Тука във форума сме силни и като се намааме с боб чак искри ни фръчът из гъзъ. Лице в лице си е екстремно. Тогава освен искри има вероятност и други работи да ни изхвърчат от задниците. Предлагам да му го кажеш "на живо" *freak* Cool
Защо? Той коментира една игра, правиго с името, с което играе. Ако има последствия не трябва ли да са в играта? Питам, защото точно от лидера на Райз съм виждал заплахи за саморазправа и снимки от реалноста /на мой приятел/. Мисля, че е извратено да се прехвърля в реалноста една игра на рисувани армии. Прочети още веднъж какво си написал!!!
Активен

Обречен фермер Smiley
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2014, 19:56:23 »

Защо? Той коментира една игра, правиго с името, с което играе. Ако има последствия не трябва ли да са в играта? Питам, защото точно от лидера на Райз съм виждал заплахи за саморазправа и снимки от реалноста /на мой приятел/. Мисля, че е извратено да се прехвърля в реалноста една игра на рисувани армии. Прочети още веднъж какво си написал!!!

Виртуална е играта но обидите са отправени не към акаунт а към човека зад него.. А обидата си е обида, без разлика дали е отправена към реален човек чрез интернет или фейс ту фейс. Затова му предложих второто. За обида последствията са в съда а не в играта. Нещо бая си объркал дифиниции и приоритети. Другите последствия са когато обиждащия има топки да плисне обидата в лицето на потърпевшия. Не съм виждал как той заплашва някой, но видях как Ачо го обижда.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2014, 20:00:20 »

Виртуална е играта но обидите са отправени не към акаунт а към човека зад него.. А обидата си е обида, без разлика дали е отправена към реален човек чрез интернет или фейс ту фейс. Затова му предложих второто. За обида последствията са в съда а не в играта. Нещо бая си объркал дифиниции и приоритети. Другите последствия са когато обиждащия има топки да плисне обидата в лицето на потърпевшия. Не съм виждал как той заплашва някой, но видях как Ачо го обижда.
Аз съм виждал как заплашва! Той го нарече "плашило" в играта, може тук да му докаже обратното, ако иска. Все едно да ти кажа "ще те запля", а ти да ми палнеш колата примерно, разбираш ли ме?
И още, виж кой пръв използва тази дума... Ачо му я върна Wink
« Последна редакция: Ноември 07, 2014, 20:05:36 от hopeless_ » Активен

Обречен фермер Smiley
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2014, 20:13:42 »

 :DДа се разровя ли къде какво е писал Ачо като е толкова бял според теб. Бубсве може да е всякакъв, и такъв и онакъв но не мисля че е плашило. Вярно, куцат му малко обноските, изказа, а и македонско е област, в която е силно застъпено винарството и дестилацията на ферментирало грозде но и Достоевски си го е написал - "Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!" Фьодор Михайлович Достоевски Grin

« Последна редакция: Ноември 07, 2014, 20:21:16 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2014, 20:21:18 »

:DДа се разровя ли къде какво е писал Ачо като е толкова бял според теб.

Гледай сега, дай да останем на този спор. Бубса каза на Мечовете, че са си взели "плашило", Ачо му вика, не ти си "плашило", всичко това са епитети в и само в играта.
И понеже ме притесни малко, аз да питам, ако сега примерно те нарека "слабак", което също е обидно, пожар ли ще получа или юмрук в муцуната? Кажи, ако е втрото млъквам, че съм 60 кила с мокри гащи Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2014, 20:34:41 »

Цитат
Ачо му вика, не ти си "плашило",
Къде Ачо е упоменал или пояснил че "плашило" касае играта на Бубсве а не поведението му на човек и откъде македончето да знае че този епитет не е обида към личностното му поведение? Wink

Щото този цитат-
Цитат
Толкова си страшен, че дори и съотборниците си плашиш и се разбягват от съюза ти
по скоро касае личностни характеристики а не игрови негативи. Wink
« Последна редакция: Ноември 07, 2014, 20:36:44 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2014, 20:44:00 »

Къде Ачо е упоменал или пояснил че "плашило" касае играта на Бубсве а не поведението му на човек и откъде македончето да знае че този епитет не е обида към личностното му поведение? Wink

Щото този цитат- по скоро касае личностни характеристики а не игрови негативи. Wink
Опитай се да ми отговориш на въпроса, който ти зададох и ще видиш, че грешиш. Използваният епитет е в контекста само на ИО. Колкото Бубса е "плашило" толкова и ти си "слабак". Това са епитети, които са в матрицата, нищо повече. Картинки... Заплашваме се виртуално, използваме епитети виртуално /с нужното възпитание/ и се забавляваме. Толкова. Не се вживявайте Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2014, 20:52:30 »

Грам не се вживявам. Не ми дреме. Забавлявам се да изкарам черното- бяло, както вслучая да приравня не толкоз черния бубсве с не толкоз белогвардееца - ачо. Немам никакво отношение към това кой кого е прибирал в съюза си и не съм в час. Бубсве го зная. Бил ми е противник и знам че не е толкоз черен. Ачо разбрах че съществува към края на миналата ера, когато от месец дарявах всичко и се беше престрашил да ме атакува когато бях оголен. А това е похвално за него и подсказва че е предвидлив и умен индивид.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!