Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:30:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни акаунти в бг17  (Прочетена 6890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« -: Октомври 26, 2014, 09:57:56 »

Здравейте,

днес има странно развитие на няколко акаунта в свят бг17, свързано със смяната на времето.

Акаунт bubsve за 18 часа вдигна от 231к на 534 к нетни и продължава
Акаунт delimarkov над 100k нетни до 200к нетни
Акаунт keezheekoni

Половината от съюз Universal от първия до 14-тия.

« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 11:23:07 от gogata2013 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2014, 12:00:23 »

В началото на ерата ми изчезнаха 500к злато-премълчах.Сега обаче-такива скокове в нетото с теглене на мистериозен ресурс *stop* Вземете се стегнете малко-то бива бива,ама..... Бъг след бъг,особено след петък-вече мисля,че нарочно ги оставяте.
За оправянето на докладите и морала пък--тя Фандъкова по-бързо ще изчисти снега от вас,а то по-бавно нещо няма Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2014, 12:49:32 »

Вчера имаше и друг лидер сутринта, преди да го разбиете ... Явно само съюз Swords_of_Haven имат право да вдигат точките в свят 17 , другите трябва да свалят, за да им е угодно ...

Тук грешиш, някои хора от Swords_of_Haven, трябваше да спрат да качват нето за да им влязат хора в обхват. Но няма как няколко акаунта да се напомпят с по 200к тежка армия за една нощ заради бъг и всички да са доволни.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2014, 12:56:06 »

Вчера имаше и друг лидер сутринта, преди да го разбиете ... Явно само съюз Swords_of_Haven имат право да вдигат точките в свят 17 , другите трябва да свалят, за да им е угодно ...
Да те разбирам ли,че подкрепяш това използване на бъгав ресурс,независимо за кой съюз става въпрос?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2014, 13:06:15 »

Нищо подобно не твърдя, не ми слагайте думи в устата. Аз съм твърдо против непозволените методи за развитие! Казвам, че е несправедлива хегемонията в сървъра на вашия съюз, не сте само вие които играете с диаманти. Не знам как е възможно да има такава голяма разлика между съюзите.
Но няма как няколко акаунта да се напомпят с по 200к тежка армия за една нощ заради бъг и всички да са доволни.
Това, което разбирам е че при възможното съществуване на такъв бъг, вие щяхте да сте ОК, ако всички се бяха възползвали от него. Мислите ли че това е справедливо, защото на мен ми звучи като явно лицемерие от ваша страна?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2014, 13:10:12 »

Нищо подобно не твърдя, не ми слагайте думи в устата. Аз съм твърдо против непозволените методи за развитие! Казвам, че е несправедлива хегемонията в сървъра на вашия съюз, не сте само вие които играете с диаманти. Не знам как е възможно да има такава голяма разлика между съюзите.Това, което разбирам е че при възможното съществуване на такъв бъг, вие щяхте да сте ОК, ако всички се бяха възползвали от него. Мислите ли че това е справедливо, защото на мен ми звучи като явно лицемерие от ваша страна?
Давам ти моето мнение-Който е използвал това-сеч.Даже да ми е най-близкия френд Wink
Относно развитието-различни стратегии,различни възможности.Тук вече всеки сам си избира пътя.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2014, 13:37:13 »

Имало е пропуск в системата по вина на Екипа (точка)
Някои играчи са се възползвали от него (точка)
Ако сте забелязали други акаунти в бг17, които вдигат нетни точки нереално - докладвайте ги тук (прекалено много акаунти са за докладване на съпорта - там правилото е до 5)!

Обяснителният режим приключи (точка)
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 13:43:25 от gogata2013 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2014, 14:59:20 »

Благодаря за сигнала, предал съм за проблема.

Спамът в темата съм го изчистил.
Активен

acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2014, 17:09:42 »

А бе вие не можете да играете честно и тва е бе ... Все ще намерите как да хакнете системата ... Да бяхте на по над 10М нетни точки разбирам да качвате по 300-400К нетно на ден, ама от 200К да скочите на 500К тва е нереално ...
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 17:13:28 от acho_1605 » Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2014, 04:06:45 »

А бе вие не можете да играете честно и тва е бе ... Все ще намерите как да хакнете системата ... Да бяхте на по над 10М нетни точки разбирам да качвате по 300-400К нетно на ден, ама от 200К да скочите на 500К тва е нереално ...
Мисля, че надценяваш компютърните възможности на играчите в ИО. Имайте предвид, че при евентуална намеса на модераторите, практически ерата автоматично остава за вас като победители; няма кой друг да ви си противопостави, няма и смисъл да се играе отначало с нулирани акаунти; и пак се запитайте кой е крив и кой прав за това че в ИО има бъгове;
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 04:08:32 от validated » Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2014, 04:09:58 »

А кажете и вие с ръка на сърцето, че в началото на ерата всички почнахме с равен старт Smiley. Колко акаунта бяха източени, колко хора се възползваха от бъговете в началото и харчеха ресурса след няколко дни, колко играчи имат по повече от 1 акаунт .... да продължавам ли? Карате ни да бойкотираме цялата ера сега
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 04:24:06 от validated » Активен
moliv
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2014, 05:15:39 »

http://prntscr.com/5053dg
Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2014, 09:13:29 »

Мисля, че надценяваш компютърните възможности на играчите в ИО. Имайте предвид, че при евентуална намеса на модераторите, практически ерата автоматично остава за вас като победители; няма кой друг да ви си противопостави, няма и смисъл да се играе отначало с нулирани акаунти; и пак се запитайте кой е крив и кой прав за това че в ИО има бъгове;

Не се ли обърка малко? Видя ли в кой съюз е Ачо? При нас няма един, който и да се опита да се възползва от бъгчето. Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2014, 11:40:32 »

Мисля, че надценяваш компютърните възможности на играчите в ИО. Имайте предвид, че при евентуална намеса на модераторите, практически ерата автоматично остава за вас като победители; няма кой друг да ви си противопостави, няма и смисъл да се играе отначало с нулирани акаунти; и пак се запитайте кой е крив и кой прав за това че в ИО има бъгове;

Ква ера ще остане за нас бе, Ти май говориш без да знаеш. Да използвал съм мулти акаунтчета, за да ги внедрявам в други съюзи, защото съм имал причина, видял съм че играят нечестно и съм отвърнал със същото. Ама извинявай да давам пари за диаманти и да съм на 150-160К нетни от началото на ерата, а някаф плехар да ми дига 300К нето за някви часове ми се вижда напълно не морално! Ае запитай се кой прав кой крив ?!?  *crazy*
Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2014, 13:22:43 »

Не се ли обърка малко? Видя ли в кой съюз е Ачо?
Да, обърках се, помислих си че говоря с някой от мечовете. Вие изобщо не ми влизате в полезрението тази ера, съжалявам.
При нас няма един, който и да се опита да се възползва от бъгчето. Wink
Нека модераторите кажат кой се е възползвал и кой не - щом сте забелязали, че има бъг, значи подлежите на проверка и вие.
Да използвал съм мулти акаунтчета, за да ги внедрявам в други съюзи, защото съм имал причина, видял съм че играят нечестно и съм отвърнал със същото.
За разлика от "бъговете " в играта, за които играчите не носят никаква вина, използването на мулти акаунти е абсолютно забранено! Сам си прави изводите, кой играе честно и кой не!
...а някаф плехар да ми дига 300К нето за някви часове ми се вижда напълно не морално!...
"Неморално"? Ти за кражба ли говориш, не те разбирам?
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 13:28:15 от validated » Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!