Imperia Online България  
Април 20, 2024, 18:32:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво часово време е екипа на ИО  (Прочетена 1271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« -: Ноември 05, 2014, 13:05:02 »

Промени05.11.2014 11:02:35
Играч не може да атакува Съюзно владение с повече от 3 000 000 войници . Всички Обсадни машини се броят за брой войници равен на Разчета им. (Промяната е въведена на 28.10.).




След тази промяна искам да попитам с какво часово време е екипа на ИО може ли ние да смятаме  няколко дена една армия а когато настъпи момента на истина се оказва че може да бием само с 3 000 000 армия ....
То бива бива безхаберие то бива жажда за пари от това световно ама то на човек му писва може ли 1 седмица да не се отбележи в новините такова нещо .... а иначе промоциите за диаманти една след друга не може да се отървем от тях до кога такова отношение към нас ? как може 4 дена да правим сметки сметки да чакаме нещо и в последния момент да започваме да смятаме наново,...... и ако и тука ми изговорите извиняваме се за неудобството е направо нямам думи ............
Та въпрос ми е с какво часово време работи екипа който отговаря за новините ?
И трябва ли да ви търсим и да ви ореваваме главата за да си свършите работата ? ? ?
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2014, 13:18:02 »

Мдам ....беше обявено тук и във живите предавания но истината е , че официалното съобщение малко закъсня:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=74285.0
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2014, 13:21:19 »

Не всеки знае английски за да следи живите предавани. Аз не съм гледал ни едно от тях поради тази причина.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2014, 13:22:41 »

Мдам ....беше обявено тук и във живите предавания но истината е , че официалното съобщение малко закъсня:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=74285.0
Знам го това и мн внимателно следят новините по тази тема ама казаха че е само за световното и се предвижда и за обикновенните светове да го направят е да ама да го казат кога а не 1 седмица след промяната  *wall* *wall* *wall*  то можа да променят изцяло механиката на битките и даже и да не кажат и да разберем като се омажем  *xxx* *xxx*  Просто нз нз то няма оправия с този екип ...........
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2014, 13:29:21 »

Да, не сме обявили своевременно промяната, но тя не е такава, че да ощети играча, в случай че той се натъкне на нея. При опит за изпращане на повече от 3 000 000 единици по съюзно владение, получава съобщение за грешка и от това не е ощетен по никакъв начин.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2014, 13:35:03 »

Да, не сме обявили своевременно промяната, но тя не е такава, че да ощети играча, в случай че той се натъкне на нея. При опит за изпращане на повече от 3 000 000 единици по съюзно владение, получава съобщение за грешка и от това не е ощетен по никакъв начин.
а ВРЕМЕТО КОЕТО ПРЕКАРАХМЕ 5 ДЕНА ДА СМЯТАМЕ КАК БИЕМ ЗАМЪК С 7 МИЛИОНА АРМИЯ КО-ПРАЙМ С ТОВА ВРЕМЕ ? НЕ БИЛО ОЩЕТЯВАНЕ Е КАК ДА НЕ Е НИЕ ЧАКАМЕ ДЕЙСТВИЯТА НА ПРОТИВНИКА МИСЛИМ СТРАТЕГИЯ И НАКРАЯ 3 МИЛИОНА КО-ПРАЙМ АКО СЕ ОКАЖЕ ЧЕ СМЕ СМЯТАЛИ ЧЕ СА НИ НУЖНИ 7 000 000 АРМИЯ А НАКРАЯ 3 000 000 НЕ НИ ВЪРШИ РАБОТА И НАПРАЗНО СМЕ ЧАКАЛИ ПРОСТО СЕ ЧУДЯ ДАЛИ НЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ЗА СМЯНА НА РАБОТАТА  *sos*
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2014, 13:49:57 »

??
Хайде сега да не се заблуждаваме и да не си говорим измишльотини и приказки от 1001 нощ:)

Екипът в случаят е доста закъснял със обявяването на новината , но пък как вие сте смятали 5 дена как да вземете замъкът със 7 милиона армия е малко трудно да го повярвам след като 70% следят форумът а 10% от тях са едни от най активните във него.

 Grin

Поздрави на екипът от мен за добрата им работа в последно време ( няма сърказъм  ).

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2014, 13:52:44 »

Е как да не ощетява никого - а играча, който се е старал седмици наред да прави армията, която му е необходима за да атакува замъка - и в момента в който всичко е готово и трябва да тръгва не може...  *scratch*
Снощи се случи точно това и всички предварителни сметки отидоха на кино - а това е стратегическа игра, стараем се да правим някакви планове все пак - както и да е, минало е вече, просто не за пръв път се случва. За мен лично промята е абсолютно правилна, просто тези неща трябва да се обявяват ПРЕДИ, а не СЛЕД въвеждането им.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2014, 16:32:13 »

 Grin ще ме уморите от смях  *hahaha* спрете се, че ще падна от стола  *hahaha* Аз който не влизам във версия 6 зная за промяната от седмица, а вие сега разбирате  *hahaha*

Колегата (didoqwert) правилно ви го каза, седите във форума, знаете за промяната и после сте недоволни, ама от какво? Поне вие да знаете, няма да е лошо...

Вярно е, че не е казано точно кога ще се въведе промяната, но се знае, кога НАЙ-КЪСНО ще бъде въведена промяната. За справка погледнете тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=74197.0 (погледнете втората страница и най-вече последните два коментара на Angie). Там Angie казва, че за световното ще бъде въведена промяната, а то започна на 03.11.2014 в 15:00 (надявам се да ми следите логическата мисъл), т.е. това би трябвало да се счита за краен срок за въвеждането на конкретната промяна в правилата.

kataluneca89 и ти си писал в горепосочената от мен тема, затова не мога да разбера как не си разбрал за промяната и по-точно, кога ще бъде въведена. По-добре започни да четеш по-внимателно вместо да препоръчваш професионална преквалификация на хора, които са си свършили работата.

п.п... ако ще ревете още да пращам тир с кърпички на адрес Grin Tongue
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2014, 16:35:33 »

Grin ще ме уморите от смях  *hahaha* спрете се, че ще падна от стола  *hahaha* Аз който не влизам във версия 6 зная за промяната от седмица, а вие сега разбирате  *hahaha*

Колегата (didoqwert) правилно ви го каза, седите във форума, знаете за промяната и после сте недоволни, ама от какво? Поне вие да знаете, няма да е лошо...

Вярно е, че не е казано точно кога ще се въведе промяната, но се знае, кога НАЙ-КЪСНО ще бъде въведена промяната. За справка погледнете тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=74197.0 (погледнете втората страница и най-вече последните два коментара на Angie). Там Angie казва, че за световното ще бъде въведена промяната, а то започна на 03.11.2014 в 15:00 (надявам се да ми следите логическата мисъл), т.е. това би трябвало да се счита за краен срок за въвеждането на конкретната промяна в правилата.

kataluneca89 и ти си писал в горепосочената от мен тема, затова не мога да разбера как не си разбрал за промяната и по-точно, кога ще бъде въведена. По-добре започни да четеш по-внимателно вместо да препоръчваш професионална преквалификация на хора, които са си свършили работата.

п.п... ако ще ревете още да пращам тир с кърпички на адрес Grin Tongue
:Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!