Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:31:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни акаунти в бг17  (Прочетена 6938 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2014, 13:29:11 »

Е не, не издържах, караш ме да оспамя собствената си тема :

Да, обърках се, помислих си че говоря с някой от мечовете. Вие изобщо не ми влизате в полезрението тази ера, съжалявам.


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Кинг Конг е въшка в сравнение с теб, Титанннннн тан тан тан  *HOSPITAL*
Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 27, 2014, 13:50:27 »

http://prntscr.com/507uxs

А ти сериозно ли ги приемаш като конкуренция за твоя съюз? Или просто разпалваш огъня? Да обобщим само - ние сме 2 пъти по-малко точки от вас, а те са между 3 и 4 пъти. И не ми излизай със заучените фрази "Ние се бием докрай" и "Всеки съюз ни е противник до края на ерата", защото повечето от вас не сте им в обхвата даже ....
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 13:53:58 от validated » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #17 -: Октомври 27, 2014, 14:00:48 »

http://prntscr.com/507uxs

А ти сериозно ли ги приемаш като конкуренция за твоя съюз? Или просто разпалваш огъня? Да обобщим само - ние сме 2 пъти по-малко точки от вас, а те са между 3 и 4 пъти. И не ми излизай със заучените фрази "Ние се бием докрай" и "Всеки съюз ни е противник до края на ерата", защото повечето от вас не сте им в обхвата даже ....
Говориш от първо лице единствено число, не знам защо ме намесваш в "полезрението" ти. Има поне 4 човека в Сектата, които миналата ера ви скъсваха шортите от бой, включително и твоите.
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 14:20:39 от gogata2013 » Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 27, 2014, 14:03:15 »

Имайте предвид, че при евентуална намеса на модераторите, практически ерата автоматично остава за вас като победители; няма кой друг да ви си противопостави, няма и смисъл да се играе отначало с нулирани акаунти;

Затова казвам, че не са ми в полезрението, не мисля че те ще са победителите в ерата. И никой от тях не ми е късал шортите миналата ера, напротив - с много от тях бях съюзник
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 14:04:51 от validated » Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #19 -: Октомври 27, 2014, 14:04:08 »

щом сте забелязали, че има бъг, значи подлежите на проверка и вие.

Колкото искат да ме проверяват! Не съм забелязал, че има бъг, прочетох тук за това.
Активен

Обречен фермер Smiley
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2014, 14:07:07 »

Затова казвам, че не са ми в полезрението, не мисля че те ще са победителите в ерата.

То е ясно кой ще е победител Wink И вие не сте ми в полезрението, защото съм играл с вас и не нападам бивши Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
gogata2013
Гост
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2014, 15:16:35 »

Затова казвам, че не са ми в полезрението, не мисля че те ще са победителите в ерата. И никой от тях не ми е късал шортите миналата ера, напротив - с много от тях бях съюзник
Hapoooo, tranchov, ad_glarusa, david_kn  виждал съм те и теб на доклади Wink
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2014, 15:48:40 »

Здравейте, проблемът е свързан със смяната на времето. В момента екипът ни прави оценка на щетите. Благодаря Ви за търпението.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2014, 22:09:15 »

Не забравяйте че много от крадения фалшив ресурс е вкаран в армия и скоро оценката ви ще е доста по-трудна Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 27, 2014, 23:37:22 »

"Неморално"? Ти за кражба ли говориш, не те разбирам?

[/quote] Ква кражба бе кви 5 лева, казвам, че не е честно едни да ми надуват по 300К нето, защото разбираш ли имало бъг, а други като мен да си играем честно, а за мултито точно твоя лидер миналата ера игра с 2 акаунта неговия и на стефчо_а така че не ми обяснявай кой нарушава правилата и кой не, освен това 2-рото ми ацц е вече блокирано, ще ти пратя снимка ако искаш Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2014, 00:32:36 »

"Неморално"? Ти за кражба ли говориш, не те разбирам?

 Ква кражба бе кви 5 лева, казвам, че не е честно едни да ми надуват по 300К нето, защото разбираш ли имало бъг, а други като мен да си играем честно, а за мултито точно твоя лидер миналата ера игра с 2 акаунта неговия и на стефчо_а така че не ми обяснявай кой нарушава правилата и кой не, освен това 2-рото ми ацц е вече блокирано, ще ти пратя снимка ако искаш Wink
Първо обвиняваш в нечестност и престъпление относно правилата на играта и то хора, които не са престъпили нещо а са се възползвали от пропуски в системата. Ето -
Цитат
А бе вие не можете да играете честно и тва е бе ... Все ще намерите как да хакнете системата ... Да бяхте на по над 10М нетни точки разбирам да качвате по 300-400К нетно на ден, ама от 200К да скочите на 500К тва е нереално ...
Но...
...но после сам признаваш че не си играл честно и ти, тоест ти също си престъпник според самите твои твърдения. Ето -
Цитат
Ква ера ще остане за нас бе, Ти май говориш без да знаеш. Да използвал съм мулти акаунтчета, за да ги внедрявам в други съюзи, защото съм имал причина, видял съм че играят нечестно и съм отвърнал със същото. Ама извинявай да давам пари за диаманти и да съм на 150-160К нетни от началото на ерата, а някаф плехар да ми дига 300К нето за някви часове ми се вижда напълно не морално! Ае запитай се кой прав кой крив ?!
Ти за какво пледираш.  You're a villain in the game. Ти си престъпник в тази игра, и бидейки такъв поне недей да имаш наглоста и безочието да заклеймяваш като такива играчи, чиято вина е единствено в това, да се възползват от бъг, който не е по тяхна вина. Wink

Проблем,бъг и прочее е имало. Каза ти се.  Кой успял, успял. Безсмислено е да фъфлиш и стенеш. Щетите се оценяват и ще има контрадействие. Трън ти у пета...
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 00:42:28 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2014, 00:40:12 »

Първо обвиняваш в нечестност и престъпление относно правилата на играта и то хора, които не са престъпили нещо а са се възползвали от пропуски в системата. Ето - Но...
...но после сам признаваш че не си играл честно и ти, тоест ти също си престъпник според самите твои твърдения. Ето - Ти за какво пледираш.  You're a villain in the game. Ти си престъпник в тази игра, и бидейки такъв поне недей да имаш наглоста и безочието да заклеймяваш като такива играчи, чиято вина е единствено в това, да се възползват от бъг, който не е по тяхна вина. Wink

Да, ама съм наказан за престъпленията си и съм поел отговорност за тях и съм си ги признал, а не се правя на утрепан като вас нали
А и ти имаш мулти акаунт не ми се прай на Света Дева Мария Wink
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 00:43:55 от acho_1605 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2014, 00:43:20 »

Кои НАС? Пак си се объркал нещо. Tongue Естествено е аз като админ да не бъда наказан, ти къде се буташ като си малък за Париж. Grin Пий биричка, успокой се, ходи на дискотеки, живей си живота защото играта не е за всеки...

П.П. посочи го и го дай за проверка Wink
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 00:46:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2014, 00:47:56 »

Кои НАС? Пак си се объркал нещо. Tongue Естествено е аз като админ да не бъда наказан, ти къде се буташ като си малък за Париж. Grin Пий биричка, успокой се, ходи на дискотеки, живей си живота защото играта не е за всеки...

П.П. посочи го и го дай за проверка Wink

Рано е за дискотека още Grin Извинявам се за тва, че те сложих под общия знаменател, не визирах специално съюза ти, а визирах тези дето се възполвате от вратичките на играта Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2014, 00:51:57 »

Но кой съюз бе мен? Аз имам акаунти в 28 КЛАНА, 14 дружини, 7 съюза и 5 катуна. Кой от тях визираш. Упомени моля.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!