Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:12:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни акаунти в бг17  (Прочетена 6936 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2014, 00:54:17 »

Но кой съюз бе мен? Аз имам акаунти в 28 КЛАНА, 14 дружини, 7 съюза и 5 катуна. Кой от тях визираш. Упомени моля.

Визирах съюз Райз и всички останали, които се възползваха от бъга, нищо общо с теб, клановете ти, хунтите ти и други, в бързината те сложих под общ знаменател с тях и ти се извиних Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2014, 00:57:30 »

Нарочно ли пропускаш Универсал
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Октомври 28, 2014, 00:58:59 »

Визирах съюз Райз и всички останали, които се възползваха от бъга, нищо общо с теб, клановете ти, хунтите ти и други, в бързината те сложих под общ знаменател с тях и ти се извиних Wink

Приема се извинението. Харесва ми как се извиняваш. Успех.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 28, 2014, 00:59:15 »

Нарочно ли пропускаш Универсал

Не, за тях не знам да са използвали бъга, понеже не виждам някой да е вдигнал 300К нето за половин ден, ако обаче са използвали бъга да си носят последствията Wink
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #34 -: Октомври 28, 2014, 01:09:06 »

Приема се извинението. Харесва ми как се извиняваш. Успех.

Извиних ти се, защото те сложих неправомерно в кюпа, не щото ми се иска да ти се харесам с извинения Grin Успех и на теб Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Октомври 28, 2014, 01:24:31 »

Но моля ти се, разбрах те напълно Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2014, 01:35:44 »

Пак съм опуснал нещо  Embarrassed трябва да пия по малко  *scratch*
Активен
bubsve
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2014, 01:53:24 »

В петока кога писах че в играта  има бъг с армията  ми казаха че неможеле точно да установат дали има проблем,по не поисках да си признаят грешката и че не е фатално,затова бях наказан да не пишам в чата с старата ми регистрация vardarski това било обида към екипа,момчето ачо  кои то писа че сум играл с 2 ацц та с стефчо, да играх по някога ама како наглеждач никога не сам влезнал с пас таму,лично сум искал миналата ера по не 10 пъти кои влизал в повише ацц та с пас всички да бидат наказани, беше ми отказано пот прет текс да ги докладвам направил сам го  знам  всички тези влизале в повише от 1 ацц и никои не беше наказан, мога да публикувам кореспонденцията от пощата с момичето админ ако мислите че лажам, вапросните сандачета,не сам бил он аз ноща наглеждач бил какво и да станало никои нищо не е направил от наша страна, всички тези кои то пишат за кво не поискат проверка на цялия свят за мулти акаунти и источване на ацц та,и да видим колку ще останат и дали аз сум грешника,многу ме кефи играта ама ако има двоини стандарти за кво да продолжавам,лека вечер и приятна игра
Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2014, 02:02:39 »

 Shocked  Shocked  Shocked  аз не съм ходил на училище
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2014, 02:07:49 »

В петока кога писах че в играта  има бъг с армията  ми казаха че неможеле точно да установат дали има проблем,по не поисках да си признаят грешката и че не е фатално,затова бях наказан да не пишам в чата с старата ми регистрация vardarski това било обида към екипа,момчето ачо  кои то писа че сум играл с 2 ацц та с стефчо, да играх по някога ама како наглеждач никога не сам влезнал с пас таму,лично сум искал миналата ера по не 10 пъти кои влизал в повише ацц та с пас всички да бидат наказани, беше ми отказано пот прет текс да ги докладвам направил сам го  знам  всички тези влизале в повише от 1 ацц и никои не беше наказан, мога да публикувам кореспонденцията от пощата с момичето админ ако мислите че лажам, вапросните сандачета,не сам бил он аз ноща наглеждач бил какво и да станало никои нищо не е направил от наша страна, всички тези кои то пишат за кво не поискат проверка на цялия свят за мулти акаунти и источване на ацц та,и да видим колку ще останат и дали аз сум грешника,многу ме кефи играта ама ако има двоини стандарти за кво да продолжавам,лека вечер и приятна игра

Имаше един акаунт на 1М нетни, който го заключиха заради теб, но тук не говорим за мултитата, кажи за бъговете от които се възползваш, как става да дигнем и аз 300К нетни за няколко часа да се направим на играч Wink Иначе да играта си е яка дано ти е приятна Wink
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 02:13:18 от acho_1605 » Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2014, 02:11:29 »

Бубушев ти май не си от България . Извинявам се за коментара за правописа по горе  Embarrassed
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2014, 02:15:56 »

Бубушев ти май не си от България . Извинявам се за коментара за правописа по горе  Embarrassed

Македонско чедо е, а за македонец си пише грамотно Tongue Grin
Активен
bubsve
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #42 -: Октомври 28, 2014, 02:22:35 »

 бил слушнал от някаде , 3 ери искам проверки за мулти акаунти  послетствие никакво *pardon* един наказан няма, нека каже някои точно какво провинение сум направил,в началото тези кои дигнаха нетни наказа ни бяха а а онези слетова кои дигнаха нетни и ги источиха не,
Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 28, 2014, 02:29:09 »

Ейййй и тука ли ни налазиха бе  Grin Те от ИО не правят Македонски свят та да не го обидят  Grin

Майтап да става ,нямам нищо против Македонците
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 02:30:49 от Дънди » Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #44 -: Октомври 28, 2014, 02:43:11 »

бил слушнал от някаде , 3 ери искам проверки за мулти акаунти  послетствие никакво *pardon* един наказан няма, нека каже някои точно какво провинение сум направил,в началото тези кои дигнаха нетни наказа ни бяха а а онези слетова кои дигнаха нетни и ги источиха не,

http://prntscr.com/50ga5o Аз бях наказан !!!!! А тва за бъговете, съгласи се, че не е реално просто да ми вдигнеш 300К нетни за няколко часа .... Как да не убиеш желанието на човек да играе ...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!