Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:16:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко бъгави акаунта има в бг17  (Прочетена 35127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #45 -: Декември 04, 2014, 22:19:04 »

каде идва6 да те 4акам аз с1м в друг сауз
Grin Grin Ние федка нямаме с никого  Grin
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #46 -: Декември 04, 2014, 22:21:04 »

лимбе ниту от  свят1 си бил играч нити ще станеш по тези верси и имаш голем език за това ставаш
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #47 -: Декември 04, 2014, 22:21:46 »

Мога сериозно до поспоря кой е бил доблестния миналата ера. "доблестните" защо не напуснаха новия съюз в знак на протест когато смениха Димитърчо с диамантен играч за лидер.
Елена,спокойно можеш да поспориш.Насреща съм.Не си мисли че смяната на Димитърчо е минала безболезнено.Макар че не е Ваша работа,които за единия медал бяхте назад-напред и като хора с табелки някакви,търпяхте своеволията,мултащината и чекърите на началството ВИ.
Хора,които държат на думата си,винаги държат на нея.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #48 -: Декември 04, 2014, 22:22:29 »

лимбе ниту от  свят1 си бил играч нити ще станеш по тези верси и имаш голем език за това ставаш
не виждам връзката  с "големината"  Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #49 -: Декември 04, 2014, 22:26:25 »

лимбе ниту от  свят1 си бил играч нити ще станеш по тези верси и имаш голем език за това ставаш
Бубсве,в най-силната ера в историята на свят2,която събра всички силни и известни класици,Лимбизето и Борг бяха единствените маршали Wink Единия утрепа и касите,Лимбизето не Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #50 -: Декември 04, 2014, 22:34:57 »

Елена,спокойно можеш да поспориш.Насреща съм.Не си мисли че смяната на Димитърчо е минала безболезнено.Макар че не е Ваша работа,които за единия медал бяхте назад-напред и като хора с табелки някакви,търпяхте своеволията,мултащината и чекърите на началството ВИ.
Хора,които държат на думата си,винаги държат на нея.
Това за медала е само във твоето въображение. Аз много ясно се изразих на трибуната защо напускам, ти още не беше напуснал. Лидер на съюз напуска в 3 часа през нощта без да напише ред обяснение. Дори да е имал много спорове с някого, съюзът не се състои само от тези хора. Точно защото си държа на думата като съм била в един съюз, се върнах обратно и допринесох много за спечелването на реалма..
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #51 -: Декември 04, 2014, 22:38:32 »

Бубсве,в най-силната ера в историята на свят2,която събра всички силни и известни класици,Лимбизето и Борг бяха единствените маршали Wink Единия утрепа и касите,Лимбизето не Wink
Най-силна откъм армии, но от гледна точка на тактическо надигаване войните между Болярите и Блатото  не можахме да ги минем.

Въобще не е нужно да се обясняваш, не могат ме засегнат. Ся, като не могат да си набият жените се чудят на къде да си изкарат яда.  Grin Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #52 -: Декември 04, 2014, 22:47:39 »

Това за медала е само във твоето въображение. Аз много ясно се изразих на трибуната защо напускам, ти още не беше напуснал. Лидер на съюз напуска в 3 часа през нощта без да напише ред обяснение. Дори да е имал много спорове с някого, съюзът не се състои само от тези хора. Точно защото си държа на думата като съм била в един съюз, се върнах обратно и допринесох много за спечелването на реалма..
След като си напуснала под претекст,че си обидена от Лидера(бившия) и действията му,ти всъщност кой напусна?Би ли ми обяснила?Или да ти кажа аз.Ти напусна тези,при които после се върна за да помогнеш да вземете някакъв реалм и медал.Ти напусна и написа ,че отиваш при приятел.Предтекста да напуснеш заради Марто ти беше уж вече напусналия Лидер Grin ...и после Завръщането на джедаите
Доста омраза лъха от постовете ти към нас.Не го очаквах.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #53 -: Декември 04, 2014, 22:53:26 »

лимбе билсам те и от zealot I blato винаги каса си бил
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #54 -: Декември 04, 2014, 22:56:41 »

лимбе билсам те и от zealot I blato винаги каса си бил
Grin Grin Grin https://www.youtube.com/watch?v=dwlHDB5NC2c

Вземи се осефери най-накрая, втора ера си ежеседмично полиран от мен или мои съотборници. с кви очи излизаш и говориш само не те разбирам. Аз срещу Блатото не съм се бил в свят2, нито пък срещу зийлотите на Хана, еле пък да си ми знаел акаунта с който играех преди лимбизето.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 23:08:14 от gogata2013 » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #55 -: Декември 04, 2014, 23:07:59 »

След като си напуснала под претекст,че си обидена от Лидера(бившия) и действията му,ти всъщност кой напусна?Би ли ми обяснила?Или да ти кажа аз.Ти напусна тези,при които после се върна за да помогнеш да вземете някакъв реалм и медал.Ти напусна и написа ,че отиваш при приятел.Предтекста да напуснеш заради Марто ти беше уж вече напусналия Лидер Grin ...и после Завръщането на джедаите
Доста омраза лъха от постовете ти към нас.Не го очаквах.
Да, напуснах под влияние на емоцията. Под приятели имах предвид съюза в който отивах, а лидера отиде в съюза който ни беше основния конкурент, както направи след това и ти. Тълкуваш изказването ми като дявола евангелието - там казах че за разлика от лидера не отивам при враговете. Не мисля че показвам омраза. Всяко нещо което напиша, ти ми опонираш. Този път реших че няма да си премълчавам както правех в предишните теми и това само за да не предизвиквам излишна полемика. Премълчах и за развития замък който ви подарихме първата ера (Илюминати) и за който не съм чула да възразяваш. Този който непрекъснато критикува си ти, да смятам ли че това е омраза към мен.
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #56 -: Декември 04, 2014, 23:09:22 »

време ти е  лягаи целживот си бил тупан затова въртигаз стана да се кичиш с медали,
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #57 -: Декември 04, 2014, 23:16:05 »

време ти е  лягаи целживот си бил тупан затова въртигаз стана да се кичиш с медали,
това ми прозвуча като това: https://www.youtube.com/watch?v=hXsSPhFoP2c  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 23:22:00 от gogata2013 » Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #58 -: Декември 04, 2014, 23:21:45 »

не се влюбваи знаеме ти пристрастията
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #59 -: Декември 04, 2014, 23:31:23 »

не се влюбваи знаеме ти пристрастията
Grin Grin Grin де да те знам, след боя с розовите крилца миналата ера може и да ти е харесало  Grin Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!