Imperia Online България  
Април 27, 2024, 19:42:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко бъгави акаунта има в бг17  (Прочетена 35156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #60 -: Декември 04, 2014, 23:31:59 »

HSinclair знам те како име многу одавна,кажи че некогаш друшкати бил играч в свят1 не тук на принц да се прави
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #61 -: Декември 04, 2014, 23:33:12 »

искам да си честен,ни сме се били ясно
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #62 -: Декември 04, 2014, 23:35:35 »

 
искам да си честен,ни сме се били ясно
това вече е патология бубсве, дори не е смешно  Lips Sealed
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #63 -: Декември 04, 2014, 23:35:45 »

Да, напуснах под влияние на емоцията. Под приятели имах предвид съюза в който отивах, а лидера отиде в съюза който ни беше основния конкурент, както направи след това и ти. Тълкуваш изказването ми като дявола евангелието - там казах че за разлика от лидера не отивам при враговете. Не мисля че показвам омраза. Всяко нещо което напиша, ти ми опонираш. Този път реших че няма да си премълчавам както правех в предишните теми и това само за да не предизвиквам излишна полемика. Премълчах и за развития замък който ви подарихме първата ера (Илюминати) и за който не съм чула да възразяваш. Този който непрекъснато критикува си ти, да смятам ли че това е омраза към мен.
Основен конкурент беше само във въображението на човека ,който се изживяваше за Лидер без да е такъв.Пак казвам,България никога не е била заплаха за Монтана,нямаше дори да се бие с Монтана и след това,но разни хъскита бяха насъскани и получиха отговор.На мен замък никой не ми е подарявал,нито аз съм се съгласявал да давам.Прави разлика.Това може да е съюзна игра,но мнението ми за такива врътки са известни.Кой определи врагове и приятели миналата ера? Кой?
Не ми казвай къде съм отишъл.Махнах се от деление на групички и шу-шу му-шу.Ти пък се върна там.Карма.
И не ми се хвали с клонираните Илюминати,на който сте дали,на него търси сметка.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #64 -: Декември 04, 2014, 23:36:29 »

лимбе не ме палиш не ми рипа на теб сори
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #65 -: Декември 04, 2014, 23:41:16 »

лимбе не ме палиш не ми рипа на теб сори
и аз не си падам по  пиянки-примадони  Grin

Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #66 -: Декември 04, 2014, 23:48:57 »

Основен конкурент беше само във въображението на човека ,който се изживяваше за Лидер без да е такъв.Пак казвам,България никога не е била заплаха за Монтана,нямаше дори да се бие с Монтана и след това,но разни хъскита бяха насъскани и получиха отговор.На мен замък никой не ми е подарявал,нито аз съм се съгласявал да давам.Прави разлика.Това може да е съюзна игра,но мнението ми за такива врътки са известни.Кой определи врагове и приятели миналата ера? Кой?
Не ми казвай къде съм отишъл.Махнах се от деление на групички и шу-шу му-шу.Ти пък се върна там.Карма.
И не ми се хвали с клонираните Илюминати,на който сте дали,на него търси сметка.
Случайно да си чул за клонирани армии след случката  с Илюминати? За разлика от Девил, които са се сблъсквали с този проблем още във версия 5 и не искаха да кажат как се получават, независимо от това че непрекъснато повтаряха че знаят как става, Илюминати помогнаха за разрешаването на този проблем, поне за ситуацията която се случи при нас. Така че нямам никакви угризения на съвестта за  постъпките си и за табелката с която съм, за която ми напомняш.
След като се върнах в Монтана, това беше един сплотен съюз, за разлика от началото на ерата. С удоволствие играх до края на ерата.
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #67 -: Декември 04, 2014, 23:53:06 »

теб и загорелия човекообратен не те иска, започна да се оглеждаш и по пиячите,засрамисе
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #68 -: Декември 04, 2014, 23:55:54 »

поткрепам елена понеже се разреши проблема с клонинга и мися они помогнаха
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #69 -: Декември 04, 2014, 23:58:42 »

Случайно да си чул за клонирани армии след случката  с Илюминати? За разлика от Девил, които са се сблъсквали с този проблем още във версия 5 и не искаха да кажат как се получават, независимо от това че непрекъснато повтаряха че знаят как става, Илюминати помогнаха за разрешаването на този проблем, поне за ситуацията която се случи при нас. Така че нямам никакви угризения на съвестта за  постъпките си и за табелката с която съм, за която ми напомняш.
След като се върнах в Монтана, това беше един сплотен съюз, за разлика от началото на ерата. С удоволствие играх до края на ерата.
Сплотените съюзи не се разпадат ,не бягат и не ползват чужди имена и замъци Wink Табелката си я носи със здраве-радвам се за теб.Винаги обаче когато видя табелка да играе с измамници или в съюз ,в който стават нередни неща-ще им го напомням-просто е. Елена,не ти отива да си на амбразурата.Успех.

п.п. Не намесвай последния Лидер на България-рядко точно,интелигентно и способно момче.Имаше диаманти като Кинофф,но не му трябваха чекъри за да играе Cool

п.п.п За Клонинга си получихте наградата Wink Знаеш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #70 -: Декември 04, 2014, 23:59:13 »

има ли още бъгови места по картата *rose*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #71 -: Декември 05, 2014, 00:03:04 »

п.п. Не намесвай последния Лидер на България-рядко точно,интелигентно и способно момче.Имаше диаманти като Кинофф,но не му трябваха чекъри за да играе Cool
Не съм намесвала него, а твоята реакция за смяната на Димитърчо. защо като не сте смятали да сте опоненти на Монтана го сменихте.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #72 -: Декември 05, 2014, 00:03:27 »

има ли още бъгови места по картата *rose*
Поне неутралните ги оправиха след като им обясних проблема, за дублираните координати - не знам.
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #73 -: Декември 05, 2014, 00:05:29 »

готино е за слаби како нас ако ги има
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #74 -: Декември 05, 2014, 00:05:48 »

теб и загорелия човекообратен не те иска, започна да се оглеждаш и по пиячите,засрамисе
Grin Grin Grin виж, или си само пияч, или си само примадона - пияч-примадона... "лесна жена".
Та кажи си сега каква мъка те налегна тия дни да пропишеш толкоз несвързани нещица?  Grin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!